» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
43 / 53
»»

Xtruc ::

Seveda velja. Ce z motorjem.vozim po plocniku je bistveno manjsa verjetnost da me kdo povozi kot ce vozim po cesti.


Vsekakor, vendar kolektivna varnost populacije pa je v tem primeru MANJŠA. Stremimo k največji kolektivni varnosti celotne populacije.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

UganiKdo ::

Odločal se je med tem ali skiroje da na cesto, ali na pločnik in odločil se je da jih da na cesto.
spet lazes (pa ne samo o izobrazbi in oceni pri slovenscini). Zakonodajalec se tega ne sprasuje ze vsaj 30 let. Plocnik je za pesce in pika, vozila (z redkimi izjemami) na plocniku nimajo kaj delat.

Xtruc je izjavil:

Seveda velja. Ce z motorjem.vozim po plocniku je bistveno manjsa verjetnost da me kdo povozi kot ce vozim po cesti.


Vsekakor, vendar kolektivna varnost populacije pa je v tem primeru MANJŠA. Stremimo k največji kolektivni varnosti celotne populacije.

Se vedno narobe. Ranljive skupine imajo posebno mesto in so temu ustrezno zascitene.

Pa tudi virov o tem kje naj bi skiroji spadali na plocnike se vedno nisi sproduciral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Xtruc ::

spet lazes (pa ne samo o izobrazbi in oceni pri slovenscini).


Ne lažem. Niti podrazno.

Zakonodajalec se tega ne sprasuje ze vsaj 30 let. Plocnik je za pesce in pika, vozila (z redkimi izjemami) na plocniku nimajo kaj delat.


Seveda se motiš. V sklopu skupine električnih skirojev smo bili na ministrstvu za infrastrukturo, bila je dilema z njihove strani kam naj skiroje umestijo. Različne države imajo to rešeno različno, nekatere jih dovoljujejo na pločnikih, nekatere ne. Je pa dejstvo da je treba zgraditi kolesarsko infrastrukturo povsod, tja električni skiroji tudi najbolj spladajo. Ampak kaj ko kolesarske infrastrukture ni povsod..

Pa tudi virov o tem kje naj bi skiroji spadali na plocnike se vedno nisi sproduciral.


https://unagiscooters.com/articles/the-...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

UganiKdo ::

Si prebral vir? Ker si spet naredil idiota iz sebe.

Torej moje vprasanje ostaja: v katerih drzavah je uporaba elektricnih skirojev na plocnikih dovoljena? Tvoje blodnje temelijo na par zveznih drzava cez luzo, kjer skirojev niti vidli se niso?

Seveda se motiš. V sklopu skupine električnih skirojev smo bili na ministrstvu za infrastrukturo, bila je dilema z njihove strani kam naj skiroje umestijo.

Prosim nehaj lagat. Pri izobrazbi in slovenscini je bilo zabavno, zdaj je samo se pomilovanja vredno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Xtruc ::

Prosim nehaj lagat. Pri izobrazbi in slovenscini je bilo zabavno, zdaj je samo se pomilovanja vredno.


Ne lažem ne pri tem da smo bili res na ministrstvu za infrastrukturo na obisku (koliko so res upoštevali naše predloge je druga stvar), ne pri izobrazbi in oceni za slovenščino v gimnaziji.

Si prebral vir? Ker si spet naredil idiota iz sebe.


Torej moje vprasanje ostaja: v katerih drzavah je uporaba elektricnih skirojev na plocnikih dovoljena? Tvoje blodnje temelijo na par zveznih drzava cez luzo, kjer skirojev niti vidli se niso?


Sem prebral. Idiota iz sebe si naredil ti, ne jaz. Blodje imaš ti, ne jaz. Na pločnikih je dovoljena uporaba celo v Nemčiji, kjer so zakon spisali nedavno, posebej za skiroje.

