» »

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory)

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory)

1
2
»

Tr0n ::

Po dolgem casu spet soliden Assassin's Creed? Well, I'll be damned. :)

Po prvem patchu in 359.00 game ready driverjih zadeva celo dela koliko toliko solidno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Zmajc ::

Kake razlike napram Unity v gameplayu?

Tr0n ::

Nisem igral Unity, ampak baje je vsekakor boljsi.

oo7 ::

Rogue naj bi bil tudi dober.

oo7 ::

Assassin's Creed Syndicate DLC - Jack the Ripper Story Trailer


.

kitl76 ::

Jaz sem do sedaj igral le Black Flag pa mi ja ta Syndicate res TOP. Morate probat,

amacar ::

Se opravičujem, malo spama. Zraven grafične sem dobil kupon za to igro. Ker tega ne igram, ga prodam za pol steamove cene ali po dogovoru.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Jaz sem do sedaj igral le Black Flag pa mi ja ta Syndicate res TOP. Morate probat,


Syndicate imam namen preigrati ampak moram prej preigrati se Rogue in Unity čakam zdaj na razprodajo, če bosta kaj cenejši.


Poleg Blag Flag ti priporočam, da preigraš še Assassin s Creed 2 men osebno najboljša AC igra z najboljšim assassinom Ezio Auditore :) ki ima seveda tudi najdaljšo in najboljšo zgodbo v AC igrah poleg Assassin s Creed 2 še Brotherhood in Relevations;)


Assassin s creed 2


Assassins Creed Brotherhood


Assassin's Creed: Revelations



Requiescat in pace 8-)

oo7 ::

amacar je izjavil:

Se opravičujem, malo spama. Zraven grafične sem dobil kupon za to igro. Ker tega ne igram, ga prodam za pol steamove cene ali po dogovoru.



Pa se, da to kodo aktivirati na Steamu ali je direktno za Uplay?

amacar ::

oo7 ::

Assassin's Creed Syndicate - Jack the Ripper 360° Trailer

oo7 ::

Assassin's Creed Syndicate - The Last Maharaja Trailer


.

oo7 ::

Evo danes začel igrati Assassins Creed Syndicate :)

Upam, da je dobra igra. Do zdaj sem preigral vse AC igre razen Unity sem nehal po parih urah, ker mi je bila res slaba.

Zmajc ::

Unity je bila spatchana in popravljena kar dobra. Tudi tehnično gledano je bil Pariz dodelan dosti bolje kot London, kjer so zaradi kritik z grafiko nazadovali.

dolenc ::

Men osebno je najslabši od vseh špilov. Unity sem preskočil po par urah, ker mi je štekalo, vse je neki poskakovalo, pa šel na syndicate.

Del problema je samo obdobje in lokacija. Ker je london bolj "odprt" so morali dodat tist batman štrik, da se sploh lahko nekak civilno kotališ po mestu. Sama zgodba/misije so precej meh. Gameplay je malo dodelan unity, ampak čeprov na začetku deluje vredu, kmalu pogruntaš, da ni, da so malo preveč poenostavili zadeve. Sprememba kontrolne sheme, se na začetku zdi nepotrebna, ampak ko se navadiš je boljše kot stari deli, to da maš kontrolo še za dol pomaga. Pač problem prehudih "ne arkadnih" animacij je malo bolj robotsko obnašanje karakterja(glede na stare dele). Glasba iz tega obdobja je meni bla grozna, tud nasploh mogoče so malo predaleč s časom šli, preveč je že pokalic.

Lahko delaš marsikaj v špilu, ampak vse skupaj deluje tko nametano/generično, da te nekak ne posrka notri. Ni tizga občutka "bad ass assassins", kjer tvoje odločitve vplivajo na svet, ampak gre bolj za komični pristop k morilcem.

Že sam setup je tipičen za sitcom, brat in sestra, podobna, a tako različna, živita skupaj na manjšem vlaku in en drugega spravljata ob živce :D. Proti koncu se vseen najde kakšna zanimiva misija. Ko imaš dovolj točk v nadgradnjah, da te glih vsak k ma 2min cajta ne napade in ko se težavnost misij poveča se stanje malo izboljša, ampak takrat je že prepozno.

