» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
19 / 66
»»

Tilen ::

ze itak osnovni search prevec obremenjuje sistem, zdaj pa se to? Dvomim.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

R33D3M33R ::

NIč ne berem te teme zato nimam pojma če je to blo.

A bi bilo možno da bi dodali med HTML oznake pri oddelku "Igre", recimo gumbek "Cheat". Torej besedilo s css classom recimo cheat bi se obarvalo enako z ozadjem in bi rešitev problema videl le, če bi šel z miško čez.

Ker sedaj me je direktno strah prebirati temo, ker včasih kdo napiše kaj naj kdo kje naredi in mi pokvari igralno izkušnjo ;( .
Izogniti temu se je nemogoče, če hočem videti post, ga moram itak preleteti in če je not kaka rešitev problema jo itak vidim in krnekaj pač ;(
Torej, da si nebi uničil užitka ob igranju teme sploh nebi smel odpirati, kar se mi pa spet glupo zdi, ker nima smisla da sploh hodim na forum v tem primeru ;((

BTW. to sem videl na nekaterih forumih samo ne vem kak se imenuje, bom dopisal ko bom spet našel
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

flipflop ::

To bi se dalo potem uporabiti tudi pri komentarjih o kakem filmu, da ne bi spoilerjev prebiral.

mchaber ::

Na forumu od Steama imajo tako 'anti-spoiler' zaščito. Teks se ti pokaže samo, če greš z kurzorjem čez.
.

R33D3M33R ::

Spoilerji, točno tak se reče....
To bi morali uvest, mislim da bi bilo veliko uporabnikov za!

LP
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

dela ::

mene pa zanima zakaj ni več možnosti odpiranja celotnega threada (vseh strani) naenkrat
če me spomin ne vara je to že bilo možno na S-T, zdaj pa ni več.
namreč zelo nadležno je stiskati vsako stran posebej... vsaj meni... sem pač eden tistih ki rad zajema z veliko žlico :D
poleg tega pa je pri dolgih treadih (z recimo več kot 10 stranmi) neefektivno uporabljati "find on this page" možnost v IE.
Za primer... imam problem z DC++ ko pač hubi in vse delajo perfektno, le v searchu mi ne najde čisto ničesar...
pogledal sem thread, kjer je nekdo spraševal za rešitev istega problema, epilog pa je bil link enega izmed moderatorjev na sticky temo o P2P programih, ki ima zdaj že 55 strani...
kako hudiča naj zdaj (x mescev po tistem, kar je moderator postal link) vem v kateri izmed teh 55 strani je rešitev tega problema, medtem ko se v tem threadu obravnavajo vsi P2P programi?
če bi še obstajalo odpiranje vseh strani naenkrat, bi ta thread o P2P programih lepo celoten odprl pa v IE z operacijo "find on this page" preiskal thread in verjetno rešitev že poznal.
Pa brez zamere, ta primer sem samo navedel, da se vidi zakaj se mi zdi odpiranje vseh strani naenkrat dobra ideja.

P.S. če pa kdo pozna rešitev mojega problema v dc++ ali pa ve, na kateri strani tistega glomaznega threada je rešitev problema, pa bi prosil za pomoč/link/razlago na PM, da ne bomo smetili tega threada ki temu ni namenjen.

hvala vnaprej za vas čas, in upam da boste razmislili o ponovni uvedbi možnosti odpiranja vseh strani threada naenkrat, ker je res praktična.

[odgovor si oglejte na prejšnji strani Vaši predlogi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

CaqKa ::

ne more ti rečt na kateri strani je kater odgovor, ker imaš možnost štelanja postov na stran.
če imaš recimo naštelano da ti prikazuje 30 postov na stran odgovor pa je recimo 29 post: nekdo drug pa ima 20 postov na stran, omeni da je odgovor za prvega na prvi strani za drugega pa na drugi. najbolje je če se vpraša na kater dan je bil odgovor podan.

dela ::

CaqKa, tnx...
vbistvu sem zgrešil možnost štelanja preloma :8)
500 postov naenkrat = good enough for me :D
zdaj nebo več taki problem preiskat oni thread.
hvala še enkrat.

Bojevnik ::

Nisem vsega bral mogoče je že blo, sam mislm da bi mali oglasi morali malo bolj pregledni.
Vsaj dve različni temi kupim,prodam.