Arizona:
"Electric scooters that fall under this classification can be ridden anywhere a bicycle can go, including sidewalks and bicycle lanes."

Lowa
" The bill proposes to treat scooters as bicycles, allowing them on roads, sidewalks, and bikeways."

Kentucky
"Electric scooters are treated the same as bicycles under Kentucky law, with no requirement to register them with the state or purchase insurance."

Louisiana
"According to the DMV, Louisiana allows electric, low-speed scooters to operate on sidewalks, bicycle paths, and highways with posted speed limits of 25 mph or less."

New Mexico
"Sidewalk use is allowed if there is no bike lane."

North Carolina
"Electric scooters are vehicles under North Carolina Law. If the sidewalk is part of the street, then the requirement is that the vehicle be registered also applies before it may be operated on the sidewalk."

Rhode Island
"Scooters can be ridden on sidewalks or streets, and riders are encouraged to go slow and wear a helmet"

Virginia
"The county also states there is no regulation that prohibits riders from operating scooters on sidewalks"

Nemčija
"Scooters with a maximum speed of 12 km/h are allowed to be operated on bike lanes, paths, and on sidewalks by children 12 years of age and older."


Skratka NI ENOZNAČNEGA odgovora kam postaviti električne skiroje tako kot trdiš ti, različne države imajo to različno rešeno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Mare2 ::

Tole si lepo skopiral. Hvala. Iz tistega predloga?

Mi pa bomo pa z el. skiroji morali odslej (15 dni po objavi v Ur. listu) voziti po kolesarski stezi. Ne glede na to, kaj bosta vidva pogruntala.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

xylem ::

Katerega s temi karakteristikami priporočate:
- čimbolj kompakten ko je zložen
- lahko se vozi tudi po bolj grobem asfaltu

Doseg in ostalo so manj pomembni.

lp

UganiKdo ::

Xtruc je izjavil:

Prosim nehaj lagat. Pri izobrazbi in slovenscini je bilo zabavno, zdaj je samo se pomilovanja vredno.


Ne lažem ne pri tem da smo bili res na ministrstvu za infrastrukturo na obisku (koliko so res upoštevali naše predloge je druga stvar), ne pri izobrazbi in oceni za slovenščino v gimnaziji.

Si prebral vir? Ker si spet naredil idiota iz sebe.


Torej moje vprasanje ostaja: v katerih drzavah je uporaba elektricnih skirojev na plocnikih dovoljena? Tvoje blodnje temelijo na par zveznih drzava cez luzo, kjer skirojev niti vidli se niso?


Sem prebral. Idiota iz sebe si naredil ti, ne jaz. Blodje imaš ti, ne jaz. Na pločnikih je dovoljena uporaba celo v Nemčiji, kjer so zakon spisali nedavno, posebej za skiroje.

Arizona:
"Electric scooters that fall under this classification can be ridden anywhere a bicycle can go, including sidewalks and bicycle lanes."

Lowa
" The bill proposes to treat scooters as bicycles, allowing them on roads, sidewalks, and bikeways."

Kentucky
"Electric scooters are treated the same as bicycles under Kentucky law, with no requirement to register them with the state or purchase insurance."

Louisiana
"According to the DMV, Louisiana allows electric, low-speed scooters to operate on sidewalks, bicycle paths, and highways with posted speed limits of 25 mph or less."

New Mexico
"Sidewalk use is allowed if there is no bike lane."

North Carolina
"Electric scooters are vehicles under North Carolina Law. If the sidewalk is part of the street, then the requirement is that the vehicle be registered also applies before it may be operated on the sidewalk."

Rhode Island
"Scooters can be ridden on sidewalks or streets, and riders are encouraged to go slow and wear a helmet"

Virginia
"The county also states there is no regulation that prohibits riders from operating scooters on sidewalks"

Nemčija
"Scooters with a maximum speed of 12 km/h are allowed to be operated on bike lanes, paths, and on sidewalks by children 12 years of age and older."


