» »

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Temo vidijo: vsi
««
16 / 16
»
»»

Maxl ::

louser je izjavil:

Huawei izdaja posodobitve po valovih. To je ena stvar. Druga stvar je serija mobilnika.
Telemach dobiva Huaweijev iz Turčije in ti telefoni dobivajo posodobitev kasneje.
Pomaga lahko spreminjanje lokacije v Huaweijevi aplikaciji.


O kakšni serijah mobilnikov ti govoriš? Vsi uradni prodajalci Huaweijev v Sloveniji dobijo telefone iz iste tovarne in med njimi ni nikakršnih razlik. Pa razno spreminjanje lokacij ti ne bo omogočilo hitrejšo posodobitev, ker kot si že sam omenil, Huawei izdaja posodobitve po valovih, glede na IMEI/SN.

Sheteentz ::

GRT je izjavil:

MrStein je izjavil:

Ne, to so dejstva. Vsak ne zna operirati človeka. Ali pilotirati letala. Ali...

Razen seveda forumskih vseznalcev. Ti bi ukinili civilizacijo, in šli v gozd, in si vse sami uredili. (čeprav potem tega nikoli ne naredijo, hecno)

OK, nazaj na temo.

(katero bom zgleda spet sam odgovoril, glede na nivo inteligence tukaj...)

Pa daj nehaj prosim s takimi bedarijami. Kakšna dejstva.
To da je človeku šla baterija v dveh letih in ti mu rečeš antitalent je zate dejstvo.
Daj prosim pa pojma nimaš kaj pišeš, res inteligenca na nivoju ni kaj in to primerjaš z operacijami in vožnjo letal. Halo!
Kaj se sploh bašeš zraven, bogi lastnik, ki se je obrnil na takega "antitalenta".
Kaj več ti pa ne bom razlagal, ker itak ne boš dojel.
Ne bi se basal zraven, samo na tako bedasto vprašanje se nisem mogel vzdržat.
Pa nisem iz Maribora, da bi lahko pomagal, razen če ga pošlješ z avionom v Ljubljano tu znamo zamenjat baterije tudi brez operacije.

Človek postavi povsem enostavno vprašanje, ti pa smetiš z moraliziranjem o talentih/antitalentih in v nobeni meri ne prispevaš k iskanju odgovora. Kaj je tako bedastega na vprašanju kje menjajo baterijo za določen model teefona?

GRT ::

Sheteentz je izjavil:

GRT je izjavil:

MrStein je izjavil:

Ne, to so dejstva. Vsak ne zna operirati človeka. Ali pilotirati letala. Ali...

Razen seveda forumskih vseznalcev. Ti bi ukinili civilizacijo, in šli v gozd, in si vse sami uredili. (čeprav potem tega nikoli ne naredijo, hecno)

OK, nazaj na temo.

(katero bom zgleda spet sam odgovoril, glede na nivo inteligence tukaj...)

Pa daj nehaj prosim s takimi bedarijami. Kakšna dejstva.
To da je človeku šla baterija v dveh letih in ti mu rečeš antitalent je zate dejstvo.
Daj prosim pa pojma nimaš kaj pišeš, res inteligenca na nivoju ni kaj in to primerjaš z operacijami in vožnjo letal. Halo!
Kaj se sploh bašeš zraven, bogi lastnik, ki se je obrnil na takega "antitalenta".
Kaj več ti pa ne bom razlagal, ker itak ne boš dojel.
Ne bi se basal zraven, samo na tako bedasto vprašanje se nisem mogel vzdržat.
Pa nisem iz Maribora, da bi lahko pomagal, razen če ga pošlješ z avionom v Ljubljano tu znamo zamenjat baterije tudi brez operacije.

Človek postavi povsem enostavno vprašanje, ti pa smetiš z moraliziranjem o talentih/antitalentih in v nobeni meri ne prispevaš k iskanju odgovora. Kaj je tako bedastega na vprašanju kje menjajo baterijo za določen model teefona?

Če si prilagojen program in ne znaš niti prebrati kaj je napisal potem se ne baši zraven.
Poanta ni kje menjajo baterijo!
Moraliziral o antitalentih je začel Stain, ko je lastnika določil, da je antitalent, ker je uničil baterijo v dveh letih.
Na tako bedasto vprašanje ne more bit normalnega odgovora.

