» »

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji

««
«
1 / 14
»»

Mahdi ::

Klik

Po ogledu obeh dokumentarnih filmov, se boste dobesedno zgrozili.

Dokumentarca sta posegla zelo globoko v zgodovino o tem kdo in kako vodi svet že več kot 2000 let! V drugem delu je analiza današnjega dogajanja in kaj se bo se zgodilo, ter kako se lahko upremo njihovemu načrtu.

Za tiste, ki se vam ne da gledati dokumentarca je tuki kratka vsebina:

Vatikan je država za sebe in ne plačuje davkov - to je že dolgo znano.
Poskrbeli bodo za "eno religijo" na svetu (in pranje možganov seveda).

Ampak informacija za katero niste nikoli slišali:
Washington DC (District of Columbia!) je tudi država zase in ne plačuje davkov in ima totalno kontrolo nad ameriško vojsko, posredno tudi nad NATO-m.

London City je tudi država zase in ne plačuje davkov. Oni bodo poskrbeli za dokončno finančno zasužnjevanje vseh ljudi na svetu (lačne in revne pa bodo pobili: z zdravili, zastrupljeno (Fluor v zobni pasti itd.) in genetsko spremenjeno hrano (Codex Alimentaris) ter z vojnami kot so že prej...)

Vsa tri mesta so ustvarili (ali si podredili) skozi stoletja taglavni MASONI - Iluminati!
V vseh mestih so vsi simboli masonov, samo ljudje sploh ne vedo nič o njih.

Poglejte si ta dva dokumentarna filma, ker vam bodo bistveno spremenili pogled na svet v katerem živimo in kaj nas neizogibno čaka.

Quote:

"City of London + City of Vatican + City of columbia are the 3 independant states within states wich composes the empire of the city. The first is financial control over earth economy, the second is religion control over the earth and the third one is military control over the earth. Together they make the very unholy trinity which forms the egyptian pyramid that we can see on the back of the privately owned federal reserve note that is used as american dollar to maintain the colony in debt and under the Queen."
  • spremenilo: Mahdi ()

zee ::

Ja in? Naj si posljem metek v glavo zaradi tega?

Ne verjeti vsemu, kar je na TV/internetu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

nevone ::

Po ogledu obeh dokumentarnih filmov, se boste dobesedno zgrozili.


Takšni filmi so namenjeni predvsem temu, da vidiš, koliko si pripravljen sprejeti neko teorijo zarote in kakšni so _tvoji_ razlogi, da takšnim zarotam slediš.

Če pogledaš okoli sebe, lahko vidiš, da bolje kot je, v zgodovini še ni bilo. Če kdo kuje zaroto, jo s tem, da verjameš vanjo ne boš preprečil. Če je človeštvu usojeno, da ga nek lunatik pobriše z obličja Zemlje, se bo to tudi zgodilo. Trenutno pa ljudje, ki imajo znanje in moč, da bi to že danes lahko storili, ne kažejo pravzaprav nobenega zanimanja za to, da si to dejansko želijo storiti. Enostavno je tako, da ko enkrat imaš dejansko moč in znanje, enostavno izgubiš interes za takšne neumnosti. Razen kakšnega posebne sorte brihtnega lunatika. Ampak če je tako brihten in tako trapast obenem, nam ni pomoči. Morali se bomo ukloniti njegovi volji.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Utk ::

Sej nihče noče izbrisat človeštva.
Če bi bil jaz nek Rockerfeller, z vsem denarjem, ogromno močjo, kaj bi delal? Verjetno bi tudi probal nekako spremenit svet, po moje na bolje, sigurno drugače. In vsako tako spreminjanje sveta že avtomatsko ne more bit demokratično. Rockerfellerji se že 100 in več let igrajo bogove, to je čisto znano. Če združimo par takih družin po svetu, imamo hitro cel zos. Kapitalizem je pokazal, kako se hitro napreduje, takšno upravljanje iz ozadja je pa sigurno v nasprotju s tem. Če ni, potem gremo pa lahko tudi nazaj v komunizem, ni dost drugače, samo bolj odkrito.

