» »

Android tv box

Android tv box

««
47 / 148
»»

Daniel ::

Tomson je izjavil:

Za EU skladišča glede na prakso ni dodatnih stroškov ... Če si iz China skladišča naročil po 1.12.2017 lahko odpreš ticket, napišeš da prosiš za povrnitev stroškov kot obljubljajo ter priloži scan kjer so razvidni stroški ...

Due to the temporary closure of DPD Logistics, Gearbest decided to provide a full customs
compensation policy to customers who have generated customs fee using 'Registered Air Mail'
logistic since 1 december 2017. Please contact Gearbest customer service, and provide your proof of customs fee payment,
verified by the support department to deal with the compensation matters.


Hvala za informacijo. Jim bom pisal ko dobim zadevo domov. Res zanimivo, da nimajo nikjer uradno omenjeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

Husqvarna ::

Tomson je izjavil:

Vzami Tanix TX3 iz EU skladišča za 32€, spodoben Box in potrjeno deluje EON ...

OK, hvala za nasvet.

Tomson ::

Novi Zidoo H6 Pro z najnovejšim H6 čipom je očitno precej dober AndroidBox, sicer v malo višjem cenovnem razredu, kot so pač vsi Zidooji, ampak RedSkull ga precej hvali, pravi da eden najboljših Boxov zadnje čase ... Menda top bluetooth daljinec, SplitScreen funkcija, OTA updates ...

Če koga mika je na GB s kodo: GBH6P iz 83EUR na 70EUR (EU skladišče)

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

polde66 ::

Za wifi povezavo ravno ni najboljši, še povprečen ni.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

bauci ::

Pozdravljeni,
imam NAS Synology ds418play in "nepameten" TV. Rad bi preko Wifi predvajal filme iz NAS na TV. Skatla mora omogocati tudi predvajanje podnapisov. NAS imam v mrezi tako, da glasbo lahko predvajam na radiu, ki omogoca DLNA povezavo. Pri TV nimam moznosti priklopa s kablom na omrezje zato rabim Wifi povezavo. Kaj mi priporočate da nabavim? Dodatnih funkcij ne rabim.
Na zadevo se ne spoznam zato prosim za nasvet.

Daniel ::

Tako, Alfawise H96 PRO+ za 35 EUR je prispel. Vmes je pridobil še približno 18 EUR carinskih stroškov. Jih moram kar pohvaliti, ker so upoštevali dejansko ceno ki sem jo plačal kot carinsko osnovo in ne 71 EUR, kolikor je bilo zapisano v zgodovini Gearbest naročila. Spodaj je sicer pisala končna cena a nikoli ne veš kateri znesek bojo upoštevali.

polde66 ::

@k3k3tz Na mojem Tanix tx8 max je pisalo v različici firmwrea brez max. Na njem ti verjetno laufa Android 6. Zaame osebno je android 6 najbolj stabilen in zaenkrat še najbolj dodelan android. 7ce imajo svoje fore z raznimi kodeki... Kolikor razumem imaš zunanji disk 4TB brez napajanja. kako lahko sploh dela brez dodatnega napajanja. Verjetno ni 2,5 disk? Brez svojega napajanja ne vem če bo zadeva sploh tekla. Če imaš zunanji disk 2,5 velikosti si lahko omisliš kabel z dvojnim usb priklopom ali pa za par eur USB HUB s svojim napajanjem.

Kar se tiče boxa je pa važno kater wifi modul ima (9377 ali AP6255) temu primerno povlečeš firmware. Če ne boš pravega boš hitro ugotovil ker ti wifi ne bo deloval.
Če je možnost beckup sistema bi to storil in potem fleshal enega od teh firmwerov. verjetno imaš 2/16 gb.
polde

polde66 ::

Danes sem prejel še Tanix TX3 max, po postopku hitrega nalaganja ni bilo nobenih zapletov, vse deluje kot mora. Najprej sem preko SD kartice posodobil sistem na zadnji firmware z dne 9.1.2018. Nato sem se lotil raziskovanja. Sama škatla je za odtenek lepša, všeč pa mi je tudi bolj moder displej za uro na sprednji strani. Daljinec je isti simpl in kvaliteten. Bluetooth dela, kar sem pri ostalih škatlah najbolj pogrešal. Z novima firmwerjema je izgled drugačen bolj android tevejast. Kar sem opazil ni kockanja v kodiju in sorodnih predvajalnikih se pravi da so nekaj poštimali v zvezi s kodeki. Nisem se še lotil libreeleca pa se ga bom tekom današnjega večera.