Microsoft ::

Zakaj ne naredite neke strani, kjer bi lahko pregledal vse od nekje 'prve' slike do zadnje slike (po eno ali recimo pet slik na eno stran).


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Microsoft, to si pa ja lahko sam sprogramiraš vstodvajsetih sekundah.
https://dolhar.si/

mchaber ::

/me opazi, da so novice dobile svoj oddelek na forumu

dobra ideja imo:)
.

njok ::

Ja, novi fičri se kar pojavljajo. Keep up the good work.

Tody ::

/me pove da bodo od zdaj novice bolj moderirane, sploh kar se tiče win/linux in pentium/amd debat >:D :D

Jaffa ::

Ne vem, če je že ker omeno... Vedno, ko odprem stran (topic) (ki se je od mojega zadnjega obiska posodobila), mi vrže na začetek strani, namesto tja, do koder je bila napisana prejšnjič, ko sem jo obiskal...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Primoz ::

Kje pa klikas na link?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Jaffa ::

V OE, ko dobim obvestilo, da je nekdo odgovoril...

STASI ::

Mogoče je že blo kdaj to omenjeno ampak ali se je možno da ima širša javnost dostop do naslova http://slike.slo-tech.com?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Ziga Dolhar ::

Saj ga ima ... le ime slike moraš ročno vpisat. (Ali pa si v petih minutah špišeš eno skripto, ki ti prikaže tisoče željenih slikc ;).)
https://dolhar.si/

STASI ::

Skript pa ne zanm pisat.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Myth ::

@Ziggga: Saj ga ima ... le ime slike moraš ročno vpisat.


Ne razumem.... sicer pa tisti naslov ki ga je dala STASI, je nedostopen z moje strani...
en LP
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Ziga Dolhar ::

> @Ziggga: Saj ga ima ... le ime slike moraš ročno vpisat.

Takole recimo:
http://slike.slo-tech.com/10435.jpg

(Ja, bi blo pa fletno imet eno "uradno" dostopno galerijo. Čeprav si to rajtam zaenkrat ne zasluži ravno zelo visokega mesta na Primozevem to-do-ju. Sicer lahko, če me kdo kontaktira na privat, dam dosto do svoje galerijce, ampak ne vem kako zelo bi blo to Primozu všeč ... Primoz?)
https://dolhar.si/

Tody ::

Mikrosoft (uporabnik ne firma ;)) je to naredil in ima to na svoji strani. Go hunt him :D

Microsoft ::

Ma ja, sam ce hocte, da to dol vrzem, tudi lahko.

btw, zakaj se nekatere slike ali pa celo set nekih slik ponovi po 5x?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

jaz mam občutek da, zato ker jih skripta tolko krat ne zna pomolz. pride do neke napake vmes. ali preslab upload, ali pa se povezava vmes prekine.

Lith ::

- jaz bi pa rad, da se v postih spodaj ko je več strani doda tudi -> naslednja, ne pa da so samo številke strani pa moram pol klikat vsako

- pa še eno funkcijo bi mogoče blo fajn [quote] za citiranje kakih prejšnjih odgovorov

hvala
LP
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Primoz ::

Caqka ... tvoj občutek je napačen.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

njok ::

Predlagam eno obvestilce, neke vrste modročrto, ki bi se pojavilo pod zadnjim postom v primeru, da so na naslednji strani se neprebrani posti.

Primoz ::

če so neprebrani posti na tej strani ;)) In nisi na zadnji strani ... potem so na naslednji strani VEDNO neprebrani odgovori ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

njok ::

Saj to sem mislil, eno opozorilce "nisi na zadnji strani". Saj ni tako kriticno (oz sploh ni), ampak se vcasih zgodi, da spregledas.

Microsoft ::

Kdaj bote pa naredil, da bo zacel poste oznacevat z stevilkami od 1 naprej?

Da bi se lahko pol tam nekje skliceval na post stevilka 123. Po moznosti se link do njega (kot je recimo za novice http://link/#123).


