» »

LG se pri proizvodnji telefonov želi vrniti k dobičkonosnosti

1
2
»

2dark ::

Gagatronix je izjavil:

Kaj ko bi se ti speljal drekat na kak med.over.net ker vse kar tu pocnes je samo jebanje v glavo.


V čem je tvoj problem, če hoče nekdo telefon za 800€ in ne za 200€? Če ti ne moreš ne rabiš bit tečen. Eni si kupjo usperge za 30€, eni pa za 150-200€. Kaj zdaj. ? Te daje zavist? Ti zberemo na slo techu 1000€, da boš mel enkrat v življenju flagship, ker očitno je pri teb problem, da si ga želiš, ostali si ga pa ne smejo kupit.

Kaj tebe sploh briga, če da folk 1400 al pa 1600€ za telefon? Brigaj se zase.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Apple, samsung, huawei potem pa dolgo nobenega.

Lg naj opusti telefonijo, so zelo konkurenčni v svoji stroki-tv-ji in monitorji.


nekako tako. Mogoče bi sem lahko dal še Googlovega zadnjega pixla?

vse ostalo ne dohaja kvalitete in elegance.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

šernk ::

ko mi daš v to apple in samsunga ...heh :=)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

IL_DIAVOLO ::

Prodajne stevilke imajo.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Prodajne stevilke imajo.


ker prislijo ljudi, da kupijo.

PlayTheGame ::

Sedaj imam leto in pol LG G7, vse dela BP. Prej sem imel 4 leta G2, tudi BP. Moja ima 2 leti Q6, enako BP. Tako da ne vem, ali imam jaz srečo ali kaj...
Kakorkoli že sam sem mnenja, da LG najbolj tepe slabši marketing in po tej plati jih šišajo Samsung, Apple, Huawei in mogoče še kdo. Ker njihovi telefoni so v nasprotju s tem zelo dobri, ampak večina folka pač funkcionira kot čreda, ne bere testov, ne zanimajo jih uporabni featurji (3.5 mm jack,...),... v glavnem poznajo samo Samsung in Apple, drugo pa praktično ne obstaja... :8)
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Invictus ::

Gagatronix je izjavil:

Kdor hoce kvaliteten fotoaparat bo kupil namenski fotoaparat. Kdor pa se zeli preseravati na instagramu in kompenzirati se bo pa zakreditiral za dve leti za 1000+ eur telefon.

To že dolgo ne drži več.

Če ne kupiš ravno nekega na pol profesionalnega fotiča in seveda znaš tudi fotografirati, kjer lahko menjaš objektive, so telefoni postali boljši fotiči od vsake trotlce...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

LeQuack ::

Telefoni delajo zelo veliko AI in post processinga na slikah, da zgledajo lepše, senzorji sami so še vedno zelo majhni in zanič.
Quack !

Ales ::

Poglavitna prednost fotoaparata na telefonu je v tem, da je vedno pri roki.

V zadnjih letih so tudi dovolj spodobni, če približno veš kaj kupuješ. Bolj je problem v tem, da večina uporabnikov telefonov ne zna nič drugega kot pritisniti sprožilec. Takim noben DSLR ne pomaga kaj dosti.

klinker ::

Ales je izjavil:

Poglavitna prednost fotoaparata na telefonu je v tem, da je vedno pri roki.

V zadnjih letih so tudi dovolj spodobni, če približno veš kaj kupuješ. Bolj je problem v tem, da večina uporabnikov telefonov ne zna nič drugega kot pritisniti sprožilec. Takim noben DSLR ne pomaga kaj dosti.


Zato ker telefon ni za delat fotoshootinge, ampak ko imas trenutek za ovekovecit, ga vzames iz zepa in skljocnes in vsak bi rad ujel ta trenutek, da je cim lepse ovekovecen.
Pred otroki me to ni tolko brigalo, zdaj pa imamo jst in moja flagshipe prav zaradi fotkicev, compact pa sameva v predalu.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uber še vedno z izgubo

Oddelek: Novice / Rezultati
156279 (5324) WhiteAngel
»

LG išče pot iz težav pri prodaji pametnih telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8314739 (10852) bambam20
»

Samsungov dobiček in tržni delež padla (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5129440 (27024) zmaugy
»

Sony z ogromno izgubo, a bolje od pričakovanj

Oddelek: Novice / Rezultati
207028 (5154) boolsheat
»

Pametni telefoni z novimi okni 11. oktobra

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
52614 (2222) mtosev

Več podobnih tem