Maxl je izjavil:

louser je izjavil:

Huawei izdaja posodobitve po valovih. To je ena stvar. Druga stvar je serija mobilnika.
Telemach dobiva Huaweijev iz Turčije in ti telefoni dobivajo posodobitev kasneje.
Pomaga lahko spreminjanje lokacije v Huaweijevi aplikaciji.


O kakšni serijah mobilnikov ti govoriš? Vsi uradni prodajalci Huaweijev v Sloveniji dobijo telefone iz iste tovarne in med njimi ni nikakršnih razlik. Pa razno spreminjanje lokacij ti ne bo omogočilo hitrejšo posodobitev, ker kot si že sam omenil, Huawei izdaja posodobitve po valovih, glede na IMEI/SN.

Točno to.
Če kaj vpliva na čas posodobitve poleg IMEI/SN je lahko tudi SIM.
Toda nima smisla tukaj nekaterim razlagat, ker so itak eden bolj pameten kot drugi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

Sheteentz ::

GRT je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

GRT je izjavil:

MrStein je izjavil:

Ne, to so dejstva. Vsak ne zna operirati človeka. Ali pilotirati letala. Ali...

Razen seveda forumskih vseznalcev. Ti bi ukinili civilizacijo, in šli v gozd, in si vse sami uredili. (čeprav potem tega nikoli ne naredijo, hecno)

OK, nazaj na temo.

(katero bom zgleda spet sam odgovoril, glede na nivo inteligence tukaj...)

Pa daj nehaj prosim s takimi bedarijami. Kakšna dejstva.
To da je človeku šla baterija v dveh letih in ti mu rečeš antitalent je zate dejstvo.
Daj prosim pa pojma nimaš kaj pišeš, res inteligenca na nivoju ni kaj in to primerjaš z operacijami in vožnjo letal. Halo!
Kaj se sploh bašeš zraven, bogi lastnik, ki se je obrnil na takega "antitalenta".
Kaj več ti pa ne bom razlagal, ker itak ne boš dojel.
Ne bi se basal zraven, samo na tako bedasto vprašanje se nisem mogel vzdržat.
Pa nisem iz Maribora, da bi lahko pomagal, razen če ga pošlješ z avionom v Ljubljano tu znamo zamenjat baterije tudi brez operacije.

Človek postavi povsem enostavno vprašanje, ti pa smetiš z moraliziranjem o talentih/antitalentih in v nobeni meri ne prispevaš k iskanju odgovora. Kaj je tako bedastega na vprašanju kje menjajo baterijo za določen model teefona?

Če si prilagojen program in ne znaš niti prebrati kaj je napisal potem se ne baši zraven.
Poanta ni kje menjajo baterijo!
Moraliziral o antitalentih je začel Stain, ko je lastnika določil, da je antitalent, ker je uničil baterijo v dveh letih.
Na tako bedasto vprašanje ne more bit normalnega odgovora.

Bistveno je kje menjati baterijo, in ne ali je lastnik talent ali antitalent. Ti si tisti, ki si se spravil nad branjenje talenta tega uničevalca baterij. Če on uničuje baterije na vsake dve leti sploh ni bistveno, ampak je bistveno kje se baterijo lahko zamenja.

Daj mi razloži kaj je tako bedastega na vprašanju, kje človek zamenja baterijo v Mariboru, kar je dejansko vprašal? Že v prvo mi nisi zmogel ogdovoriti. Daj poskusi izbrat na enem mestu par dobrih argumentov, izzivam te.

GRT ::

Sheteentz je izjavil:


Bistveno je kje menjati baterijo, in ne ali je lastnik talent ali antitalent. Ti si tisti, ki si se spravil nad branjenje talenta tega uničevalca baterij. Če on uničuje baterije na vsake dve leti sploh ni bistveno, ampak je bistveno kje se baterijo lahko zamenja.

Daj mi razloži kaj je tako bedastega na vprašanju, kje človek zamenja baterijo v Mariboru, kar je dejansko vprašal? Že v prvo mi nisi zmogel ogdovoriti. Daj poskusi izbrat na enem mestu par dobrih argumentov, izzivam te.

