Prijavi se z GoogleID

» »

P: Grafična kartica Asus Radeon 5700 XT 410,00 Eur

P: Grafična kartica Asus Radeon 5700 XT 410,00 Eur

S0ulshine316 ::

Prodaja se čisto nova, 1 teden rabljena grafična kartica (referenčni model).
https://www.asus.com/Graphics-Cards/RX5...

Grafično kartico prodajam, ker sem končno dobil isto grafično kartico, le da je anniversary edition za katero se bo uporabljalo vodno hlajenje.

Vse skupaj je bila priklopljena v računalnik 1 teden, in poleg 2 urnega testa v igri Metro Exodus je praktično nerabljena (par ur gledanje nanizank/filmov in brskanja po spletu) . Uporabljena je bila le funkcija v Radeon programu Wattman (AMDjev program za driverje in nastavitve) auto undervolt (minimalen undervolt, kot omenjeno uporabljen 2 uri). Več časa nisem imel za testiranje nižjih voltaž, ali clockov saj nisem imel 2 tedna skoraj nič prostega časa.

Kupljena je bila, ker sem dobil informacijo, da bo 5700XT anniversary edition katero sem naročil, dostavni rok šele konec avgusta, vendar sem jo po sreči že dobil.
Referenčni model grafične kartice 5700 XT je prodan pod znamko ASUS, kateri pripada 3 letna garancija (1 leto več kot ostale, ki imajo 2 letno garancijo.). Prav tako še ni nikjer registrirana (zraven je ASUSova koda za registracijo izdelka).

Kupljena 19.07.2019 v trgovini Links v BTCju v Ljubljani , z original računom in embalažo (zraven list ASUSovih nalepk "Republic of gamers" in "ROG")

Prodam za 410,00 EUR (Kupljena 19.07.2019; cena: 463,49 EUR)
Kontakt (po želji slike, več informacij) na s0ulshine224@gmail.com ali ZS (ZS pregledam 1x dnevno)