» »

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre?

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre?

1
2
»

bradek ::

Se enkrat... tukej je govora o dedicated serverjih, za vse ostale si boste lahko sami postavl serverjev kolikor vas bo volja :)

ferjan ::

Dam en glas za RTCW (Return To Castle Wolfenstein). Map obstaja kar nekaj dovolj velikih za 32 igralcev (recimo mp_tram.pk3).

Trenirate lahko na serverjih, ki jih najdete na http://www.wolfserver.org

Predlagam pa tudi, da se do lana vsi zmenimo za en "voice" softvare in igranje pomaknemo na malce višji nivo. Jest predlagam Teamspeak. http://www.teamspeak.org

frenk ::

ne razumem najbol tega teamspeak...al se potem s stem lahko pogovarjaš preko mreže istočasno ko igraš?...dej mau povej kako deluje če to stvar uporabljaš:\...sicer sm pa tud jest to nekj cajta nazaj iskou:)

ferjan ::

frenk: točno tako...pogovarjaš se med tem ko igraš. Rabiš slušalke in mikrofon. Lahko se razdeliš v ekipe in se pogovarjaš samo s svojo ekipo. Obstajata dva programa, server in klient. Nekdo mora imeti postavljen server, vsi ostali pa samo klienta, s katerim se priklopijo na ta server. Ko si boš poinštaliral klienta lahko zadevo stestiraš na mojem serverju teamspeak://193.77.158.27 (klikni ta link). Sicer pa sem spisal celo ena preprosta navodila

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferjan ()

d3mon ::

Jaz prinesem zmodificiran Doom 3 MP, če koga zanima :)

Drugače pa bi jaz na vašem mestu naredil serverje za:
WC3
Q3
UT2k3
CS

Jebiveter ::

ferjan: dobro da si to predlagal!:D
Sm nameraval tudi jest to predlagat, pa sm bil raje tiho, ker mi se ni uspelo tega prav nastelat :(
Oz. na nasih lanih z 10Mbits mrezo ni hotlo delat prou!:(

Me veseli, da je padu predlog in da se bo to uporabljalo, ker v vsakem primeru, bi nas tim to uporabljal :D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

ferjan ::

Jebiveter: Problem ni bil v 10Mbps, ker sem jest to že uspešno testiral preko modemske povezave 56Kbps.

Probleme sem imel samo z enim kolegom, ki je trenutno v LA-ju. Njegov glas neprestano prekinja, tako, da se ga nič ne zastopi (on pa mene čist lepo sliši) in še nisva pogruntala zakaj. Čudno, ker preko MSN-ja se lahko pogovarjava brez problema.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ActionQuake, ReactionQuake, CounterStrike... kaj se?

Oddelek: Igre
221705 (1335) jakec
»

Pogovori preko interneta - skupinsko

Oddelek: Omrežja in internet
232133 (1757) cryptozaver
»

V katerem klanu ste?

Oddelek: Igre
312421 (1738) RookY
»

3d streljačina - predlogi?

Oddelek: Igre
372389 (1899) Thanatos
»

Kaj bomo igral v Piranu?

Oddelek: Igre
291096 (712) dex

Več podobnih tem