Skratka za 28 eur in drobiž je to en boljših predvajalnikov v nižjem in srednjem cenovnem razredu. Šildovci naj mi oprostijo, iger ne igram. Skratka dobra zadeva.
polde

Brainstorm ::

@polde66 si ga spravu skozi brez carinjenja?
Se ga da potem upravljat s telefonom in kakšno remote control aplikacijo, oziroma za kaj se še da bluetooth na tanixu izkoristit?
Ker še zmeraj kolebam med miniju brez zoba in maxiju z zobom.:D

polde66 ::

Da brez carine, ne razumem zakaj nebi kupil eno brezžično miš pa je mir. Bluetooth na predvajalniku uporabljam predvsem za slušalke. lahko ga imaš za gamepad, lahko ga imaš za zunanji zvočnik....

Vprašanje za znalce:
Libreelec poskušam dodat sherane datoteke iz PC. Ko pridem do Workgrup mi pokaže PC vendar mi ne dovoli naprej. Je kakšna fora ali bo treba namestit ala Plex varianto ali Serviio?
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Brainstorm ::

Ok, pol pride pr men bolj mini v upoštev, ker nimam ne zvočnika in ne slušalk z zobom, tako da za razliko v ceni potem raje eno wifi air mouse kupim.

Zgodovina sprememb…

Yossarian ::

Danes sem dobil Tanix mini 3. Iz Googleove trgovine si naložim Eon (piše, da morda ta aplikacija ni najboljša za to napravo). Aplikacija se naloži, zaženem Eon, izberem jezik Slovenščina, vendar se nič ne zgodi. Katerikoli jezik izberem, se ne zgodi ničesar. Tu sem obstal. Kako naj to uredim, saj sem ga kupil ravno zaradi Eona?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

polde66 ::

Z miško pojdi na jezik, drugače ne bo zaznalo.
polde

pierch ::

polde66 je izjavil:

Da brez carine, ne razumem zakaj nebi kupil eno brezžično miš pa je mir. Bluetooth na predvajalniku uporabljam predvsem za slušalke. lahko ga imaš za gamepad, lahko ga imaš za zunanji zvočnik....

Vprašanje za znalce:
Libreelec poskušam dodat sherane datoteke iz PC. Ko pridem do Workgrup mi pokaže PC vendar mi ne dovoli naprej. Je kakšna fora ali bo treba namestit ala Plex varianto ali Serviio?


Jaz sem na svoji Win10 mašini moral kreirati posebnega uporabnika in mu dodati ustrezne pravice nad sharanim direktorijem, drugače mi ni delovalo. Nekje sem zasledil, da je to fora win10. Imam pa še en linux server, kjer imam ravno tako SMB share, tam sem pa moral omogočiti anonymous dostop.
Pierch

polde66 ::

Ni problem v Kodiju ne v SMPC-ju direkt v androidu, tam pridem do vseh map ki jih delim, problem je samo v libreelecu.
polde

Yossarian ::

Evo, z miško pa mi je uspelo. Polde, hvala.

Je pa nastal en drug problem: nekatere kanale mi predvaja normalno, pri nekaterih pa izpiše: Kopiranje zaradi izbranih vsebin ni možno. Program se ne naloži. Kaj bi to bilo? Na telefonu ali tablici pa isti program dela normalno.

V Eonu lahko spodnji meni (Domov, Programi, Video klub, Moje vsebine, Nastavitve) izberem le z miško, z daljincem ne znam priti do njih.