Oprosti, se predam.
Očitno ne morem zmagat. Tako nizko se pa ne morem spustit.
Z MrSteinom se še nekako lahko kosam s tabo ni šans.
LP.

Zgodovina sprememb…

louser ::

GRT je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

GRT je izjavil:

MrStein je izjavil:

Ne, to so dejstva. Vsak ne zna operirati človeka. Ali pilotirati letala. Ali...

Razen seveda forumskih vseznalcev. Ti bi ukinili civilizacijo, in šli v gozd, in si vse sami uredili. (čeprav potem tega nikoli ne naredijo, hecno)

OK, nazaj na temo.

(katero bom zgleda spet sam odgovoril, glede na nivo inteligence tukaj...)

Pa daj nehaj prosim s takimi bedarijami. Kakšna dejstva.
To da je človeku šla baterija v dveh letih in ti mu rečeš antitalent je zate dejstvo.
Daj prosim pa pojma nimaš kaj pišeš, res inteligenca na nivoju ni kaj in to primerjaš z operacijami in vožnjo letal. Halo!
Kaj se sploh bašeš zraven, bogi lastnik, ki se je obrnil na takega "antitalenta".
Kaj več ti pa ne bom razlagal, ker itak ne boš dojel.
Ne bi se basal zraven, samo na tako bedasto vprašanje se nisem mogel vzdržat.
Pa nisem iz Maribora, da bi lahko pomagal, razen če ga pošlješ z avionom v Ljubljano tu znamo zamenjat baterije tudi brez operacije.

Človek postavi povsem enostavno vprašanje, ti pa smetiš z moraliziranjem o talentih/antitalentih in v nobeni meri ne prispevaš k iskanju odgovora. Kaj je tako bedastega na vprašanju kje menjajo baterijo za določen model teefona?

Če si prilagojen program in ne znaš niti prebrati kaj je napisal potem se ne baši zraven.
Poanta ni kje menjajo baterijo!
Moraliziral o antitalentih je začel Stain, ko je lastnika določil, da je antitalent, ker je uničil baterijo v dveh letih.
Na tako bedasto vprašanje ne more bit normalnega odgovora.

Maxl je izjavil:

louser je izjavil:

Huawei izdaja posodobitve po valovih. To je ena stvar. Druga stvar je serija mobilnika.
Telemach dobiva Huaweijev iz Turčije in ti telefoni dobivajo posodobitev kasneje.
Pomaga lahko spreminjanje lokacije v Huaweijevi aplikaciji.


O kakšni serijah mobilnikov ti govoriš? Vsi uradni prodajalci Huaweijev v Sloveniji dobijo telefone iz iste tovarne in med njimi ni nikakršnih razlik. Pa razno spreminjanje lokacij ti ne bo omogočilo hitrejšo posodobitev, ker kot si že sam omenil, Huawei izdaja posodobitve po valovih, glede na IMEI/SN.

Točno to.
Če kaj vpliva na čas posodobitve poleg IMEI/SN je lahko tudi SIM.
Toda nima smisla tukaj nekaterim razlagat, ker so itak eden bolj pameten kot drugi.

Nihče ne govori o tem, da ne pride telefon iz iste fabrike.

louser ::

Od kje The United Group nabavlja telefone, mi ni znano.
Po nekih podatkih jim jih je dobavljala turška podružnica Huaweija oziroma njih uradni distributer.

MrStein ::

Problem z Huawei p20 lite:

Če se pair-a z avtomobilom (za prostoročno telefoniranje), potem se ne slišijo navodila za navigacijo (Googme Maps na telefonu). Ne na telefonu, ne na zvočnikih avtomobila.

Kako to rešiti? Navigacija brez glasovne komponente je praktično neuporabna.

Če telefon ni povezan, potem seveda dela OK.

Pregled nastavitev glasnosti ne pokaže nič očitnega.

PS: tule na androidcentral imajo podoben problem (sicer v letu 2013), bom predlagal znancu...

PPS: Pol pa ni čudno, da vsi telefonirajo z roko...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

GRT ::

MrStein je izjavil:

Problem z Huawei p20 lite:

Če se pair-a z avtomobilom (za prostoročno telefoniranje), potem se ne slišijo navodila za navigacijo (Googme Maps na telefonu). Ne na telefonu, ne na zvočnikih avtomobila.