Skratka NI ENOZNAČNEGA odgovora kam postaviti električne skiroje tako kot trdiš ti, različne države imajo to različno rešeno.

Bravo nov nivo nepismenosti si dosegel. Lepo sem ti napisal da iscem konkretne primere, ne pa posameznih zveznih drzav zda, ki skiroja se videle niso. Pa raje delas bedaka iz sebe.

Edini relavanten primer je nemcija, ki pa govori o cisto drugi kategoriji vozil. Elektricni akiroji kot jih poznamo pri nas so na plocnikih v nemciji prepovedani. Ampak saj pise to na linku pa si raje slaboumno spregleda.

Za polno bero idiotizmov pa citiras se Kentucky, kjer sploh ni govora o uporabi na plocniki. Je vem a si res tako zabit, da mislis da takih idiotizmov nihce ne vidi al ne razumes kaj pise.

Dejstvo ostaja: skiroji nimajo kaj delat na plocniihh in revez kljub vsemu laganju se nisi nasel drzave, ki bi to dovoljevala.

Skratka ja je enoznacen odgovor, v primwrljivih drzqvah, skiro nima kaj delat na plocniku.

<em>p7234922 naj bi izjavil:

Tole si lepo skopiral. Hvala. Iz tistega predloga?

Mi pa bomo pa z el. skiroji morali odslej (15 dni po objavi v Ur. listu) voziti po kolesarski stezi. Ne glede na to, kaj bosta vidva pogruntala.

Kar je edino logicno in pravilno. Samo nepismeni revezi ki pojma nimajo o prometu sanjajo o uporabi motornih vozil na plocnikih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

kixs ::

Pa pazite kje parkirate...

Xtruc ::

UganiKdo:Trenutno sem na šihtu, nimam časa odpisovati, morda zvečer če bo čas in volja (ali pa tudi ne, ker se načeloma nima smisla prerekati z neznanci, sploh kadar je edini njihov namen drkanje, ne pa želja po razumevanje področja). Nimaš prav, motiš se o meni, o zakonih in o skirojih. Lp.

UganiKdo ::

Seveda se motim, se posebej ker je to povedal eden najvecjih laznjivcev na forumu, ki niti ene drzave ni sposoben najt, ki bi potrjevala njegove blodnje.

Verjamem pa da je tezko zagovarjat idiotizne, ko je treba kaj konkretnega povedat ali bog ne daj podat kak verodostojen vir.

Zdaj pa hitro v jok pa na drevo in nov nick naredit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Xtruc ::

Motiš se o meni in o skirojih (države sem ti jasno naštel in podal link do vira). Lp Trolaj kje drugje, sam imam trenutno bolj pomembno delo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

UganiKdo ::

Dal si link, ki potrjuje da si nepsimen. Tam ni niti ene drzave (razen posameznih deloov zda, ki so popolnoma irelavantni za resno debato) ki bi dovoljevala uporabo elektricnih skirov, kot jih poznamo v RS na plocnikih.

Kar pomeni da si spet lagal. Tako kot lazes da imas pomembno delo, ker vi zivljenju razen nakladanja po forumih se nisi naredil nic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Xtruc ::

Motiš se o meni in o skirojih(države sem ti jasno naštel in podal link do vira, imaš tudi Nemčijo). Lp Trolaj kje drugje, sam imam trenutno bolj pomembno delo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xtruc ()

UganiKdo ::

Ce drakrat napises isto laz je se vedno laz.

Xtruc ::

Ni laž. Jaz sem svoje povedal, uživaj še naprej v svoji zmoti. Lep dan še naprej.

predi ::

Nit-pick za izmenjavo zgoraj:

54. pločnik je del cestišča, ki ni v isti ravnini kot vozišče ali je od njega ločen kako drugače in je namenjen pešcem, ali pešcem in prometu koles ter mopedov, katerih konstrukcijsko določena hitrost ne presega 25 km/h, če je na njem označen kolesarski pas ali pa z vertikalno prometno signalizacijo dovoljen promet kolesarjev;

http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...

