» »

Pomoč - kripto nakazilo

Pomoč - kripto nakazilo

andrenalin ::

Pozdravljeni !!

Pri tej zadevi sem polni laik , zato bi rabil VAŠE STROKOVNO MNEJE.

Firma - broker iz Londona bi mi rad nakazal BTC ...je rekel naj si naredim account pri Bittstampu...(naredil) ...in potem mi bo on preko Blockchain-a nakazal preostanek BTC - jev...a ko sva probala nakazati nekaj malega 0,0004 BTC-je na moj Bittstamp račun prispelo teh 0,0004 BTCja
Do sem je šlo vse OK - potem pa sva hotela nalkazati preostanek BTC-ja pa mi je Blockchain napisal sledeče :

Dragi B H !! Vaš prenos 1xxx BTC (1xxx EUR) je bil zadržan in bo sproščen takoj po potrditvi stanja naslednje transakcije. Če želite preveriti stanje, potrdite zgoraj omenjeni znesek v svoji BTC denarnici in sredstva bodo takoj sproščena. Naslednji korak je potreben za zavarovanje vaše identitete in za zagotovitev, da je vaš bančni račun povezan z vašo denarnico BTC. Prosimo, preverite, ali je vaša prva prioriteta. Lep pozdrav BTC Block Miners

in v nadaljevanju me prosijo da na svoj bittstamp račun nakažem sredstva v višini 5000 EUR .. ???

Sedaj pa me zanima kaj naj naredim ???
Je morda od zadaj kakšna prevara - scam...??
  • predlagalo izbris: Groot ()

andrenalin ::

a še to,,,, oni bi to nakazali denar preko Gorenjske banke Kranj ....in ne direkt na moj TRR

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

bluefish ::

andrenalin je izjavil:

Firma - broker iz Londona bi mi rad nakazal BTC ...
Je morda od zadaj kakšna prevara - scam...??
Jah, če ni nigerijski princ, je sigurno legit, da ti naključni broker iz Londona nakazuje BTC-je. /s

ga bovary ::

Eden izmed najstarejših trikov v kripto scam booku.

Očiten scam. Ignoriraj in pojdi dalje, ali pa se igraj z njimi. Denarja pa ne nakazovat, ker ga ne bo nazaj.

janezvalva ::

nekaj provizije ti poberejo za transakcijo, za večje vsote pa rabiš potrdit svojo identiteto.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Voluharr ()

MasterTade ::

proč od vsega, kjer zahtevajo da naložiš toliko pa toliko denarja
Mors omnia aequat

andrenalin ::

Se mi je zazdelo...zakaj bi moral potrditi svoj račučun pri bittsampu z nakaziolom v višini 50pp€

Facebook dev ::

Namerno dvakrat vedno napišeš t v Bittstamp? Ker bivša slovenska menjalnica je BitStamp, tako da še en razlog, zakaj je to scam.

V kriptu ti noben nikoli ne bo podaril denarja.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

andrenalin ::

Oprosti bitstamp.net

Kvinta ::

Delaj vedno direkt v poslovalnici pa te nebo mogo nben nagnit :D
A.C.A.B

kow ::

@adrenalin
Res me zanima ZAKAJ bi ti nekdo nakazal btc? Kaj tocno je placal?

Stvar je sicer ociten nateg, ker ce bi ti nekdo res hotel nakazati BTC, bi te prosil za BTC naslov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

andrenalin ::