Kako to rešiti? Navigacija brez glasovne komponente je praktično neuporabna.

Če telefon ni povezan, potem seveda dela OK.


PPS: Pol pa ni čudno, da vsi telefonirajo z roko...

To nima veze s telefoniranjem, ker prostoročno telefoniranje preko bluetootha deluje. Problem je samo pri navigaciji google maps. In to ni problem samo na Huawei P20 lite temveč tudi pri drugih znamkah telefonov-recimo Samsung Note.
Tako da je težava ali v aplikaciji google maps ali pa programske opreme nasplošno pri določeni verziji androida.
Obstaja pa rešitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

ziga1990 ::

Fantje kako je sedaj z Huawei, ker novice pravijo, da nebo več Googlovih alikacij na novih telefonih ali bo Huawei dal ven nov OS ali kaj?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Lightning ::

Pozdravljeni. Prosim za pomoc pri nakupu mobitela. Nisem zahteven uporabnik. Bistvo mi je, da baterija cim dlje drzi. Kateri so modeli, ki imajo bolj vzrzljivo baterijo? Cena do nekje 300 eur. Hvala in lp

r3dkv1c4 ::

Lightning je izjavil:

Pozdravljeni. Prosim za pomoc pri nakupu mobitela. Nisem zahteven uporabnik. Bistvo mi je, da baterija cim dlje drzi. Kateri so modeli, ki imajo bolj vzrzljivo baterijo? Cena do nekje 300 eur. Hvala in lp

To je to, 300 evrčkov ali pa še kak evro manj.


https://www.bolha.com/huawei/huawei-mat...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

klekej ::

Kaj se dogaja z baterijo na Honor 8? Telefon mi zdrži en dan aktivne uporabe, kdaj pa se zgodi, da če nekaj slikam pri npr. 40%, telefon enostavno ugasne in javi, da je baterija prazna 0%, vžge toliko da javi prazno baterijo. Čez eno uro in pol ga vžgem in se lepo prižge, stanje 33% in lepo dela. :norec:

louser ::

Baterija fuč. Kontakti raj Emonagram, morda še imajo kje kako nadomestno. Strošek tam okrog 25 EUR.

MrStein ::

Znanec zamenjal en SIM v dual SIM telefonu (P20 lite, če se ne motim) in zdaj ni večine kontaktov (no, imena so, celo večkratno v imeniku, le telefonskih številk ne).
Ker se že dolgo ne shranjuje številk na SIM mi je to čudno, ampak po drugi strani se že ničemur ne čudim več...

Kje začeti? Stari SIM sicer še ima, in bo to probal, nazaj vtaknit, mogoče so številke tam.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Brainstorm ::

Kako je pa kaj z rootanjem P30 pro, je še sploh izvedljivo, je potrebno kupit kakšno kodo za odklep bootloaderja itd?

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

MrStein je izjavil:

Znanec zamenjal en SIM v dual SIM telefonu (P20 lite, če se ne motim) in zdaj ni večine kontaktov (no, imena so, celo večkratno v imeniku, le telefonskih številk ne).
Ker se že dolgo ne shranjuje številk na SIM mi je to čudno, ampak po drugi strani se že ničemur ne čudim več...

Kje začeti? Stari SIM sicer še ima, in bo to probal, nazaj vtaknit, mogoče so številke tam.

Za takšne stvari je cel kup možnosti. Od shranjevanja v oblaku, sin, na računalu, datoteki,... Ker ne veš kaj počneš raje pusti pri miru.

Brainstorm ::

Očitno se huaweijev ne da več rootat, bo potrebno pogledat za kateri drugi kitajski znamki, kot naprimer Xiaomi in One plus.

Djole ::

Zdravo,
starejsa zakonca imata oba huawei p smart 2019. On mi pravi, da pri zeni telefon pri vsakem klicu prekine zvezo po cca pol minute, minuti. Morda kdo ve, v cem bi lahko bila tezava, je s telefonom ali z operaterjem kaj(telemach)?