PacificBlue ::

Ja ampak tukaj se pozablja nekaj zelo pomembnega..niso te družine samo bogate družine, ki bi rade malo zavladale svetu. Tu gre za cel večgeneracijski načrt, kako zasužnjiti cel planet(RFID čipi prihajajo kmalu).
911 je bil zelo pomemben trenutek za njih..le glejte kaj sledi iz tega, predvsem v Zda...omejitev državljanskih pravic, uporaba razlićnih tehnologij za spremljanje državljanov, nekaj jih je bilo celo kot novice omenjenih tukaj na Slo-techu..in to vse kot razlog v boju proti terorizmu..ja pa kaj še.Teroriste finančno sponzorira prav ista stran, ki je v ozadju vojaško industrijskega kompleksa v ZDA, zraven bi še prištel razna naftna podjetja( Rockeffelerjev Exxon mobile..itd).
Ampak resnično zlo se skriva v Vatikanu. Ta načrt zavladanja svetu poteka že zelo dolgo..Nekateri pravijo v čas Babilona, nekateri še dlje..nazaj do Atlantide.Verjetno je pa svojo moč dobil z ustanovitvijo Vitezov Templarjev leta 1118..Vitezi templarji in pozneje še z Jezuiti..Jezuiti, ki pa delujejo še danes in so najmočnejša frakcija v RKC.

The Jesuit Oath

“I now, in the presence of the Almighty God, the blessed virgin Mary, the blessed Michael the Archangel, the blessed St John the Baptist...and my ghostly father, the superior general of the Society of Jesus, founded by St Ignatius Loyola, do, by the womb of the Virgin... swear that His Holiness the Pope is Christ’s vice-regent, and is the true and only Head of the Catholic or Universal Church... I do now renounce and dis-own any allegiance is due to any heretical King, Prince, or State, named Protestant or Liberal, or obedience to any of their laws or magistrates, or officers.

I do further declare the doctrine of the Church of England, and Scotland, and of Calvinists, Huguenots, and others of the name of Protestant or Liberal, to be damnable, and themselves to be damned, who will not forsake the same. I do further promise and declare that, notwithstanding I am dispensed with, to assume my religion heretical for the propagation of Mother Church’s interest, to keep secret and private all her agents, counsels, from time to time, as they interest me, and not divulge directly or indirectly, by word, writing, or circumstances whatever.

I do furthermore promise and declare that I will, when opportunity presents, make and wage relentless war secretly or openly, against all heretics, Protestants... as I am directed to; extirpate them from the face of the earth; and that I will spare neither age, sex, or condition, and that I will hang, burn, waste, boil, flay, strangle and bury alive those infamous heretics; rip up the stomachs and wombs of the women, and crush their infant’s heads against the wall in order to annihilate their execrable race. That when the same cannot be done openly, I will secretly use the poison cup, the strangulating cords, the steels of the poinard, or the leaden bullets, regardless of the honour, rank, dignity, or authority of the persons, whatever may be their condition in life, either public or private, as I at any time may be directed to, by any agent of the Pope, or the superior of the Holy Father of the Society of Jesus.

In confirmation of which I hereby dedicate my life, my soul, and my corporeal powers; and with this dagger, which I now receive, I will subscribe my name written in blood in testimony thereof; and should I prove false, or weaken in my determination, may my brethren and fellow-soldiers of the militia of the Pope, cut off my hands and my feet, and my throat from ear to ear, rip my belly open, and sulphur burn therein, and all the punishments that can be inflicted on me on earth, and my soul be tortured by demons in an eternal hell for ever.

In testimony thereof I take this most holy and blessed sacrament of the Eucharist, and witness the same further with my name written with the point of this dagger, dipped in my own blood, and sealed in the face of the holy covenant.”



Zelo smo zmanipulirani, jaz tvja že dolgo ne gledam več, ker mi je resnično slabo kake laži se vse pojavljajo, recimo po poročilih. Twisted reality...

R33D3M33R ::

<blockquote>Vatikan je država za sebe in ne plačuje davkov - to je že dolgo znano.
Poskrbeli bodo za "eno religijo" na svetu (in pranje možganov seveda).</blockquote>
<blockquote>
Ampak resnično zlo se skriva v Vatikanu. Ta načrt zavladanja svetu poteka že zelo dolgo.
</blockquote>

Nekako se mi zdi, da se število ateistov in verskih ločin povečuje in je kristjanov vedno manj. Kako bodo zavladali recimo v Sloveniji, če je pa vernikov vedno manj? A mislite, da se bodo verniki vzdignili na sveto vojno zoper druge verojuče, le če bo Vatikan tako ukazal? Večjega tlačenja v en koš, kjer so redke slabe izjeme, še nisem videl. Hvala!