Rad bi zrcalil npr. tablico ali telefon preko Tanixa na TV (tako kot npr. Google Chromecast). je to na Tanixu možno?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

polde66 ::

Za eon boš moral uporabiti miš ne daljinca, tudi na originalnem Tvinu je tako razen na skrekanem z druge teme na tem forumu,
Za tabilco ali telefon zrcalit imaš dve opciji na TX-u, eno je miracast drugo pa prva aplikacija v meniju, ne vem napamet.
polde

Yossarian ::

Miracast sem našel, vendar očitno delam nekaj narobe, saj mi ne telefon ne tablica ne najdeta Tanixa (imam še Chromecast, tega pa najdeta).
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

polde66 ::

polde

Brainstorm ::

"Kopiranje zaradi izbranih vsebin ni možno" to tudi meni piše, če hočem gledat TV na telefonu preko eona, kaj je to neko s***?

Fif55 ::

Torej Eon ne deluje dovolj dobro na priloženem pilotu od Tanix mini 3? Na ostalih znamkah boxov, je tudi tak? Kaj pa na tv2go in podobnih, deluje boljše? Sprašujem, ker starši sploh nočejo upravljati z miško in bi moral priložen pilot upravljati vse funkcije za gledat tv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fif55 ()

Brainstorm ::

Kateri kitajski box pa potem optimalno deluje z eonom out of the box, se pravi da ni potrebno priključevat gor dodatnih miši?

XS!D3 ::

Navadnega EONa, ki je narejen za telefone in tablice s touchscreenom, na nobenem boxu ne boš mogel upravljat brez miške (ali touchscreena :)). Obstaja pa EON za Smart TV, ki je prilagajen za TV (rabiš pa tudi naročnino, ki ima vključen EON za Smart TV). Uradno je od boxov podprt Nvidia Shield, načeloma pa dela tudi na drugih boxih, ki imajo Android TV gor (ne navaden android za telefone in tablice). Konkretno dela na Mi Box TV 3 (evropski verziji z Android TV), ampak je pri meni začel nekaj štrajka zadne čase, medtem ko na TVju (Sony z Android TV) deluje.

pierch ::

polde66 je izjavil:

Ni problem v Kodiju ne v SMPC-ju direkt v androidu, tam pridem do vseh map ki jih delim, problem je samo v libreelecu.

Ja, jaz tudi uporabljam libreelec.
Pierch

freezby ::

Evo, problem z vžiganjem. Kaj narediti, če priloženi daljinec odpove? Alfawise h96 pro+, daljinec pa je mrknil po mesecu dni.
Če iztakneš in vtakneš se box sicer prižge. Na srečo imam tipkovnico s touchpadom. Samo vseeno bi prav prišel še drugi način za vklop/izklop in osnovno navigacijo. App ni videti, kateri univerzalni daljinec ali poiskat točno istega?

Yossarian ::

XS!D3 je izjavil:

Navadnega EONa, ki je narejen za telefone in tablice s touchscreenom, na nobenem boxu ne boš mogel upravljat brez miške (ali touchscreena :)). Obstaja pa EON za Smart TV, ki je prilagajen za TV (rabiš pa tudi naročnino, ki ima vključen EON za Smart TV). Uradno je od boxov podprt Nvidia Shield, načeloma pa dela tudi na drugih boxih, ki imajo Android TV gor (ne navaden android za telefone in tablice). Konkretno dela na Mi Box TV 3 (evropski verziji z Android TV), ampak je pri meni začel nekaj štrajka zadne čase, medtem ko na TVju (Sony z Android TV) deluje.


A lahko daš link do tega Eona (posebej za TV)?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

XS!D3 ::

EON za Smart TV na play storeu oziroma apk. Na Mi Boxa lahko namestiš iz prvega linka direktno na napravo in se potem tudi updejta.

polde66 ::

Tanix TX3 max v email price 29.60 na GB.
polde

Oldi ::

Danes dobil Tanix TX3 mini. Naročil po 19.5€ v začetku decembra, 30.12 ga še vedno niso poslali in sem jih pobaral. Sporočili so, da bo šel naprej v dveh dneh. Ne vem zakaj akcijsko prodajajo nekaj, kar potem en mesec čakajo.

