» »

Mercedes E

Mercedes E

polozweii ::

Je res da je zadnji model Mercedesa E klase prišel na ceste leta 2016?
Ali je že znano kdaj pride novi model E klase?

Machete ::

Mercedes-Benz E-Class (W213) @ Wikipedia

Avto je bomba. Me je pa zmotilo enako škripanje vratnega držala, ko zapreš, kot ima hibo bmw f30. Samo v Eju nisem tega pričakoval. Je pa minimalno. Vse ostalo je na nivoju, če imaš peneze, samo vzemi. Pa malo najeda infotainment s predlogi za počitek, pa, da si lačen te želi prepričat, pa kar izpisuje gostilne v bližini, ampak to je verjamem stvar nastavitev. Vozil sem se prejšnji teden, ne dovolj, da bi se ukvarjal z info sistemom.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

2dark ::

polozweii je izjavil:

Je res da je zadnji model Mercedesa E klase prišel na ceste leta 2016?
Ali je že znano kdaj pride novi model E klase?

Modeli se menjavajo nekje na 7 let. Zdaj imajo pri mercedezu popuste, ker se slabo prodajajo.

2dark ::

To nima veze. Mercedez ima lepso notranjost kot audi. Na zadnjem mestu je bmw.

Cruz ::

Kar se tiče prestiža med trojico(Audi, Mercedes, BMW) je Mercedes svetlobna leta pred njima. Tako zunanjost kot notranjost. Ajde, BMW ima še nek punch, ko poveš, da voziš BMW-ja(čeprav s trashy pridihom). Ko poveš Audi-ja, pa se sogovornik malce nasmehne in pogleda v tla, ker mu je nerodno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

c3p0 ::

Cruz je izjavil:

Kar se tiče prestiža med trojico(Audi, Mercedes, BMW) je Mercedes svetlobna leta pred njima. Tako zunanjost kot notranjost. Ajde, BMW ima še nek punch, ko poveš, da voziš BMW-ja(čeprav s trashy pridihom). Ko poveš Audi-ja, pa se sogovornik malce nasmehne in pogleda v tla, ker mu je nerodno.


Audi je tudi oblikovalsko najbolj smešen. Kot da imajo en prototip in ga potem malo daljšajo ali širijo in ven dobiš vse od A4 do A8. :)

Machete ::

Žal ma vazi tukaj prav. Sedim in vozim občasno vsa ta premium jajca nemška in najkvalitetnejši build notranjosti ima Audi. Pri Eju je kar moderna in zanimva notranjost, amapk hitro vse škripa. BMW je meni najbolj prijeten na pogled in občutek znotraj ni pa najkakovostnejši.
5ka po nekaj letih cvili in škripa huje od kakega 20 let starega puntota.

c3p0 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Kar se tiče prestiža med trojico(Audi, Mercedes, BMW) je Mercedes svetlobna leta pred njima. Tako zunanjost kot notranjost. Ajde, BMW ima še nek punch, ko poveš, da voziš BMW-ja(čeprav s trashy pridihom). Ko poveš Audi-ja, pa se sogovornik malce nasmehne in pogleda v tla, ker mu je nerodno.


Audi je tudi oblikovalsko najbolj smešen. Kot da imajo en prototip in ga potem malo daljšajo ali širijo in ven dobiš vse od A4 do A8. :)


Ja. Meni so že 12 let ISTI (zunaj). Sploh jih ne ločim med sabo ali je 2010 ali 2020, ne moreš vedeti, če nisi fan.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Vazelin ::

Mimogrede, sem prešlatal tudi tanovo BMW 3 in na nekaterih delih je precej "bog pomagaj" plastika. Tiste reže na armaturki delujejo enostavno rečeno cheap brez da pošlataš!


reže na vrhu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

T-h-o-r ::

Penzionerski avtek
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

c3p0 ::

Machete je izjavil:

Žal ma vazi tukaj prav. Sedim in vozim občasno vsa ta premium jajca nemška in najkvalitetnejši build notranjosti ima Audi. Pri Eju je kar moderna in zanimva notranjost, amapk hitro vse škripa. BMW je meni najbolj prijeten na pogled in občutek znotraj ni pa najkakovostnejši.


Odd. Jaz sem po par francozih in japoncih bil prav presenečen, da ni enega črička v E.

sirotka ::

2dark je izjavil:

polozweii je izjavil:

Je res da je zadnji model Mercedesa E klase prišel na ceste leta 2016?
Ali je že znano kdaj pride novi model E klase?

Modeli se menjavajo nekje na 7 let. Zdaj imajo pri mercedezu popuste, ker se slabo prodajajo.


BMW se precej slabše prodaja od Mercedesa, je tudi CEO odletel zaradi tega.

SebyDiamant ::

Po moje se vsi malo električarjev bojijo in prodajajo kar lahko, saj pol neboš drugi leto spet kupil novega.
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL

IL_DIAVOLO ::

Kaj to od peugeota ideje kradejo? Mater so bogi.

qwertyy ::

Haha tista slika MB plastike zgoraj je hujša kot v matinem Cliotu. Po designu mi je sicer prvi bmw, nato MB in šele potem Audi, ki je res že 10 let praktično isti - dolgočasne kurvature...

c3p0 ::

Si ziher, da je plastika? Jaz imam to vse v skoraj črnem, visoko poliranem lesu.

TheBlueOne ::

Morda dodam, sicer vozim MB ampak me vedno bolj vlece cetrti konkurent Lexus.