Mene prav briga religija drugih, nočem je komu vsiljevati, nočem je komu priporočati. So ljudje, ki "vsiljujejo" recimo kriščanski nauk, so pa tudi ateisti, ki delajo ravno obratno, ampak eni so zaslepljeni in vidijo samo eno plat medalje (lepo vidno na tem forumu).

<blockquote>(lačne in revne pa bodo pobili: z zdravili, zastrupljeno (Fluor v zobni pasti itd.)</blockquote>

Kaki bullshit. Nisem še videl paste, ki ne bi vsebovala fluorida.
Glede zdravil: če bi rad živel več kot 40 let kot so v srednjem veku jih boš moral pridno papcati. Mogoče ne bi niti preživel do danes, če ne bi jemal vsaj kako zdravilo. Pljuvaš si v lastno skledo.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

whatever ::

On August 15, 1534, Ignatius of Loyola (born Íñigo López de Loyola), a Spaniard of Basque origin, and six other students at the University of Paris... [Wiki link]

That when the same cannot be done openly, I will secretly use the poison cup, the strangulating cords, the steels of the poinard, or the leaden bullets,

Hm, so leta 1534 že imeli svinčene krogle?
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Utk ::

So. Samo najbrž jim niso tako rekli.

moj_nick ::

Monaco je tudi država zase in ne plačuje davkov. Tja pa pridejo mogočne družine na morje. V Andorri pa smučajo.

In krog zarote je sklenjen ;)
110111001001010001010000

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moj_nick ()

PacificBlue ::

Mene prav briga religija drugih, nočem je komu vsiljevati, nočem je komu priporočati. So ljudje, ki "vsiljujejo" recimo kriščanski nauk, so pa tudi ateisti, ki delajo ravno obratno, ampak eni so zaslepljeni in vidijo samo eno plat medalje (lepo vidno na tem forumu).


Tole o čem govori ta tema nima nobene veze z krščanstvom vs ateisti. Ne vem od kod tebi take ideje. Si mogoče kristjan in te je zmotilo kaj napisanega?
Jaz govorim samo o silah, ki delujejo v okviru krščanstva in ki imajo moč, da zelo škodujejo človeku. Kot religija me pa krščanstvo niti ne moti preveč(ok vem da gre za poneumljanje folka, ampak če so potem eni zaradi tega srečni pa naj bodo).

Nedavno nazaj sem bral izpoved ene nune, ki je hotela vso svoje življenje nameniti krščanski veri. Toda za samostanskimi zidovi je naletela na načrtna posiljevanja s strani menihov in mučenja v stilu srednjeveških metod..in to vse v njeni starosti 14 let. Kraj dogajanja Vatican.



Podal vam bom enih par primerov masonskih simbolov:

Zanimivo je ,da ima grb Vaticana

v sebi dva prekrižana ključa, mogoče veste kaj to pomeni?


Ali recimo bankovec za en dolar.






Washington je tudi poln masonskih simbolov.







Ali recimo v New Yorku.









bluefish ::

Preden čisto na pamet lepiš slike si oglej tudi pomen posameznih struktur. Za obelisk recimo: Washington Monument @ Wikipedia

PacificBlue ::

@bluefish

Mogoče pa tebi mal več poglobljenosti v te reči, ne bi škodila..in ne verjemi tem tračem, na wikipedii.

the 4 sides of the Washington Monument are aligned with the cardinal directions (i.e., east, west, north, and south). At the ground level each side of the monument measures 55.5 feet long, which is equal to 666 inches. The height of the obelisk is 555.5 feet, which is equal to 6,666 inches. The obelisk is representative of the male sex organ, worship in nearly all pagan cultures. It is a symbol of man's carnal power and might. Satanism and the occult are saturated with sexual perversion, child-molesting, and human sacrifices. Most worshippers in these groups deny such claims, but some have openly professed it, such as the godless bisexual Aleister Crowley. Such immoral occult influences are prevalent in rock music, feminism, and even in Walt Disney movies, such as The CHRONICLES of NARNIA.

bluefish ::

in tvoj vir?

PacificBlue ::

PacificBlue ::

Vir ni pomemben tukaj. Mere monumenta dobiš na netu in mal preračunaš in boš videl da je res.

PaX_MaN ::

Kje se je pa tista petica izgubila? 6,665 in @ Washington Monument @ Wikipedia
Vsaj pravilne podatke povej. Povedano drugače: ne laži!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

PacificBlue ::



Here's a photo of Condoleezza Rice at the United Nations in 2005 with the numbers 666 behind her. Notice how the logo below was cleverly designed, celebrating the UN's 60th anniversary, to appear as 666 above.