Nepovezano vprašanje: a e-skiroji blokirajo kolesa ko niso prižgani, ali se jih da potiskati oz. poganjati kot recimo ne-motoriziran skiro?

hojnikb ::

xiomije se da normalno potiskat, kot nemotoriziran skiro.
#brezpodpisa

Dri3r ::

Nazaj na temo..Je že kdo predelal skiro na dodatno baterijo tipa Makita (ali drugega električnega orodja)?
dri3r

Gregor P ::

hojnikb je izjavil:

xiomije se da normalno potiskat, kot nemotoriziran skiro.

Pa vseeno ti skiro vsaj malo zavira oz. ne teče tekoče naprej, ko ga potiskaš, tako da je malo utrujajoče oz. zamudno. Kot navadni skiro ga pa itak ne moreš poganjati, kot ti npr. zmanjka baterije, ker rabiš res veliko moči za to.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

STASI ::

Ima kdo pri XIaomiju m365 težave z napako 15? kako jo je odpravil?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

STASI ::

Se morda komu sanja kaj bi bilo s skirojem (M365). Vozim normalno po cesti, potem mi začne pisakti in izgubi moč. Ponavadi sem to rešil, da sem dvakrat stisnil bremzo pa je delal naprej. sedaj se mi pa ugasne in noče več prižgati.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Kiwix ::

Pregreta baterija? Če pustiš izklopljenega cca 30min in nazaj prižgeš deluje normalno?

STASI ::

ne. Ko priklopim na elektriko takoj normalno dela dokler se ponovno ne pojavi error 15
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

hojnikb ::

STASI je izjavil:

ne. Ko priklopim na elektriko takoj normalno dela dokler se ponovno ne pojavi error 15

throttle handle mas zjeban
#brezpodpisa

Gregor P ::

STASI je izjavil:

Ponavadi sem to rešil, da sem dvakrat stisnil bremzo pa je delal naprej.
... zdaj ne da bi zares vedel, ko to napako 15 vnesem v google mi pokaže cel kup nasvetov, kako popraviti zavoro, tako da glede na to, kaj si ti zapisal, bi rekel, da je nekaj narobe okoli prednje zavorne ročke.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

reeves ::

STASI je izjavil:

Se morda komu sanja kaj bi bilo s skirojem (M365). Vozim normalno po cesti, potem mi začne pisakti in izgubi moč. Ponavadi sem to rešil, da sem dvakrat stisnil bremzo pa je delal naprej. sedaj se mi pa ugasne in noče več prižgati.

V zavorni ročki sta magnet in senzor, ki zaznavata kdaj bremzaš. Takrat tudi motor začne bremzati (e-ABS), ne glede na to, če ti držiš še gas hkrati.
Kar pogosta napaka pri M365. Na srečo dokaj enostavno rešljiva.

jb_j ::

STASI je izjavil:

Ima kdo pri XIaomiju m365 težave z napako 15? kako jo je odpravil?


jaz sem imel problem, ko sem razstavil zavorno ročko......
(če se tega nisi dotikal, je najbrž problem,
da se je kabel odrgal na senzorju, ali pa kje drugje)

in sem nazaj napačno vstavil senzor za zavoro......
tako mora biti vstavljen:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

PeternelG ::

Xiaomi Mi Essential je ok za dnevno vožnjo 3-5 kilometrov? Vmes je samo manjši klanček. dolg cca 25 metrov.

Na slovenski spletni strani je trenutno cena 300€.