Po tem ko mi je zmanjkalo ass creedov, sem dal še eno priložnost unityju in uspel rešit štekanje s tem, da sem omejil framerate na 60fps in glej ga zlomka špil je postal igralen. In morem rečt, da je samo obdobje/okolje unityja med boljšimi, tud pristop k misijam je (sploh proti koncu) počasen, vzameš si čas da najdeš pravilen pristop, nekako spominja na prve 2 dela. Da ne dolgovezim preveč, je dober in se ga splača preigrat, če le tehnično deluje na nivoju.

Zmajc ::

Unity sem igral po tam ko so igro popravili in spatchali da ni štekalo.

Pri Unity mi všeč da je praktično vsaka bajta narejena tako zunaj kot znotraj. Vse deluje živo, vsepovsod se nekaj dogaja. Res imaš občutek da si in the middle of something.

Syndicate je mesto čist zaprto. Velika večina bajt razen tistih kjer delaš misije ima samo zunanjo fasado. Slabše teksture, slabši modeli. Prazne ceste.

Niti malo me ni potegnila igra. Je pa res da sem jo igral takoj po Unity tako so bile razlike še bolj vidne.

oo7 ::

No zdaj sta me pa skoraj prepričala, da grem še enkrat igrat Unity :)

Ne spomnim se točno kaj me je tako zmotilo pri Unity, da sem nehal igrati. Na Steamu piše, da sem Unity igral nazadnje 29.3.2016 se pravi dobro leto nazaj. Nehal pa sem igrati po 4,4 uri pravi Steam.

Ostale moje AC igre po preigranem času.

Assassins Creed - ne vem nisem igral na Steamu
Assassins Creed revelations 16,8 ure
Assassins Creed Brotherhood 27 ur
Assassins Creed Rogue 28 ur
Assassins Creed 3 28 ur
Assassins Creed 2 30 ur
Assassins Creed Black Flag 33 ur

oo7 ::

Sem preigral par ur in mi je zaenkrat všeč. Grafika je čisto dobra mesto zanimivo edino ja glasba pa zna najedat.

slofreak7 ::

Koliko časa traja gamplay( koliko h moraš vložiti da jo obrneš)?

oo7 ::

slofreak7 je izjavil:

Koliko časa traja gamplay( koliko h moraš vložiti da jo obrneš)?


Jaz sem trenutno pri 27 urah in nisem še končal.

oo7 ::

Evo po 34 urah sem končal igro na 72%. Nisem odkril vseh skrinj in postranskih opravil po mestu, da bi imel 100%. Sem pa naredil glavno zgodbo in osvobodil vse predele mesta.
Zgodba je tipična za Assassin s Creed igro se pravi boj proti templarjim.
Glavna lika sta zanimiva posebej pa Jacob Frye mi je, do zdaj drugi najboljši assassin takoj za Enziom.
Grafika je super.
Mesto je veliko in živo z veliko detajli.
Je pa smešno, ko naprimer vržeš nož in zadaneš civilista ti takoj napiše, da assassini niso pobijali civilov in, da boš izključen. Z kočijo pa lahko povoziš na tisoče civilistov pa ni nič narobe:))
Tudi tisti glitch je zanimiv, ko greš v času naprej v WW1
Mi je pa zelo všeč, da ni več gameplaya v animusu ampak so tam samo cutsceni. Igranje v animusu in sedanjem času so bili vedno najslabši del AC iger in je prav, da tega ni več.
Assassins Creed syndicate mi je tretja najboljša AC igra, do zdaj takoj za AC 2 in AC 4 Black Flag.

oo7 ::

Igra Assassin s creed Syndicate je trenutno zastonj na Epic games sotre.

Gagatronix ::

Hvala za opomnik :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741459 (6692) Kvinta
»

Assassin's Creed Odyssey [2018] (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37152537 (23250) oo7
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914526 (6301) Izi
»

Assassin's Creed: Unity (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8911780 (3095) oo7
»

Assassin's Creed 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10018567 (7774) scipascapa

Več podobnih tem