» »

Študij kognitivne znanosti

Študij kognitivne znanosti

1
2
»

Peral ::

Oktobra se nameravam vpisat na magisterij in veliko razmišljam o smeri kognitivna znanost. Imam pa pomisleke, ker če želim študirat v Ljubljani, bom morala vsaj trikrat na teden poleg študija opravljat neko delo. Pa me zanima, če bi mi lahko kdo, ki to študira povedal kakšna je zahtevnost študija?

Peral ::

Pa zanima me še, če ima kdo informacije o tem koliko ljudi se po navadi prijavi na ta študij, je težko prit nt?

otago ::

http://www.delo.si/zgodbe/interaktivno/...
http://www.dijaski.net/studij/omejitve-...

http://www.pef.uni-lj.si/kognitivna/ost...
Vsak študent mora preživeti en semester na izmenjavi izven UL (predvidoma 3. semester) - na eni izmed univerz, članic konzorcija, glede na svoje raziskovalne preference.

Peral ::

Otago, hvala za trud. Pogledala sem prva dva linka, kjer pa ni podatkov za ta program. Nosilec programa je pedagoška fakulteta, vendar podatkov o tej smeri ni videti, verjetno zato, ker so navedeni dodiplomski programi. Tretji link pa mi je že poznan in odgovora na ti dve vprašanji ne ponuja.

kzzzz ::

Peral je izjavil:

Oktobra se nameravam vpisat na magisterij in veliko razmišljam o smeri kognitivna znanost. Imam pa pomisleke, ker če želim študirat v Ljubljani, bom morala vsaj trikrat na teden poleg študija opravljat neko delo. Pa me zanima, če bi mi lahko kdo, ki to študira povedal kakšna je zahtevnost študija?

Študij je, sploh v prvem letniku, kar zahteven. Jaz sem imel sicer zraven part-time job, pa je šlo. Res pa je, da me je študij noro zanimal in da sem res veliko časa posvetil temu.

Peral je izjavil:

Pa zanima me še, če ima kdo informacije o tem koliko ljudi se po navadi prijavi na ta študij, je težko prit nt?

Običajno ima študij omejitev. V mojem letu vpisa (15/16) je bilo vpisanih 55, prostora je za dobrih 25, omejitev je bila 8,5. Pride sicer kako leto, ko ni omejitve, sploh če uspe odgovornim spravit notri malce več ljudi, kot je razpisanih mest. Če te zanima še karkoli, le vprašaj!

Vazelin ::

kje se potem zaposli ta kader?

kzzzz ::

Vazelin je izjavil:

kje se potem zaposli ta kader?

Napisano v mojem postu na prejšnji strani. Poleg napisanega lahko dodam še IJS, kjer je več (bivših) študentov kognitivne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kzzzz ()

Peral ::

Hvala za odgovor. Se bom prijavila, ko bo čas za to ...
Lp.

labrys ::

Živjo!
Mene zanima kako izgleda izbirni izpit za kognitivno znanost?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Žena pravi da VSŠ ni faks (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26960785 (52069) jype
»

Biopsihologija neakreditiran študij (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12829822 (25770) abakus480
»

FRI vs FE (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10123755 (18546) Invictus
»

Kaj narediti? Študij.. vaša mnenja. :)

Oddelek: Šola
216955 (5993) KK44444444
»

Kje študirat Psihologijo (Psihijater)?

Oddelek: Šola
82317 (2076) KK44444444

Več podobnih tem