» »

Call of Duty World at War - Težave z online

Call of Duty World at War - Težave z online

BorutO ::

Imam en problem ...
Prejšnji teden sem kupil to igro. Vnesem serijsko številko igre in sem lahko normalno igral COD WaW.

Včerej pa sem na novo Windows 7 nainstaliral, danes hočem igro igrati preko MPja, pa mi cel čas piše, da morem ustvariti account. Ki pa ga že mam, pa še zelo dobro vem, kakega mam, pa vseeno ko to napišem notri, me ne spusti dalje, spet isto okno pokaže.

Kaj je tu narobe?

Potem pa še eno vprašanje. Na spletni strani ActiVision bi mogel registrirati igro. Ko naredim svoj račun, hočem vnesti serijsko številko igre, pa zahteva samo neke številke, črke sploh ni mogoče vpisati notri. CDključ je namreč s črk in številk. Zraven tega pa je na škatli CDključ daljši kot zahteva na registraciji. Kar nekaj.

Če se kdo razume na ta problem, naj sporoči.
  • zaklenil: Rotaidal ()

jizzer ::

zakaj nisi kupil MW 2? dosti boljši del

rdecaluc ::

Ni treba registrirat igre, razen če hočeš razno tehnično pomoč itd.

A si čisto na novo ustvaril račun? Ker je zelo čudno, da nebi delovalo z novo ustvarjenim računom.

zakaj nisi kupil MW 2? dosti boljši del

A sprašuje po tej igri ?
Est modus in rebus. ,typos

BorutO ::

Vem, da je MW2 boljša ... sem ravno včerej piratsko verzijo dol potegnil, jo preizkusil, in verjetno bom tudi čez čas jo kupil, da bom lahko preko interneta igral. Prej pa jo morem preizkusiti preko LAN-a.

Ja, račun sem imel ... verjetno ga ne smem povedati.
No prej sem šel v igro, pa mi je že kar avtomatsko javilo, da morem narediti novi račun. Pa sem starega napisal, pa nič ... me nazaj vrže. Potem sem šel pod options, pa tam v novno vnesel notri CD ključ, ki se mi je med namestitvijo windowsa odstranil, pa mi vseeno pokaže spet isto. Sploh mi ni jasno, kaj bi lahko šlo narobe. Igra pa še niti poceni ni bila ... 35 evrov ali tu nekje. p.m.

Potem se Uporabniško ime shrani skupaj s kodo? ali kako ta stvar deluje, da me ne spusti več naprej.

Študiral sem, da bi namesto New Account moglo pisat potem Log in. ali ne?

BorutO ::

To mi pokaže ...

xsannyx ::

Ja dej no. pol se pa u tvojga upiš

jizzer ::

To je ravno hudič da ko formatiaš komp moreš en kup registrov shranit da se ti original ne "uniči"

Rotaidal ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127720 (4681) Skyman
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131933 (17179) Bantani
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768913 (36678) oo7
»

Aktivacija iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
201969 (947) opeter
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838133 (27538) Clubraider

Več podobnih tem