» »

Apple Pay prispel v Slovenijo

1 2 3
4
»

Skyman ::

2020 naj bi bila nasledna banka NLB banka..Sicer pa ne vem kaj bi cakal ko imas druge neke bolse alternative pa še brezplacne so

NLB abanka ter sberbank (2020) za ostale se še ne ve imajo druge nacrte

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

RejZoR ::

Kako je sploh s plačevanjem z Apple Pay? A deluje to v vseh trgovinah kjer imajo brezstično al mora bit posebej Apple Pay podpora od štacune? Ko sem še imel NLB Pay je pač delovalo kot da imaš brezstično kartico. Za Apple Pay pa mi ni čist jasno kako deluje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MrStein ::

Kot navadna brezstična kartica. (Visa, MasterCard, kaj pač vneseš not).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Vazelin ::

Problem je samo, ker je trenutno zalo malo bank, s katerim dela apple pay pri nas.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

RejZoR ::

MrStein je izjavil:

Kot navadna brezstična kartica. (Visa, MasterCard, kaj pač vneseš not).


Ok, hvala.

Vazelin je izjavil:

Problem je samo, ker je trenutno zalo malo bank, s katerim dela apple pay pri nas.


NLB je baje v pogajanjih in če bo po sreči naj bi dodali podporo še letos (2020), se pa da uporabit N26 kjer moraš nakazovat denar oz Curve kjer delujejo kot transakcijski posrednik. Obe delujeta z Apple Pay.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MrStein ::

Dela tudi Revolut in še en (mislim da Monese).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

RejZoR ::

Kako pa je z avtentikacijo? V mislih imam konkretno ko mi je že večkrat za brezstično debetno zatežilo, da naj vtaknem kartico v POS terminal in odtipkam PIN. Kar ne moreš naredit z uro al pa telefonom... Če pol nimaš kartice pri roki bo awkward na blagajni. Al se to pri Apple Pay potem enostavno ne dogaja?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Apple ::

ApplePay zahteva samo PIN, FingerPrint ali FaceID za telefon ne glede na visino zneska.
LP, Apple

MrStein ::

Pomiri se. Stvar preverjeno deluje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

          ::

Plačujem samo še z Apple Pay v navezi z N26.

PINki ::

          je izjavil:

Plačujem samo še z Apple Pay v navezi z N26.

Meni je že 2x zatajilo plačati, pa nisem prav pogost uporabnik te storitve. Enkrat v eurospinu in drugic v Decathlonu. Tako, da še vseeno moram nositi s sabo backup kartico, s katero je pa slo placilo normalno. Sem pricakoval, da bo vedno delalo tako kot kartica.

Apple ::

Katero kartico si mel povezano?
LP, Apple

PINki ::

N26

knesz ::

PINki je izjavil:

          je izjavil:

Plačujem samo še z Apple Pay v navezi z N26.

Meni je že 2x zatajilo plačati, pa nisem prav pogost uporabnik te storitve. Enkrat v eurospinu in drugic v Decathlonu. Tako, da še vseeno moram nositi s sabo backup kartico, s katero je pa slo placilo normalno. Sem pricakoval, da bo vedno delalo tako kot kartica.

Meni je "zatajilo" samo enkrat. S supportom smo ugotovili da Apple Pay ne dela, če je v nastavitvah kartice izklopljen "Online payments" (paranoja pa to...).

Apple ::

Jaz imam povezan Apple Pay s Curve kartico in deluje BP. Tudi plačevanje z uro deluje pričakovano.
LP, Apple

MrStein ::

Mani je enkrat zatajil.
Ker ni bilo dovolj sredstev na računu.

Kar je krivda aplikacije (Revolut). Par minut pred plačilom sem preveril stanje, recimo da je bilo 150 EUR, potem pa sem poskusil plačati (90 EUR) in ni šlo.

Šlo je za bug v aplikaciji. Napačno je izpisala stanje na računu 150 EUR, namesto "ne moremo se povezati s strežnikom in vam zato ne moremo prikazati stanja".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Patrik0 ::

Zdravo mene zanima nekja glede apple pay-a, pri nlb se ga ne podpirajo, ga bodo kmalu, glede na to da podpirajo sedaj ze google pay,morda kdo ve kaj vec?

Mr.B ::

Apple uporabniki nimajo denarja, lol... In Ameriükim potroünikom uspejo v tako kratkem casu narediti miljardne luknjo, ki jo mora pokriti Goldman Sachs. Potem se pa cudite o uspehu ekonomije...

Apple's Ideal Credit Card Partner to Replace Goldman Sachs Is Chase

Apple Inc.'s long-anticipated breakup with Goldman Sachs Group Inc., its main financial services partner, is now underway -- with the iPhone maker offering the bank a path out of their deal.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tomaz- ::

Apple ::

Bravooo NLB in Apple :)
LP, Apple
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469139028 (2279) TrumpDonald
»

Apple Pay prispel v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
16943576 (1637) Apple
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598132031 (6065) buttcrack
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943502 (16074) Excavator
»

Osebni račun katera banka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521283 (11322) kriko1

Več podobnih tem