» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi

LuGi ::

Mango nadgradnja
http://mango.microsoft.com/windowsphone...

V polnem teku ;)

Marketplace @PC

SLO_Matej je izjavil:

Microsoft je povsem prenovil in uskladil, s prihajajočim Mangom, uradno spletno stran Windows Phona. Sedaj si je moč ogledati Marketplace na računalniku in kar iz računalnika poslati povezavo (z navodili za namestitev) v Hotmail oz. v telefon). Ta mail odpreš na telefonu, povezava pa te preusmeri do aplikacije v Marketplacu.

 Windows Phone Marketplace na računalniku

Windows Phone Marketplace na računalniku



http://www.windowsphone.com/en-US/marke...

Tilen ::

Imamo že kakšno rešitev za uporabo VPN?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Matic1 ::

Tilen je izjavil:

Imamo že kakšno rešitev za uporabo VPN?

Ne, vsaj jaz še nisem zasledil še kaj.
Po moje bo kaj takega možno pol v Apollo upadatu, ko bo MS predstavil še business feature. A ni zdaj bolj tko consmuer telefon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matic1 ()

Tilen ::

Samo VPN še naj zrihtajo :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Naredi VPN klient.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

enadvatri ::

Je kaj novega v zvezi z VPN odjemalcem?

Tilen ::

enadvatri je izjavil:

Tilen je izjavil:

Ne.


Škoda. Sem res edini, ki to pogreša?


Nisi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

enadvatri ::

trnvpeti je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Moja osebna izbira je HTC. OS pa odvisno od tvojih namer uporabe.

Kateri OS pa rabis za kaksen namen uporabe?


Všeč mi je WP 7, UI je briljanten, ima dobro integracijo s pisarniškim paketom Office, je sila preprost ... Trenutno ga uporabljam. Nima pa VPN odjemalca, slovenščine podprte, nima prenekaterih aplikacij (ker je robustno sandboxan in so API-ji revni). Prav tako je za marsi koga pri odločitvi o nakupu pomembno dejstvo ali bo lahko uporabljajl piraterijo. Sam imam še enega Androidnega, ki ga uporabljam za Tethering, VPN povezave, war driving ...

Prav tako ne moreš upravljati datotek na spominskih virih (internem pomnilniku, SD kartici), po domaće: ni explorerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

Tilen ::

VPN
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

enadvatri ::

Tilen je izjavil:

VPN


Kot sem že več krat v tej temi poudaril; VPN.

enadvatri ::

A kdo ve, če je kaj novega z VPN odjemalcem na 7.8? Kaj pa 8? Pssst; sem len, se mi ne da pobrskati ...

levaky ::

Kako pa je z VPNjem na Phone8? Ga sploh ni ali so na razpolago samo določeni tipi?

MAtej

boolsheat ::

Na WP8 je API pripravljen na VPN, kako je trenutno z implementacijo pa ne bi vedel.

Tilen ::

levaky je izjavil:

Kako pa je z VPNjem na Phone8? Ga sploh ni ali so na razpolago samo določeni tipi?

MAtej


Nič od nič.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Malajlo ::

Ma VPN na telefonu res ni nekaj, kar bi bilo življensko pomembno. Edino RDP je pride v poštev, pa še to lahko čez drug host spraviš čez.
Dostop do mailov izključno preko VPN je pa kr neki. Nimaš vpliva na incomming maile, pol pa userje drkaš z nekimi secure jajci. S tem da večina mail klientov zna delati preko ssl.

enadvatri ::

Malajlo je izjavil:

Ma VPN na telefonu res ni nekaj, kar bi bilo življensko pomembno. Edino RDP je pride v poštev, pa še to lahko čez drug host spraviš čez.
Dostop do mailov izključno preko VPN je pa kr neki. Nimaš vpliva na incomming maile, pol pa userje drkaš z nekimi secure jajci. S tem da večina mail klientov zna delati preko ssl.


Zate. Za nekatere pa je. In drugi mobilni operacijski to imajo. WP ima samo UI všečen in resnično boljši, vsaj po mojem prepričanju. Kakor za koga.

Zgodovina sprememb…

Malajlo ::

Že, ampak govorimo o telefonu, ki že v osnovi nima nekih posebnih orodij, programov, prav tako pa je izredno neroden za udobno delo.
S tem naborom programja, ki je na voljo, in tudi z védenjem, kaj se (zaenkrat) da in sme skupaj sestaviti, VPN nima čisto nobene vrednosti oziroma, je mogoče narediti kako drugače.
Saj zato - sprašujem, kaj takega bi omogočil VPN, da bi bilo življenje sploh lažje. Že v pc svetu VPN uporabljam samo za remote dostope serverjev v backendu. :|
(Če bi moral dostopati do njih pogosto, bi imel v mislih telefon petnajst metrov pod morsko gladino in cyber kafe na plaži in totalno štalo nekje v osrčju celine. Pa ravno toliko lenobe, da ne bi hotel pistiti piva, da se segreje, medtem ko letim po abakusa.)

Malajlo ::

Razen da to imajo drugi, še zdaj ne vem, za kaj je tako nujno imeti. VPN sem sicer imel na WM4.5 nazadnje leta 2006, pa še to samo zaradi RDPja. Potem si pa z wm5 in naprej lahko določal port.

enadvatri ::

Hmm, jaz pa rad dostopam do intranetnih strani v varnih omrežji. In to za potrebo, ne za špas. Tudi do dokumentov. Danes pa je vse bolj uveljavljena VoIP telefonija v varnih omrežjih. Kako si bomo takšno kratkočasenje in špilanje omislili brez VPN odjemalca?! :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347269527 (174288) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682146 (48566) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499531 (8230) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028538 (22701) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421098 (18453) Tilen

Več podobnih tem