» »

Vozniška - koliko približno stane?

Vozniška - koliko približno stane?

1
2
»

IČA ::

Se strinjam. Lepo voziti po pravilih (pa je vsak dan kdo mrtev), še premalo jih jemljejo. Cena bi morala biti nabita za ponovni izpit, za mlade pa nekako organizirana cenejša varijanta, mogoče v šoli.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IČA ()

Goldee ::

vazn je da nardis vse vaje. delu sm v NM
@gasperxp se strnjam s tabo, ker je pr men blo isto (po 2 al pa 3 vaje na uro:D ) sam baje zdej je res neka spodnja meja... nism vec na tekocem s tem... :'(
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Brilko ::

Jst delam zdele pa vem da sem mel konkretno poimenovane sam dve vaje, razvščanje in enosmerne ceste...

Nazgul ::

Mogoče kdo ma kak predlog kako najceneje do izpita (B) v okolici Celja (kera avtošola in ime inštruktorja - ki ti čez prste gleda:D)?

tx-z ::

"ki ti čez prste gleda":\

Vedi da na glavni vožnji ne bo samo tvoj inštruktor, tko da tm morš vse uredu nardit ane...ti ne bojo skoz prste pogledal če boš zapelu čez rdeč semafor pa še koga ubou;)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Širajzl ::

Pred desetimi leti sn naredu izpit pa sn vozu vsega skupi šest ur z predizpitno in izpitno uro deset sn jih pa kr tko inštruktorju plaču zaradi številke, če se dons še to da ne vem, pa me je vse skupi pršl koštat 100k. Dons je pa glih še enkrat tolk treba dodat.

SebaR ::

Ok kot si že sam videl 150k imej našparanih. Če si že kaj vozil avto ti gre speljevanje BP potem računaj 30 ur. Izberi avtošolo oz. inštruktorja s katerim voziš čimbolj pogosto in 2 uri skupaj, ker tiste popularne avtošole imajo ponavadi gužvo in lahko delaš izpit tri mesece in več...

Sam sem prej že vozil avto in mi je moja inštruktorica (pa še fajn zgleda:D) rekla da naredim z 20urami če bo ostalo šlo BP. Sam računam med 25-30. Vozim skoraj vsak dan ali vsak drugi dan obvezno po dve uri skupaj (to je dobro, da stvari ki se jih ne naučiš ne pozabiš takoj). Za primer: v enem tednu sem do sedaj nabral 9 ur :)

Aja sam sem iz Celja, sem pa slišal da v LJ ne moraš pod 50imi urami zato ker je 10X več stvari za naučit, kot pa nekje na podeželju, kjer so recimo tri križišča :\ ...
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

SebaR ::

Pred desetimi leti sn naredu izpit pa sn vozu vsega skupi šest ur z predizpitno in izpitno uro deset sn jih pa kr tko inštruktorju plaču zaradi številke, če se dons še to da ne vem, pa me je vse skupi pršl koštat 100k. Dons je pa glih še enkrat tolk treba dodat.


Ja takrat je bila ena ura zlata vredna - recimo kot danes 5 ur.

Pa takrat je trajala 45 minut ali polnih 60 minut?
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Goldee ::

Dons je pa glih še enkrat tolk treba dodat.
@SKANDER Mah js sm pred 2 leti dal slabih 90k za cel izpit, tko da ni res, da mores dat dans 200k za izpit, se da tud ful cenej nardit. No, ce nisi lih trd za vozit. :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

tx-z ::

Zdej je 1ura vožnje=50min se mi zdi...
tx-z

Širajzl ::

SebaR: pa TI si takrat glih plenice nehal nosit?!

SebaR ::

sorry ampak to mi je inštruktorica rekla tako da...sori če se je zmotla ;)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

supero ::

stock ::

Ma tole kar kol klikneš ti meče vn neke reklame.. Izračun je pa itak nemogoč, od tega da ti inštruktor nabija ure, do pokvarjencev na izpitni komisiji.. Seveda pripomore še lopovski zakon za odiranje pri varni vožnji itd. Si na 1000EUR sam da mal premotaš volan. No pol se pelješ domov, pa ti še to uzamejo pa ti dajo še 2jurja ekstra mal za lepš.. xD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobri inštruktorji - avtošole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6033032 (12432) mtp2
»

Najcenejše vožnje v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5812516 (10881) šernk
»

Izpit za avto.

Oddelek: Loža
274190 (2537) Saladin
»

Izkušnje v avtošoli !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12024754 (13976) matjash

Več podobnih tem