Sem sedel v njem in me je impresioniral. :D

sirotka ::

Volan bi komot zamešal s kakim Ladinim. :D

TheBlueOne ::

sirotka je izjavil:

Volan bi komot zamešal s kakim Ladinim. :D


V zivo je super. :D Daje tisti japonski obcutek perfekcije.

Machete ::

Ni tako slab tale leksus, samo tiste štifte kot od periskopa v podmornici bi lahko zadržali na papirju.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

AnotherMe ::

Machete je izjavil:

Ni tako slab tale leksus, samo tiste štifte kot od periskopa v podmornici bi lahko zadržali na papirju.


No tisti rogovi so res za posekat stran :D

TheBlueOne ::

Ma ja in praviloma vzames neunicljivega hibrida, pri kakovosti stima tudi vse ostalo, kjer mu blizu pride samo MB ampak se mi zdi, da pri zanesljivosti ni tam kjer je Lexus. Zanimivo, da se nanje pogosto ne spomnimo... :)

c3p0 ::

Soliden avto, sicer ni MB, že vozil. Ampak, servis le v LJ?

Machete ::

Slava jim za vse tele gumbe, ki so zelo oksuno posejani (razen res onih rogov in volanksih štiftov).
Tako se dela notranjost, ne pa cenena teslina tablica z brsaknjem po menijih..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TheBlueOne ::

c3p0 je izjavil:

Soliden avto, sicer ni MB, že vozil. Ampak, servis le v LJ?


Kaj ni na vseh Toyota servisih?

Machete ::

Škoda da je zunajost podobna robotski kosilnici.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TheBlueOne ::

Bolj kombajn iz 2030 ker ima ogromen "grill". Meni je drugace OK, je pa to to, kar mi je pri Mercedezu dosti boljse. :)

2dark ::

TheBlueOne je izjavil:

Morda dodam, sicer vozim MB ampak me vedno bolj vlece cetrti konkurent Lexus.

Sem sedel v njem in me je impresioniral. :D



Mene tudi, Kako grdi so .

c3p0 je izjavil:

Si ziher, da je plastika? Jaz imam to vse v skoraj črnem, visoko poliranem lesu.



On ve, da je plastika. Je naročil cenejšo verzijo iz aliexpressa. LOl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Dr_M ::

Ko sem se hodil malo po avtosejmih (zeneva...), sem se vedno usedel v bolj zanimive avte ce se je dalo.
Najbolj grozno notranjost od vse ima bmw, ze since forever. F10 ima notranjost, kot bi jo ukradli iz yugota in jo rahlo posodobili.
Audiji so nekje vmes, ni grd ni lep, se da tolerirat.
V mercedesu (sedel v vec modelih) sem se pocutil zelo domace, prijetno notranjost, edino okrogli zracniki mi pa niso vsec.
Lexus zgleda precej uredu, je pa kot znamka pri nas mocno underrated.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

2dark ::

Dr_M je izjavil:


V mercedesu (sedel v vec modelih) sem se pocutil zelo domace, prijetno notranjost, edino okrogli zracniki mi pa niso vsec.


Kaj jim manjka? Ravno ti okrogli zračniki pomenijo, da si lahko smer pihanja popolnoma po želji nastaviš. Sicer imajo vsi inteligentno klimatsko napravo pa vseeno si lahko uštimaš, da obrneš zračnike povsem od sebe.

Mercedes blesti še v enem segmentu. To je počutje v avtomobilu in ambijentna osvetlitev ponoči. To naredi vozniško izkušnjo odlično. Tako dobro to nima narejeno nihče drug.

Vem, da se bo sedaj našel tukaj nekdo, ki se bo zmrdoval, da je to kr nekaj in zgleda kot v bordelu. Izkušnja je pri mercedezu z ambijentno osvetlitvijo vrhunska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Vazelin ::

Največji problem trenutne E klase je dolgočasnost na zunaj. Enostavno so šli preveč safe varianto. Avto izgleda samo malo bolj raztegnjena C klasa, ki pa na žalost deluje slabše kot C klasa. To naj bi rešil facelift ki naj bi naradil avto malo bolj zanimiv.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Največji problem trenutne E klase je dolgočasnost na zunaj. Enostavno so šli preveč safe varianto. Avto izgleda samo malo bolj raztegnjena C klasa, ki pa na žalost deluje slabše kot C klasa. To naj bi rešil facelift ki naj bi naradil avto malo bolj zanimiv.



Men se limuzina limuzina z AMG pakerom ne zdi nič dolgočasna. Ravno prava linija elegance. Brez AMG paketa je pa res dolgočasen, pa karavan je grd.

Vazelin ::

Tole je pa eleganten voz:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Škoda za barvo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Nelit9 ::

Pozdravljeni. Zanima me tunning mercedesa e220d letnik 2017...ima kdo s tem kaksne izkusnje?

Lp

miha98 ::

Spij šilček ali dva in se pelji... to je to :)

hojnikb ::

Nelit9 je izjavil:

Pozdravljeni. Zanima me tunning mercedesa e220d letnik 2017...ima kdo s tem kaksne izkusnje?

Lp

https://www.dyno-chiptuningfiles.com/tu...
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BMW 3 G20 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13713966 (6357) hojnikb
»

Nakup novega/rabljenega avtomobila

Oddelek: Na cesti
313988 (3688) Echbart
»

Bose AMP

Oddelek: Loža
121961 (1467) 1024
»

BMW X5 ali Mercedes ML (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5913066 (11165) monster-x

Več podobnih tem