MobiaTV (A1 TV apk za fiksni dostop) dela.
Kodi je 17.4, v glavnem prvi TV box (od treh), ki mu dela Simple IPTV client.
V Chromi se je virtualna tipkovnica pojavila samo brez leteče miši, med tem ko je drugje delovala. Po dolgem hebanju sem upgrejdal Chromo in zadeva sedaj dela.;(
4K video se ne predvaja tekoče, ponavadi je velik zamik zvoka, pa tudi napake v sliki se pojavljajo.

hojnikb ::

flešnaj libreelec gor
#brezpodpisa

Oldi ::

Testiral sem s tremi videi in to iz internega fleša in preko mreže in obakrat isto. Potem prestavim iz 1080p 60fps na 24fps in od ene 6 videov samo eden šteka. 25 ali 30fps mi ni ponudil na nobeni TV.
Skratka kot pri skoraj vseh teh škatlah, problemi s prilagajanjem frejmrejta.
Problematični video se na Galaxy S7 v trenutku prvega trzljaja na Tinixu ustavi, na par let stari kitajski 8 jedrni tablici pa deluje povsem tekoče.
Za primerjavo, A95X R1 je pri predvajanju 4K prek mreže praktično vedno imel probleme s hitrostjo prenosa že z UTP kablom, med tem ko na Tanixu nisem zasledil teh težav, fajl transfer gre na 6,88MB/s, pri R1 pa je bila hitrost ravno na ali pod bitno hitrostjo 4K videa.

Na splošno se Android odziva dokaj tekoče.

Libreelec pomeni, da ostanem brez MobiaTV, tega pa nočem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Djole ::

Kateri box se trenutno splaca kupiti, recimo best buy do npr 50€?

polde66 ::

@djole to je odvisno koliko si zahteven, če ti nič ni zadosti potem Nvidia shield, če ne gledaš 4k vsebine potem pa vseeno kaj z 2gb rama in 16 prostora pa čip s905W ker je poceni. To dobiš za 30 eur brez dajatev.
polde

polde66 ::

Od carinske pošte sem danes prejel obvestilo naj pojasnim čemu je H96pro+ tako poceni, naj pojasnim. Skoraj da ne verjamejo, pa sem jim prilepil bližnjico na forum.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Tomson ::

@Djole:
Od dobrih dealov imaš ta hip Mecool M8S Pro+ (S905X, 2/16GB, Android 7.1) s kodo: HNYear377 za 30€, pa TX7 s kodo: GBTX7 iz 42€ na 38€ ima še 5G Wifi in Bluetooth ali pa kakšen Tanix Tx3 Mini iz EU skladišča za 32€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Brainstorm ::

polde66 je izjavil:

Od carinske pošte sem danes prejel obvestilo naj pojasnim čemu je H96pro+ tako poceni, naj pojasnim. Skoraj da ne verjamejo, pa sem jim prilepil bližnjico na forum.


Dopade se mi, ker ma optični izhod za zvok, ga lahk priključiš na ojačevalec.
Se da slučajno na njega stlačit androidTV, da bi EON delal s priloženim daljincem in ne bi rabil miške za šaltat programe?

Oziroma na kater box bi se dalo naložit kakšen custom rom z androidom, ki je za smart Tvje?

Zgodovina sprememb…

Daniel ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

Mavrik ::

Brainstorm je izjavil:



Oziroma na kater box bi se dalo naložit kakšen custom rom z androidom, ki je za smart Tvje?


Če hočeš AndroidTV potem moraš kupiti AndroidTV ker se ga ne da dati na druge škatle.
The truth is rarely pure and never simple.

polde66 ::

Zgornji rom je isti kot beelinkov za Ultimate. Sem ga imel na Beelinku pa se mi najbolj dopadel. Brainstorm, lahko pa sprobaš samo: DigiSender XDS Live TV Launcher_v2.3.5-6226348_apkpure.com
Gre za hud louncher ki pa dela vse kot Android tv, tudi programi se nalagajo nanj samo za android tv.
@Mavrick nimaš prav. Rom, ki ga je objavil Daniel je rom od Xiaomi Mi box 3 ki pa je total Android TV.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Mavrik ::

@Mavrick nimaš prav. Rom, ki ga je objavil Daniel je rom od Xiaomi Mi box 3 ki pa je total Android TV.