Vir:KLIK

bluefish ::

@PacificBlue: vidiš, to je problem pri vseh teoretikih zarote. Ko vprašaš po viru, dobiš odgovor, da vir ni pomemben ali pa je neznan,...
In ja, čisto točna pretvorba res ni 6,666. Še ena luknja v trditvah.

Če dobro opazuješ sliko boš videl, da naša Liza ni edina prisotna na sliki. Poleg tega se vrsta verjetno še nadaljuje. Seveda pa jo je zagnani fotograf skrajšal in poleg vsega še slikal pod kotom, ki zakrije ostalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Thomas ::

Pacific ...

Ti si en ... kaj nej rečem? Naivko? Manipulant? Oboje?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

PaX_MaN ::

Kvečjemu 606060 oz. več plakatov v eni vrsti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

PacificBlue ::

Hehe. Zaradi 0, 001 inche me obtožite za lažnivca. Sj ne vem kaj naj rečem. Včasih me je sram, da taki ljudje sploh obstajajo.
in bluefish ti povem zakaj nočem objaviti vira. Ker se je to že v preteklosti velikokrat pokazalo, da nima nobenega pomena. Sj si ga noben ne ogleda oziroma potem vtaknejo nos v vsako drugo stvar, ki je napisana na tisti strani. Nekaj podobnega kot delaš zdj ti. Dal sem ti oz pokazal veliko slik pa ne samo v tej temi, tudi drugod kje in vsi ravnate isto.. izogibate se odgovorom oz. pojasitvi kakšne stvari/slike vendar ne..vi se zapiknete v eno malenkost ki vas moti in na osnovi te me potem želite popolnoma diskreditirati. Tako počnejo točno ti ljudje o katerem je govora. Ovce ste, to je že jasno.

NorK ::

55 čevljev in 1,5 inča je 661,5 inčev. Torej precej daleč od 666". Če že navajaš podatke, vsaj navedi popolne

mpernat ::


Nekako se mi zdi, da se število ateistov in verskih ločin povečuje in je kristjanov vedno manj. Kako bodo zavladali recimo v Sloveniji, če je pa vernikov vedno manj? A mislite, da se bodo verniki vzdignili na sveto vojno zoper druge verojuče, le če bo Vatikan tako ukazal? Večjega tlačenja v en koš, kjer so redke slabe izjeme, še nisem videl. Hvala!

Mene prav briga religija drugih, nočem je komu vsiljevati, nočem je komu priporočati. So ljudje, ki "vsiljujejo" recimo kriščanski nauk, so pa tudi ateisti, ki delajo ravno obratno, ampak eni so zaslepljeni in vidijo samo eno plat medalje (lepo vidno na tem forumu).


Vatikan ne rabi več boga, da vodi in ustrahuje ljudi. Sedaj so si izmislili teroriste. Straha pred njimi, pa se na njihovo srečo ne da izkoreniniti. Vsaj za zdaj še ne. Si bodo pa sigurno še kaj drugega izmislili, da nas ovčke zmanipulirajo.


Kaki bullshit. Nisem še videl paste, ki ne bi vsebovala fluorida.
Glede zdravil: če bi rad živel več kot 40 let kot so v srednjem veku jih boš moral pridno papcati. Mogoče ne bi niti preživel do danes, če ne bi jemal vsaj kako zdravilo. Pljuvaš si v lastno skledo.


Nikoli ne veš s čim te futrajo in zakaj je to dobro.

PaX_MaN ::

Hehe. Zaradi 0, 001 inche me obtožite za lažnivca.

Da, ker 6,666 in != 6,665 in. Kar spremeni v cm, pa boš videl, kako velika razlika je. V kakšnih nebotičnikih tolikšna, da lahko pomeni tudi njega kolaps. Razumeš?


Sj ne vem kaj naj rečem. Včasih me je sram, da taki ljudje sploh obstajajo.

Mene ni tebe sram, ampak se mi smiliš.


Dal sem ti oz pokazal veliko slik pa ne samo v tej temi, tudi drugod kje in vsi ravnate isto.. izogibate se odgovorom oz. pojasitvi kakšne stvari/slike vendar ne..

Tudi jaz lahko pokažem slike naključnih zgradb. Kaj pa naj pojasnjujemo? Saj si ti strokovnjak za Iluminate/or whatever kao dokezuješ, _TI_ pokaži _NAM_, kaj naj bi te zgradbe pomenile. Jaz vidim samo par nebotičnikov, nek globus in uber kip/darilo.


vi se zapiknete v eno malenkost ki vas moti in na osnovi te me potem želite popolnoma diskreditirati.

