» »

Prihaja lahkokategorni Angry Birds za Android

1
2
»

buneech ::

Sej za taprv android telefon je kar vredu, sam glede na ceno ZTE Blade pa neprimerljivo boljšo konfiguracijo, je pa drag (tko k vsi ostali android telefoni na našmu trgu).

roli ::

Jaz sem z delovanjem AB na mojemu Milestonu tudi čisto zadovoljen. Na default frekvencah procesorja ne šteka čisto nič in dela lepo tekoče. Navijem ga edino ko se spravim gledat kak film - takrat zadevo lepo navijem na 800 MHZ in lahko navadno nekonvertirano epizodo kake serije čisto lepo pogledam.
http://www.r00li.com

Jst ::

>takrat zadevo lepo navijem na 800 MHZ in lahko navadno nekonvertirano epizodo kake serije čisto lepo pogledam.

What? Preden mi je pes ogrizel N95 8GB, sem lahko b.p. gledal divxe, je pa res, da je bil tega zmožen samo en program, katerega ime se več ne spomnim (vem, da ni bil SmartMovie, mogoče Core Player). Super, ker je imel telefon video izhod in ko sem bil brez entertainment računalnika, sem za gledanje uporabljal telefon.


ps: Sorry moderator, da sem potegnil temo iz naftalina, ampak imel sem odprt tab toliko časa in sem šele sedaj prebral, kar ste napisali.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

roli ::

Verjetno je bil kar coreplayer ja. Sem ga imel tudi sam na Windows mobile.

Nažalost podobnega playerja do pred kratkim (poletje) za Android ni bilo. In še ta je z stock motorolino frekvenco malenkost štekljal. Če pa je zadeva navita pa deluje tekoče. Čeprav mi še kar ni jasno zakaj sem z Wm (mislim da 500Mhz procesorjem, ter polovico manj RAMa) lahko brez problema streamal in gledal video direktno iz mreže, medtem, ko pa moram pri novejšem androidu najprej zadevo iz mreže prekopirati na telefon in lahko zadevo šele potem gledam.
http://www.r00li.com

Jst ::

Verjetno je bil Coreplayer, ja. Hecno, ker kolikor vem, ima N95 300Mhz procesor (čeprav sem nekje zasledil, da ima 2 - torej dualcore 300Mhz) in je s tem programom b.p. predvajal filme in nadaljevanke, ko nisem imel račulalnika, sposobnega povezave na tv. Tako kot sedaj, ko mi je umrl napajalnik, in se mi kolca po N95 ravno zaradi omenjene funkcionalnosti: predvajanje divxov + tvout.

ps: pri nekaterih telefonih sem zasledil, da imajo tvout, nikjer pa ne piše kakšne vrste je. Ali mogoče kdo ve (za kakšen telefon in kakšen tvout ima)?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

c00L3r ::

Jaz normalno gledam divx filme z RockPlayer.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihaja lahkokategorni Angry Birds za Android (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5516030 (14104) c00L3r
»

Rovio izkorišča uspeh Angry Birds

Oddelek: Novice / Igre
205292 (4364) Jst
»

EA kupil Chillingo

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
135161 (4576) KoKi
»

Igre postajajo storitve

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
319936 (8611) St235

Več podobnih tem