» »

Kako pričakate novo leto?

Kako pričakate novo leto?

1 2
3
»

Pika na i ::

@jype
Pomoje pa niso tetovaže glavni krivec. Krivo je pomanjkanje posteljnega življenja.

@kuall, tako ne boš nikamor prišel. Ne poslušaš, ker ti ne paše kar slišiš.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

kuall ::

Spet debilno splošno kritiziranje. En nasvet: Če nekoga kritiziraš je nujno, da mu specifično poveš, kaj dela narobe, tako kot sem jaz prejle vam naštel točke. Tako kritika postane nasvet. Če ste pametni se boste iz moje kritike kaj naučili. Medtem ko če kritiziraš na splošno, da tisti, ki ga kritiziraš ne ve kaj je naredil narobe potem je to samo podjebavanje in to delajo samo debili brez občutka za ljudi. Okoli takih pa meni ni prijetno zato čimprej spizdim, ker mi taki škodijo.

Pika na i ::

No, čudno da še nisi spizdil ampak še kar naprej filozofiraš.
Ti si naštel svoje napake.

Če bi imeli primerno moderatorsko službo, bi sicer morali tvoje zmerjanje z debili, že zdavnaj zbrisati.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

jype ::

kuall je izjavil:

Če nekoga kritiziraš je nujno, da mu specifično poveš, kaj dela narobe
Preveč nekonsistenten si v svojem izvajanju. Ves čas trdiš, da podlago za svoje odločitve najdeš v znanstveni metodi, potem pa poveš, da si totalen hipi, ki ga znanost sploh ne zanima dovolj, da bi se potrudil raziskati ozadje reči. Da potem na druge projiciraš svoje bleferske prijeme, samo še poveča tvojo nekredibilnost.

Se pa strinjam, da si naletel na neprimerno obdobje foruma. Odkar moderatorji izvajajo neonacistično uredniško politiko foruma, je jasno, da drugače žal ne more biti.

vostok_1 ::

Moderatorji ne izvajajo neonacistično politiko. Če bi, potem ne bi imel 50% rdečega v mojih zandjih prispevkih. Po tvoji logiki, češ da sem nazi. Which is categorically untrue.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuall ::

@Pika Pričakovano spet ni specifičnega odgovora, kaj sem narobe napisal, ker ga nimaš. Imaš samo nek občutek, da me ne maraš, ne znaš pa tega občutka spravit v besede. Jaz bi rekel, da zavesti nimaš zadost razvite, da bi znala dovolj dobro analizirat te svoje občutke. žal.

@jype: nisem rekel, da me znanost ne zanima dovolj. rekel sem, da imam druge prioritete kot par centov gor ali dol. jaz sem nagnjen bolj v filozofiranje, ne pa v specifike. lahko bi rekli, da moja pamet deluje od vrha navzdol, ne obratno, iz splošnega in približnega v specifike in natančnost. medtem ko šola res uči iz specifike navzgor: učiš se nekaj pa še veš ne zakaj tisto rabiš. zato pa je šola večini ljudem mučenje. jaz raje ves čas vem, zakaj nekaj delam.

jype ::

Hja, saj to nekako razumem, večina ljudi okoli mene ima podobne težave. Strinjam se, da smo čudaki od informacijske revolucije naprej v nepošteno priviligiranem položaju, zato pa lobiram za sistem, ki bi odpravil s potrebo, da se ljudi sili v početje, ki jim ne ustreza, zastran početja samega.

kuall ::

Imajo podobno težavo zato, ker so podobni meni. Jaz resda sem malo čudak ampak sem pa tudi zelo podoben ostalim ljudem. To, da imam raje filozofijo kot neko mučenje z nekimi algoritmi, za katere ne veš, zakaj jih sploh rabiš, je ena od teh stvari, ki jih imam skupne z ostalimi ljudmi. Moj način je bolj človeški, bolj ljudski.
V šoli te bodo silili razumet neko kodo od enega človeka.
To je mučenje, ki ti samo zagravža učenje.
Človeški možgani so narejeni za filozofiranje, ne za algoritme. Zato pa se programira tako, da spišeš filozofijo (teorijo programa) in če rabiš kdaj spreminjat kodo greš greš gledat teorijo (filozofijo), ker je tisto veliko lažje razumet kot kodo.

jype ::

Normie, kot se temu reče.

PrihajaNodi ::

Konformist*
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Samsko življenje brez resne zveze (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35069432 (11874) BigWhale
»

Izolacija in monotonost krči možgane in slabša kognitivne funkcije

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
356710 (4275) poweroff

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27138219 (33883) jype

Več podobnih tem