To pa res ni težko, če pa pišeš budalaštine oziroma, plain and simple - lažeš.

PacificBlue ::

55 čevljev in 1,5 inča je 661,5 inčev. Torej precej daleč od 666". Če že navajaš podatke, vsaj navedi popolne


Preberi še enkrat kaj si napisal in se ugrizni v jezik.

bluefish ::

Sicer pa se mi zdi, da sem padel v deja vu, saj je ta debata skorajda identična že kupu drugih, ki so jih odprli PacificBlue in še nekateri drugi. Skupna lastnost vsem pa je, da so bile zaradi nekonstruktivne debate prestavljene v Ložo in pozneje zaklenjene.

PaX_MaN ::

Iz tvojega kr' enga vira:


55.5 feet,
555.5 feet


Wiki:
55 ft 1½ in
555 ft 5⅛ in

Hmm, 0.5 feet da je enako kot 1½ in IN 5⅛ in? Pajade.
Zaklep, pls.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

PacificBlue ::

Sicer pa se mi zdi, da sem padel v deja vu, saj je ta debata skorajda identična že kupu drugih, ki so jih odprli PacificBlue in še nekateri drugi. Skupna lastnost vsem pa je, da so bile zaradi nekonstruktivne debate prestavljene v Ložo in pozneje zaklenjene.


Se popolnoma strinjam. Pač ne želite sodelovati v tej debati, sj ste tako prepričani v svoj prav, da tudi če bi vam fizično na 4 oči predstavil dokaz tega ne bi verjeli. Ste pač zacementirani v svoj prav, prav tako kot jaz ali kdo drug na drugi strani.
Ampak še enkrat..tisoče stvari je ki bi jih lahko omenil npr. razna skrivna društva, o katerih obstajajo jasni dokazi, potem zgradbe po svetu, ki imajo masonsko simboliko..Sem da recimo sliko od kipa svobode, ki ima spominsko ploščo na kateri pač piše kar piše..nobenemu se ni zdelo vsaj mal pokomentirat zadeve.Zakaj potem sploh obstajajo ta skrivna društva? Če so skrivna, zakaj potem taka skrivnost? Imajo namen delovati potem proti človeku, proti ljudem?

Potem dogodki po 911, ki jasno kažejo na omejevanje pravic v zameno za "varnost". A res tako spite in vam je res vseeno?

Je pa res da ne morem nobenega prisilit da bi začel razmišljat o tem. Vsak je svoje volje gospodar a ni tako?

PacificBlue ::

Wiki:
55 ft 1½ in
555 ft 5⅛ in

Hmm, 0.5 feet da je enako kot 1½ in IN 5⅛ in? Pajade.
Zaklep, pls.


Kako pa si potem tako prepričan da ima Wiki prav? kot veš jo pomagajo ustvarjati različni ljudje.. in kot tudi verjetno veš.. človeško se je motiti.

bluefish ::

No, tole pravi pa uradni vir o višini: http://www.nps.gov/nr/travel/wash/dc72....
Beat that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Matev ::

vsaka mera je lahko 666 česarkoli
sploh če prišteješ ali odšteješ določeno število od dejanske mere

in potem je vse zarota

Looooooka ::

ja in potem svizec zavije cokolado.
te teorije so za shizofrenike in bebce.ne nastanejo na podlagi dokazov...ampak "dokazi" nastanejo na podlagi zeljene teorije.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

vsaka mera je lahko 666 česarkoli
sploh če prišteješ ali odšteješ določeno število od dejanske mere

in potem je vse zarota

Je res. Ravno v eni od tem se je šlo za višino neke stavbe, razdaljo,... (se ne spomnim točno). Če si od te številke odštel neko število, ki predstavlja neko simboliko, si dobil spet neko simbolno cifro. Teoretiki so potem seveda iz tega izpeljali celo znanost.
Skratka, eno veliko nakladanje.

PaX_MaN ::


Kako pa si potem tako prepričan da ima Wiki prav? kot veš jo pomagajo ustvarjati različni ljudje.. in kot tudi verjetno veš.. človeško se je motiti.

Kako si pa ti potem tako prepričan, da ima prav tvoj kr' en vir? Njemu pa kar 1005% verjameš? Te potolažim, da "človeško se je motiti".

Po drugi strani pa: tudi Viagra ima 666 gramov na kilo. Zdaj mi pa to zaroto obrazloži, prosim lepo!