Da bom malo bolj podroben..
od marca meseca sem vlagal vsak mesec po par evrov ----delnice malo forex ,,, no nabralo se je nekaj denarja in tega sem hotel dvigniti oz. pretočit na moj TRR.
Potem me pokliče kao njihov financial adviser in pove, da so sredstva na voljo in da jih lahko pretočimo samo preko BTC...in to na platformi Bitsampa...prosil me je naj si odprem Bitstamp account ....in ko sem to naredil sem mu povedal svojo 32 mestno bitstamp številko...poizkusno mi je nakazal 0,0004 BTC ( to je naredil preko blockchaina in je šlo skozi - pomeni da je na mojem Bitstamp računu plus 0,0004 BTCja. Nakar mi je povedal da bo sledilo naslednje nakazilo ...
No tu pa se je pojavilo to :
Dragi B H !! Vaš prenos 1xxx BTC (1xxx EUR) je bil zadržan in bo sproščen takoj po potrditvi stanja naslednje transakcije. Če želite preveriti stanje, potrdite zgoraj omenjeni znesek v svoji BTC denarnici in sredstva bodo takoj sproščena. Naslednji korak je potreben za zavarovanje vaše identitete in za zagotovitev, da je vaš bančni račun povezan z vašo denarnico BTC. Prosimo, preverite, ali je vaša prva prioriteta. Lep pozdrav BTC Block Miners

seveda v okencu poleg tega besedila je bila tudi številka cca. 5000 EUR ki naj bi jih poravnal na svoj račun pri Biutstamp account
Pa še to me nekaj moti, ker mi omenja da bi trasakcijo naredila preko Gorenjske Banke Kranj ...in oni bodo potem meni nakazali ta denar na moj TRR..

Zdaj pa bodi pameten kam vse to vodi ??????

Hvala za mišljenja

Facebook dev ::

Ja. Teh 5000€ lahko nakažeš gor, je pa to tudi zadnjič ko boš teh 5000€ videl. Jaz ne upravljam s tvojimi sredstvi in o tem kako boš reagiral, se boš odločal sam.

Nobena legit ponudba od tebe ne zahteva denarja, da bi preverjala identiteto. Se to lahko naredi na 10 drugih načinov, ki pa seveda niso priročni, ker od njih ne bi bilo take koristi za scammerje.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kow ::

@adrenalin
Ne nakladaj. Kateri broker ti pa bo rekel, da ti nakaze lahko samo v BTC...

techfreak :) ::

Prav tako je vprasanje zakaj bi rabil na racunu imeti 5k EUR, da ti lahko oni nakazejo BTC? Ni ravno logike.

Vprasanje je tudi, kako lahko oni pridejo do Bitcoina, ce on nalozi 5k EUR na svoj Bitstamp racun (ce sem to prav razumel?)

svecka ::

attack in the middle? mogoče so mu kje dobli dostop do kompa, ko je odprl njihovo pošto ali link do spletne strani (fake njihove).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Facebook dev ::

Sej ker bodo šli s transakcijo preko Gorenjske banke, bodo tam nekaj pomutili. Najbrž da jim nakaže na račun, pa potem oni njemu na bitstamp al pa kaka taka bedarija.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Aston_11 ::

Mejl je pa poslal bitstamp?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

pero50 ::

ali pa so ti poslali link, tukaj se registriraj - fejk stran, da dobijo tvoje podatke, potem kao stran ne deluje in se še enkrat registriraš na pravi strani. Ko nakažeš 5.000€ za potrditev se oni logirajo v tvoj acc, ker si jim preko fejk strani dal podatke in poberejo denar dol.
ne vem, kako točno ti scami funkcionirajo, ampak na to sem najprej pomislil.

andrenalin ::

Tisto obvestila kao Plačj 5000 EUR je bila na Blockchain strani.

Rad bi prilepil slikico tu gor ...pa ne znam ...URL ???

sem že malo v letih

Uporabnik ::

Glede ne info, je moje trokono mnenje da so te bitcoini, ki si jih dobl vse kar boš kdaj koli dobil nazaj. Seveda se lahko motom, ampak boš moral vse detajle napisati, seveda lahko zneske spustiš.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505854156 (215646) Machete
»

Bitcoin nakazilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5919284 (13611) retro99
»

Bitcoin dobil pomembno nadgradnjo SegWit, ruši rekorde (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
12344794 (38749) PrihajaNodi
»

Bitcoin znova na zgodovinskem vrhu (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
1187154152 (107140) technolog

Več podobnih tem