Gregor P ::

Če je to podobno M365, potem da, ker z njim brez težav naredim več kot 20 km na polno baterijo (tudi zdaj po treh letih uporabe). Kar se pa "klačnkov" tiče, prevoziš npr. ljubljanske podhode; čeprav tisti pri stadionu Stožice je že kar hud napor za njega, če si pa pretežek (90 kg), ga pa niti ne spelje. V nek normalen klanec pa zagotovo ne gre.

Glede cene pa ne vem zares; sam bi pričakoval da je danes okoli 200 evrov; ampak glede na draginjo itd. je verjetno 300 evrov še vedno ok; sam sem ga leta 2019 kupil za 400 evrov.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

hojnikb ::

ne kupuj essential, ker je to še dost manjša baterija kot m365/1s/3

Vzami potem raje m365
#brezpodpisa

kow ::

Ce bi spekuliral, je tudi essential lahko dober nakup:
- ce zelis voziti 20km/h (se bos precej manj razbil kot pri 25km/h), pa ne ves ce se lahko zadrzis
- 1kg je lazji
- ti range ni pretirano vazen, delas do 5km v eno stran
- cenejsi je

hojnikb ::

ali pa kupiš malo rabljen pro2 za isti denar in maš 2x range.
#brezpodpisa

kow ::

Pa imas 2-3kg tezji skiro (afaik je pro tezji kot m365), pa se razbijes se, ker hitreje vozi. Se enkrat preberi kaj sem zgoraj napisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

hojnikb ::

nikjer ne pise da se morš vozit 25.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Magic1 ::

Ne bi bil jaz pameten brez več podatkov. Zelo odvisno od uporabnika. Ali je težek, kakšen je klanc, ali misli po vsaki uporabi polnit,... Pod 50% začneš hitro izgubljat na moči. Če misli dnevno delat 3-5km, potem je pro2 minimum. Če je to pa za prakrat na mesec, je pa vseeno.
Magic

Gregor P ::

Torej če bi sam danes kupoval nov skiro, bi si tudi želel primerljive zmogljivosti kot pro 2, samo se tisti dve kili več po mojem kar poznata, če ga tudi malo nosiš naokoli. Obenem pa bi si želel boljše absorpcije in tudi sicer kakovostnejše izdelave. Samo potem smo najbrž hitro čez 1000 evrov; ko smo pa enkrat tam potem pa, zakaj ne bi še malo dodal in kupil rajši električno kolo, če cena ni več pomembna 8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Magic1 ::

Točno tako, za 400€ dobiš pri pro2 presenetljivo veliko, seveda s svojimi omejitvami. Ko greš na konkretnejše, so pa cene takoj čez jurja pa teža tudi. Kjer ima električni kolo dosti boljšo uporabnost.
Magic

hojnikb ::

Gregor P je izjavil:

Torej če bi sam danes kupoval nov skiro, bi si tudi želel primerljive zmogljivosti kot pro 2, samo se tisti dve kili več po mojem kar poznata, če ga tudi malo nosiš naokoli. Obenem pa bi si želel boljše absorpcije in tudi sicer kakovostnejše izdelave. Samo potem smo najbrž hitro čez 1000 evrov; ko smo pa enkrat tam potem pa, zakaj ne bi še malo dodal in kupil rajši električno kolo, če cena ni več pomembna 8-)

z dobro absorbcijo in boljšo izdelavo bo prsu tut tezji skiro. To pač nemorš nardit z 14 kilogrami :)
#brezpodpisa

Gregor P ::

Saj, začaran krog :-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kow ::

Odvisno. Nekaj ljubljanskih vpadnic je bilo obnovljenih in povrsine so gladke, ni veliko tresljajev. Osebno bi rad skiro okoli 10kg in cirka 15km dosega. Tisti Essentials je ze kar blizu. Se malo krajsi bi lahko bil. Sveti gral je pa itak hitrejse polnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PeternelG ::

Jaz sem se po vseh reviewvih vseeno odločil za Mi Essential... v eno stran imam do službe 1.5 km, občasno grem še kdaj nazaj v trgovino popoldan ipd... in mislim, da bo več kot dovolj. Rabljenega pa ne bi kupoval.

kow ::

Porocaj po nekaj mesecih :)

Magic1 ::

Po nekaj mesecih je tudi pro2 premalo :)) Nekje je treba potegnit črto.
Magic

PeternelG ::

Bom poročal. Nisem zahteven uporabnik, ne rabim podirati hitrostnih rekordov :D Cilj je, da me prepelje do službe in nazaj in še za kakšen opravek v popoldanskih urah.