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

darkolord ::

RSS preimenovat v rss.xml! (da ga lahko browserji lepo detektajo kot se spodobi) >:D

V-i-p ::

Ampak, Primži, res bi lahko malo posodobil oglase iz dveh razlogov. Prvič: bilo bi zelo uporabno za uporabnike, ker bi bilo bolj pregledno in lažje iskanje oglasov, drugič: manj obremenjujoče bi bilo za strežnik, saj bi recimo v iskanju lahko dal da ti išče samo po "prodam" ali samo po "kupim" oglasih, ali pa recimo ločiš na nek podoben način, imaš primer spodaj, ali pa če bi bi bili rubriki prodam, kupim, oddam/zamenjam ločeni, ne vem no, vsekakor bi blo bolje kot tako ko je sedaj, ker če ti en napiše "Miška logitech za malo denarja!!!!" ne veš ali jo za malo denarja prodaja, ali jo poceni želi kupit ;) Aja, še slikca primera:
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

V-i-p ::

Aja, še tole. Prvi primer je narejen pač iz puščic. Prodam, kupim, oddam/zamenjam pri drugem primeru so pač v igri barve. Lahko bi bli pa čisto ločeni pododdelki (mali oglasi ----> prodam, kupim, oddam/zamenjam, kar bi blo po mojem še najbolje za uporabnike in strežnik ;). Samo predlagam...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OwcA ::

V-i-p: saj pravila zahtevajo, da se oglasi tako pišejo. Nepravilni naslovi so le površnost moderatorjev.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

darkolord ::

Potem bi pa lahko posodobili moderatorje :)

V-i-p ::

Se strinjam z darkom...>:D >:D :D :D :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Jebiveter ::

Ena resitev za galerijo slik na slike.slo-tech.com se nahaja TUKAJ. Mogoce bo koga motilo, da niso sortirane, ampak mene ne 8-)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

CaqKa ::

hmm kaj pa če v search dodamo še -sm torej da odvzamemo vse thumbnail slike? :)

cryptozaver ::

Predlagam rating (glasovanje) clanov ST. Pozitivni in negativni. Ko bi si nekdo nabral zadost minusov bi ga enostavn zbenal.
V glavi mam ze dalj casa TOP listo enih in drugih. Pa ne mislt da se zezam - resno pricakujem odgovor.

Ziga Dolhar ::

Ti bi neke vrste ostrakizem? (Po namenu, ne obliki.)
https://dolhar.si/

cryptozaver ::

No ja zbenat nekoga res ne bi obrodilo nobenih sadov. Ampak rating oseb pozna ze vsak forum. Lahko bi tut ST. Pocas.

Gandalfar ::

cryptozaver: a lahko pokazes ene 5 taksnih forumov? Pa z ratingom verjetno ne mislis na zvezdice?

cryptozaver ::

Ma zvezdice gor al dol. Lahko so tut soncki zarad mene. Resil bi se problem (ne)objektivnosti nekaterih moderatorjev. Po nacelu demokracije bi bila pac razvidna (ne)naklonjenost posamezniku vecine oz tistih ki bi glasovali.

Ziga Dolhar ::

Ponekod v ZDA velja načelo volilnosti sodniške službe. Se ti zdi to zelo pametno?
https://dolhar.si/

cryptozaver ::

Sem laik kar se tice prava. Prosim za razlago.

hruske ::

Karma. Ne zvezdice in število postov, ampak ocenjevanje postov, torej karma.
Rad imam tole državico. <3

Ziga Dolhar ::

Cryptozaver: pri nas velja, da o "kandidatih" za prosta sodniška mesta daje svoje "mnenje" Sodni svet. Ponekod v ZDA za nekatera taka mesta ni nekega strokovnega kolegija, ki bi ocenjeval primernost kandidatov, ampak jih izvolijo volivci. (Kot zanimivost, ti wannabe-sodniki vodijo volilne kampanje ipd.)

Vprašanje, ki se postavlja, je, ali je tovrsten način izbire sodnikov - moderatorjev - res najbolj primeren, upoštevajoč pomen njihove vloge na forumu. Moderator naj bo, analogno, strokovnjak, ne pa politik.
https://dolhar.si/

cryptozaver ::

Ne gre za demokraticno izbiro 'sodnikov' ampak za demokraticno voljo vecine. 'Sodnik' - moderator zatorej sploh vecinoma ne bi bil potreben.

Povedano po domace, volja vecine bi usmerjala forum in ne le trenutna volja nekega moderatorja. Pa pravzaprav nimam nic posebej proti kaksnemu moderatorju (vsaj ta trenutek ne). Bi pa vcasih z veseljem izrazil taksno ali drugacno naklonjenost kaksnemu clanu.

mchaber ::

Kaj pa če imam 100 računov te lahko v enem dnevu banam>:D
.
««
19 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3649489045 (3092) mtosev
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19637181 (29526) Mavrik

Več podobnih tem