Tole kar on kaže na tistih slikah ni AndroidTV (nimajo vsi MiBoxi 3 AndroidTV softwara). Prav tako je stvar rootana kar pomeni da ti Widevine (in posledično Netflix, Amazon, in še nekateri) ne bo delal zanesljivo. Odvisno kje v arms raceu je trenutno Magisk.
The truth is rarely pure and never simple.

igor53 ::

Že nekaj časa z zanimanjem spremljam rubriko o TV boxih. Moram reči,da mi je danes Tomson prcej dvignil pritisk, ko je priporočal, da je dobra varianta nakup Mecool M8Spro+. Dobil sem ga pred tremi dnevi.Lahko povem, da ga ne priporočam. Ni vse samo cena. Važnoje tudi kako box deluje. Kaj boš s poceni boxom,ki ne deluje dobro? Mecool ima 2G rama. Pričakoval bi ,da full HD resolucija dobro deluje ,pa žal ni tako. Zame je najhitreje opravljen test boxa takšen ,da vzamem play listo IPTV in vidim,kako reproducira različne tv kanale Praktično noben kanal ni deloval brez problema. Imam optiko do 100Mb/s, tako da z linijo nimam problema. Test narejen z gledanjem filmov v video dodatku je brezpredmeten. Še ko so bili procesorji dvojedrni, so filmi tudi v full Hd resoluciji delovali več ali manj brez problemov. Ves blišč in beda teh boxov pa se vidi takoj pri IPTV. To kar sem do sedaj pisal je delovanje v android sistemu - nezadovoljivo. Nekaj drugega pa je delovanje v Libreelecu. Tu praktično nisem našel napak.
Ob tem boxu sem kupil še en poceni box, ki me je stal s kupunom dobrih 15€ (polovična cena glede naprejšnega)- A5X. Pri nakupu boxa se osredotočam na box,kjer lahko deluje tudi libreelec. Tudi v tem primeru je S905x procesor. v androidu ima podobne težave kot prejšnji box(ima samo 1G rama),vendar sem to pričakoval. Za delovanje na androidu je 1G ram premalo . Povsem drugače pa je v libreelecu. Po mojih opažanjih deluje enako dobro ,kot Mecool . ima pa ta box pomankljivost , da ni rootan. Posledično sem imel malo težav, da sem naložil libreelec. To sem rešil tako, da sem SD kartico naložil na drugem rootanem boxu z enakim procesorjem in ga pognal na tem boxu. Zamenjat sem moral samo remote.conf datoteko in deluje z originalnim daljincem za ta box.
Sedaj, ko sem dobil dva nova boxa, pa semse odločil, da je čas da poizkušam izboljšati obstoječi box A95X A1 (strinjam se Poldetom66),da je to zanič box. Na netu sem staknil novejši firmware (4.april2017)in ga skušal naložiti, vendar neuspešno. Posledica je da sem ga zabrikal. Sedaj imam situacijo,da mi gori rdeča ledica in se ne da naložiti drugega softverja. Če ima kdo slučajno kako idejo ,kako to rešit , bom hvaležen , kako to rešit. Naj povem da ta box ni firme Nexbox. Tudi tega imam, vendar zaenkrat pogojno delujočega.Ko je v Sloveniji zapadel prvi sneg sem bil takrat v Istri in je vanj udarila strela (sicer ne direktno , vendar dovolj , da mi je šel napajalnik, router in wifi zunanja dostopna točka Bullet2HP). Na A95x (BN7) mi je šel HDMI izhod. Deluje pa še vedno preko AV izhoda. Kvaliteta videa je slaba tudi preko led televizorja. Pred kratkim sem pri kitajcih naročil adapter AV/HDMI pa bom videl, če bo kaj boljša slika(cena 4do 5€).

hojnikb ::

preko tistega adapterja nebo nič bolšsa slika.

box lahko probaš rešit tako, da kupiš male-male usb kabel in držiš reset tipko (ponavadi znotraj 3.5mm jacka). Tako če se ti pokaže v burning toolu, flešneš image in stvar rešena.
#brezpodpisa

igor53 ::

Kolikor sem seznanjen, moraš imeti za to reševanje preko Burrnig toolsa datoteko, posebej za ta tools, ki pa je nažalost nimam. Imam še eno malo starejšo kot je bila ta iz 2016 leta , ki pa je za SD kartico.