Gregor P ::

Magic1 je izjavil:

Nekje je treba potegnit črto.



:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

sds ::

Draga je nekaj razmisljala o el. skiroju, pa ste me tule prepricali, da bo ostala pri kolesu.

- nima cudnih napak
- nima problema iti v hrib
- pelje se dovolj hitro ali hitreje
- stane manj
- nosilnost je vecja in ima prtljaznik
- ni ga treba filat oz. se lahko nafila tudi med voznjo
- baterija ne izgubljajo kapacitete
- ni rukanja pri majhnih robovih in luknjah
- ni nevarnost za strmoglavljenje pri malo vecjih robovih in luknjah
- lahko ga preprosto priklenes in ga ni treba nositi v pisarno

Dejansko se sprasujem zakaj za vraga bi kdo sploh kupil el. skiro?

Edina prednost, ki sem jo nasel je, da ga lahko das na hitro v prtljaznik od avtomobila.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Mare2 ::

sds je izjavil:

Draga je nekaj razmisljala o el. skiroju, pa ste me tule prepricali, da bo ostala pri kolesu.

- nima cudnih napak
- nima problema iti v hrib
- pelje se dovolj hitro ali hitreje
- stane manj
- ni ga treba filat oz. se lahko nafila tudi med voznjo
- baterija ne izgubljajo kapacitete
- ni rukanja pri majhnih robovih in luknjah
- ni nevarnost za strmoglavljenje pri malo vecjih robovih in luknjah
- lahko ga preprosto priklenes in ga ni treba nositi v pisarno

Dejansko se sprasujem zakaj za vraga bi kdo sploh kupil el. skiro?

Edina prednost, ki sem jo nasel je, da ga lahko das na hitro v prtljaznik od avtomobila.


In kdo ti je rekel, da moraš kupiti električni skiro?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

sds ::

Mare2 je izjavil:

sds je izjavil:

Draga je nekaj razmisljala o el. skiroju, pa ste me tule prepricali, da bo ostala pri kolesu.

- nima cudnih napak
- nima problema iti v hrib
- pelje se dovolj hitro ali hitreje
- stane manj
- ni ga treba filat oz. se lahko nafila tudi med voznjo
- baterija ne izgubljajo kapacitete
- ni rukanja pri majhnih robovih in luknjah
- ni nevarnost za strmoglavljenje pri malo vecjih robovih in luknjah
- lahko ga preprosto priklenes in ga ni treba nositi v pisarno

Dejansko se sprasujem zakaj za vraga bi kdo sploh kupil el. skiro?

Edina prednost, ki sem jo nasel je, da ga lahko das na hitro v prtljaznik od avtomobila.


In kdo ti je rekel, da moraš kupiti električni skiro?


Noben, samo sprasujem zakaj za vraga sploh kupujete skiroje, ce nimajo nobene prednosti pred kolesom?
I have no mouth, and I must scream

Gregor P ::

sds je izjavil:


Dejansko se sprasujem zakaj za vraga bi kdo sploh kupil el. skiro?

Da se ne preznojiš na poti v službo, kjer moraš sprejemati stranke lepo oblečen.8-)

Razen če imate morda tuš na voljo na delovnem mestu.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
43 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511912 (391) DamijanD
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817632 (5284) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824749 (4578) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613416 (7830) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186615 (5923) bluefish

Več podobnih tem