» »

Apple dosegel prepoved prodaje Galaxy Taba tudi v Evropi

1
...
3 4
5
»

JayKay ::

Nehajte o škatlah zdaj. To je zadnji post o ktatlah :)
V tožbi (iz aprila) Apple navaja naslednje kršitve:
Packaging trade dress claims

- a rectangular box with minimal metallic silver lettering and a large front-viewpicture of the product prominently on the top surface of the box;
- a two-piece box wherein the bottom piece is completely nested in the top piece; and
- use of a tray that cradles products to make them immediately visible upon opening the box.


Patent se krši SAMO, če so izpolnjeni vsi trije pogoji. Sodišče presodi če x-proizvajalec namenoma krši vse troje, da bi zadeva bila karseda podobna y-podjetju.

"the main question for the court will be whether or not Samsung has used all of these elements in a way that's likely to confuse consumers about what they're buying. Does the overall impression of Samsung's hardware and software lead people to think it's actually from Apple?"

Prosim nehajte nabijat več o škatlah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Limit-sky ::

A Ravensburga tud ne smemo več omenjat???
:)):)):))

eieieie1 ::

@Icematxyz

Recimo meni se ne splača kupit macbook air ali pro, niti iMaca, čeprav bi si ga lahko privoščil če bi si ga zares želel. Ampak zadeva pač ni narejena za ljudi kot sem jaz. Še vedno si rajši sestavim sam pc in postavim not zadeve, ki meni odgovarjajo (dobra grafična) in možnost enostavne menjave komponent.

Ampak to ne pomeni da so izdelki Appla tako zelo precenjeni. Le to me moti, da ljudje ne zmorejo objektivno ocenit zadev. Tudi zame je 1k € za prenosnik z integrirano grafično čisti absurd, ampak jaz nisem nekdo ki cel čas nosim s sabo prenosnik in nisem nekdo ki ne igra iger. Tako da ta prenosnik ni narejen zame, zato ga nemorem primerjat z nekim 4kg gaming prenosnikom, ki bi ga imel cel čas priklopljenega na štrom :D

Manu ::

Zanimivo, da ko se gre za prepoved prodaje nekega izdelka ali storitve gre to zelo zlahka in kar v kompletu EU, torej tudi za Slovenijo.

Kadar pa gre za prodajo izdelka ali storitve pa traja in traja, da pride kaj do Slovenije.

Trenutni kapitalistični sistem ni preveč dober za potrošnike.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

FireSnake ::

murmur je izjavil:

Zna se kmalu zgodit, da bodo specialni postali prav ti, ki si ne lastijo iPhona in iPada. "O fak lej tega frajerja, Nokio ma!". Oh ja.


Takole bom rekel: to, da je enim iPhone podaljsek luleka (smo že brali tule na forumu: "Imam iPhone, ker ga nima VSAK") je jasno!
Ampak; to je lahko samo v Sloveniji.
Zadnjič sem bil službeno v Kolnu na AppDays ... skoraj vsi so meli iGizmote - torej nihče ni izstopal.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

JayKay ::

sgdjkdlsugi4 ::

Tudi to branje, EU je zmagala : http://mobile.osnews.com/story.php/2505......and-you-Thought-the-USPTO-Was-Bad//page1
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Düsseldorfsko sodišče prepovedalo prodajo Galaxy Taba 7.7 v EU (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
7420307 (16063) BlueRunner
»

Samsung v Nemčiji dosegel zmago proti Applu

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
185872 (4337) mtosev
»

Dve zmagi za Samsung proti Applu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
7714182 (10786) Furbo
»

Izid Galaxy Taba 10.1 v Avstraliji pod vprašajem

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
297952 (6730) zee
»

Malomarnost ali spodletela zvijača pomeni težave za Apple v Evropi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
5417958 (12935) globoko grlo

Več podobnih tem