Lp

starfotr ::

Po vsej verjetnosti je kriv tretjerazredni operater.

balluf ::

Za rojstni dan sem imel namen ženi kupiti model P30 lite, na TV opazil P40 lite, ki se mi je zdel tudi vredu.
Gledal sem ceno P40 lite in me je presenetil, da je cenejši kot P30 lite. V čem je fora.. ali ni ponavadi naslednja generacija boljša/dražja?

Veron ::

A ni neka fora, da P40 serija nima več google play?

The Huawei P40 Lite boots the new EMUI 10, which is based on Android 10. It was stripped of all Google services and has no access to the Play Store. Instead, Huawei offers its new proprietary Mobile Services complete with Huawei's AppGallery.

GRT ::

balluf je izjavil:

Za rojstni dan sem imel namen ženi kupiti model P30 lite, na TV opazil P40 lite, ki se mi je zdel tudi vredu.
Gledal sem ceno P40 lite in me je presenetil, da je cenejši kot P30 lite. V čem je fora.. ali ni ponavadi naslednja generacija boljša/dražja?

Kje ti živiš?
Še nisi slišal, te dni mineva točno leto dni od prepovedi Huaweia z Googlom.
Ne da se mi še enkrat razlagat. Uporabi Googla.

balluf ::

GRT je izjavil:

balluf je izjavil:

Za rojstni dan sem imel namen ženi kupiti model P30 lite, na TV opazil P40 lite, ki se mi je zdel tudi vredu.
Gledal sem ceno P40 lite in me je presenetil, da je cenejši kot P30 lite. V čem je fora.. ali ni ponavadi naslednja generacija boljša/dražja?

Kje ti živiš?
Še nisi slišal, te dni mineva točno leto dni od prepovedi Huaweia z Googlom.
Ne da se mi še enkrat razlagat. Uporabi Googla.


o.k. to vem, da nima googlovih aplikaci,s tehničnega vidika me zanima je boljši kot P30 lite?
Če povzamem na grobo, da je P40 lite tehnično primerljiv, če ne boljši, z P30 lite, je res google vreden 100E+ ?

Sparkxl ::

Jasno da je novejši boljši. Če pa je vredno, pa ve vsak za sebe. Jaz od googla rabim samo android avto. Vse drugo se da komot zamenjat

AnjaNja ::

Imam P smart 2019 in nekaj časa opažam, da se na momente odloči in ne zvoni ob dohodnem klicu. Čez čas (lahko takoj, pa tudi tudi urni razmak) dobim obvestilo o zgrešenem klicu.

Ne vem al' naj kličem BOB tehnično podporo ali pa je težava v telefonu? Se je pa hudič spet posodobil android 10, EMUI 10.0.0.187

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AnjaNja ()

VeganCyclist ::

Hja. Kupil P40 lite te dni. Sam telefon je u bistvu kr hud. Prčakval sem bistveno slabšiga. Hitr, odziven, HW vmesnik mi je všeč. Pod črto sm z nakupom zadovoljen. Samo,... Da google ne dela sm vedu, ampak je problem precej večji kot se zdi. Recenzije (verjetno plačane od HW), hočejo problem omilit, kao sej se vse da z APKji instalirat in sej maš alternative stores. Samo, brez google maps nimaš navigacije. Karkol ostalga je tako tako. HW je nekje tm k je bil google kake 15let nazaj. Zadeva je na pol al pa še to ne. Od aplikacij v številnih alternativnih trgovinah pa skorej nič ne dela. Banka? Pozabi! Android auto? Pozabi! Mirrorlink? Pozabi! U bistvu mi razn klicov in Opere za browsat ne dela skor nič.

fikus_ ::

GreenTea, pomiri se malo. Če imaš veliko željo uporabljat guglove zadeve, potem novejši Huawei ni zate, ker ne poganja zadev, ki rabijo povezavo z guglom (beri, posredujejo podatke guglu).

Za dostop do guglovih zadev uporabiš Aurora Store. Ni pa nujno, da ti bo vse delalo, beri zgoraj. Potem imaš še AKKPure, F-Droid, MoreApps, . . .
Za navigacijo HereWeGo dela čisto ok.
««
16 / 16
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814802 (9308) M-XXXX
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014142 (11480) cordoba
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620541 (14503) louser
»

Nakup mobitela, dobra kamera

Oddelek: Mobilne tehnologije
458318 (6516) r3dkv1c4

Več podobnih tem