PacificBlue ::

@Bluefish

Sem ti rekel, da tudi izračunaj. Ali ne znaš? 555ft5/8= 555,625 ft

Ena incha je 1/12 ft..iz tega dobiš, da je 555, 625 ft enako 6667500 incham. Kaj bolj jasno?jezus..

PacificBlue ::

@Looooooka

Prosim ne me žalit. Nisem s tem namenom tukaj. Če pa to resnično hočeš se pa pazi, moj besedni zaklad je zelo velik..

PaX_MaN ::

Google sez:
555 feet (5 1/8) in = 6 665.125 in
Torej, 6665.

Vikking ::

PacificBlue preveč gleda filme, kot so davinčijeva šifra in podobno. Tip je zgleda tako globoko padu v fantazijske izmišljotine filmov, da vidi zaroto v vsakem večjem trapezu.

PacificBlue: splača se ti preseliti dol na primorsko kjer bodo zgradili piramido. Kmalu bodo od tam vodili celotno Evropo. Jelinčič pa bo naslednji slovenski rokerferelakrakadabračiračaracar.

Pacific vse kar kažeš, je par stvari, ki so ti ostali v glavi, od nekaj fantazijskih filmov. Lepo se umiri, prižgi popoldne a kanal pa si poglej kakšno santa barbaro, potem lahko pričakujemo vsaj kakšno bolj umirjeno, lahkotno poletno temo, o zarotah žene in moža.

Matev ::

kaj je sploh fora tega da neka mera ne bi smela biti 666 ?

če te moti.. jo pretvori metre pa ne bo 666
ali pa v jarde če je že v metrih 666

pa bo...

PacificBlue ::

@Vikking

Tvoj komentar že meji na žaljenje. Sem že mal prej povedal, da ne gledam tvja. Poleg tega nisem gledal da vincijeve šifre, ne res ne..ne bit začuden. Ker je v njej veliko izkrivljenih resnic. In me kot takšna sploh ne zanima. Je pa res da sem prebral knjigo. In na osnovi te sem se odločil, da film ni vreden moje pozornosti.

PacificBlue ::

kaj je sploh fora tega da neka mera ne bi smela biti 666 ?

če te moti.. jo pretvori metre pa ne bo 666
ali pa v jarde če je že v metrih 666

pa bo...


Ja men bi blo kul. Ampak je angleško-saški merski sistem. oni ne jebejo našega.

Matev ::

če oni ne jeb... našega
zakaj se potem ti tako z njim obremenjuješ

PaX_MaN ::

Zakaj bi pa ti moral potem njihovega?

PacificBlue ::

Iste misli?:)..lepo

Sj se ne obremenjujem, jaz jih poskušam samo razumet..sj gre pri vsej stvari samo za eno stvar..razumevanje.

PaX_MaN ::

Potem, IMO, mislim, da tebi razumevanje dela težave.

AmokRun ::


Vatikan je država za sebe in ne plačuje davkov - to je že dolgo znano.

Mal neumna vprašanja, pa vendar:

Komu naj bi Vatikan plačeval davke?
Katere davke plačuje npr Slovenija, ki jih Vatikan ne?
Zakaj naj bi neka država sploh plačevala davke, komu?

PacificBlue ::

Potem, IMO, mislim, da tebi razumevanje dela težave.


Prav je da misliš in te razumem ampak se ne obremenjujem.

grex ::

PacificBlue ::

@grex

Ja sj ni potrebno veliko truda..vsaj pokazat ga je treba mal.

Ekron ja imaš prav..tisto z plačevanjem davkov je mal čudno mišljeno oziroma napačno..Verjetno zmota avtorja..kaj je hotel povedati,ne vem.

bluefish ::

heh, na koncu vira iz katerega je povzemal PacificBlue pa lahko vidimo


:)

Pa tako se je trudil, da bi cerkev predstavil kot najhujšega zarotnika.

Ekron ja imaš prav..tisto z plačevanjem davkov je mal čudno mišljeno oziroma napačno..Verjetno zmota avtorja..kaj je hotel povedati,ne vem.

Ti pa si seveda hitel s citiranjem tega, ne da bi prebral stvar in si ustvaril objektivno mnenje o trditvi. Toliko o tvoji kompetentnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()
««
«
1 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kdo vodi svet in podobne zarote (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45631073 (1962) T-h-o-r

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42022984 (18870) jype

11 september in teorija zarote!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12213428 (9051) jype

Več podobnih tem