hojnikb ::

#brezpodpisa

igor53 ::

V mojem prejšnjem prispevku sem naglasil ,da moj box ,ki je zabrikan ni firma Nexbox posledično ta softver ni dober.

hojnikb ::

ce je s905x, je velika sansa da bo tale android delal
http://freaktab.com/forum/tv-player-sup...
#brezpodpisa

Tomson ::

@igor53: načeloma se tile poceni boxi, razen specifikacij, prav dosti ne razlikujejo. Če temeljijo na npr. S905X čipu, so razlike v opremi, RAMu, priključkih, delovanje, kar se npr. KODIja tiče, bi naj bilo bolj kot ne identično, sploh od 2GB dalje, če le ni nekih hudih bugov v programski opremi predvajalnika. Še največje razlike se kažejo v uporabniškem vmesniku, ki je pri vsakem proizvajalcu nekoliko prilagojen, a kot rečeno, po vstopu v KODI, nekih razlik naj ne bi bilo in ker večina nezahtevnih uporabnikov pač potrebuje predvajalnik, naloži KODI ter predvaja shranjene vsebine in za ta namen večina modelov z Amlogic procesorjev na tem področju nima nobenih težav. Sam sem pred časom imel enega od Mecool modelov in je vse predvajal čisto ok, če FHD vsebin v KODIju ne predvaja tekoče, je tole malo sumljivo, se ne spomnim da bi še kdo poročal o isti težavi. Sicer pa bi bilo super, če lahko še kdo potrdi, glede modela Mecool M8S Pro+ da ima omenjene težave in gre lepo pač ta model na black listo, zato smo tukaj, da delimo izkušnje.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

polde66 ::

@igor53, ko mi je box šel sem poslal na GB slike in video nedelujočega boxa. V roku 1 tedna sem dobil dobropis, lahko bi se odločil tudi da mi vrnejo na kartico pa bi to trajalo dlje. Včasih je obstajala še tretja varianta, da ti pošljejo nov box, vendar tega ne počnejp več, vsaj v tem primeru niso. Njihova tehnična služba mi je poslala še link do novega FW:
https://mega.nz/#!Bp4GWagK!EKP3GwVp6FkHy4Px4LsJGxsHXm-BD-naELvRn-HUXNo vendar se mi je na tem boxu zjeb... še vhod za napajlni kabel. Tako da je konec.

Ponata kar hočem povedati pa je da tudi če boxi ne delujejo, zakaj se ne obrnete na dobavitelje in se problem reši tako ali drugače vedno pa v prid kupca. Traja nekaj časa ampak deluje.
Tudi z Nexboxom sem imel pred letom podoben problem pa sem dobil novega.

@Tomson sem razumel da deliš dobre ocene iz lastnih izkušenj ne pa napamet. Čez moje roke je šlo okoli 25 različnih boxov in podajam mnenja samo o njih, seveda ne stestiram vsega ker me 4K ne zanimam, nimam Eona ne igram igric. Pošteno in lepo je, če deliš neko mnenje o neki stvari, da nekaj veš o njem imaš izkušnje ter na podlagi tega deliš svoje izkušnje. O slabih ocenah Mecola sem bral že na drugih straneh (osijek build) problemi z daljinci oddaljenost od boxa, slabo predvajanje, zelo slab wifi..pa še kaj. Zato Mecol še ni bil na listi testiranih in tudi ne bo. Sem pa še vedno zagovornik Beelinka in Tanixa.

Še vedno pa ne vem kako v libreelecu dobiti sherane datoteke iz mojega PC-ja. Če tega ni potem žal libreelec pri meni odpade. Ni to fora windowsov 10 ker mi tudi iz PC z win7 dela isto. mora biti caka kje drugje. Bom že pogruntal.
polde

hojnikb ::

probi zeroconf borwser, ne SMB. Je neka nekomaptabilnost z smb1/2 oz. bug.
#brezpodpisa

polde66 ::

bom sprobal, hvala
Še drugo vprašanje, Kje dobiti IPTV listo in kater IPTV predvajalnik, da se še s tem malce poigram, hvala.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()
««
47 / 148
»»