» »

Kateri 26'' LCD kupiti?

Kateri 26'' LCD kupiti?

1
...
3 4
5
»

BlaY0 ::

Ja, ker imam 3 leta NBD premium panel garancije. Se pokvari, pridejo, pripeljejo izpravnega, odpeljejo pokvarjenega.

kmetek ::

tudi v naši ljubi deželici? ;)

BlaY0 ::

Ja. Tudi pri nas. Če imaš NBD (next-business-day) potem je to to. Dobro, ne pričakujem da mi bodo res jutri pripeljali, v treh dneh, kolikor traja transfer iz Rotterdama pa definitivno. Dobiš pa refurbished monitor ki ni starejša od tvojega, da se zastopimo.

v 24" temi sem bral da Qsix-ovi monitorji nimajo Dellovega service tag-a in da garancijo/reklamacije rešuješ s Qsix-om?

Drugače sem pa nabavil v Angliji in prenesel lastništvo (Dell transfer policy) v našo Banana Republiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

egomez ::


v 24" temi sem bral da Qsix-ovi monitorji nimajo Dellovega service tag-a in da garancijo/reklamacije rešuješ s Qsix-om?



Jaz sem kupil 27" pri nijih. Service tag sicer imam priliman, vendar v Dellovi bazi pa ni registriran. Na Qsix sem vprašal, če lahko to porihtajo, pa ni odgovora od njih.

jerry2000 ::

S Qsix imam slabe izkušnje, komaj sem dobil robo in račun. Pa garancija je ZELO vprašljiva po tem kar so mi povedali.
Jerry and Tom

BlaY0 ::

egomez: Se pravi je isto kot pri nas... Service TAG ima, vendar ni v Dellovi bazi. Reklamacije/garancijo potem rešuješ prek prodajalca. Nekje sem prebral da gre tudi prek Dellovega order numberja (če ga imaš).

kmetek ::

pa koji kurac je to zdaj DELLova baza. TO JE NJIHOV IZDELEK, in morajo upoštevati GARANCIJSKE POGOJE!!!!!!!!

BlaY0 ::

Ja saj. Pa si si ti kdaj te garancijske pogoje prebral? Ene par strani je tega. Pa transfer policy si si prebral? Okrog 10 strani je tega.

Cel kup je šmuglarjev, ki refurbished monitorje prodajajo za pol cene brez garancije oziroma dajo sami garancijo ker Dell ti tega ne bo vzel pod garancijo pa tut če ti 100x piše "Dell" na produktu.

Karen ::

Vprašanje glede Qsix-a: sem naredil account, ampak kot kreten ne najdem nobene robe gor. Ampak med produkti mi vedno napiše: There are no products to list in this category. Kaj sem spregledal?

BlaY0 ::

Verjetno jim je šla baza ali pa jo na novo postavljajo.

ABX ::

Jaz sem kupil LCD TV za igre, trenutni '22 LCD pa je secondary monitor.


Igre so bistveno lepše na >30' :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kmetek ::

BlaY0: edini so, kot tok mutijo......hudiča no, pri LG/SAMSUNG itd daš monitor na servis, dobiš novega ali popravljeno.

BlaY0 ::

kmetek: Če pri nas kupiš in pri nas servisiraš ni problema. Govorimo če kupiš v tujini in poskušaš servisirati pri nas. Ravno sem bral o tem glede laptopov kupljenih v tujini. Celo obstajajo "tovarniški" dokumenti, ki v slovenščini opisujejo postopek glede worldwide garancije, samo pri nas v "Banana Republiki" se vseeno to ne da. Primer je bil za Acer in Fujitsu Siemens. LG-ja ali Samsunga še nisem kupoval v tujini, in nimam izkušenj vem pa, da so low end monitorji pri nas cenejši kot v tujini. Vem tudi, da ima recimo LG zelo zoprno politiko glede mrtvih pixlov (najmanj trije na kvadratni inč ali nekaj takega) za uveljavljanje garancije.

Akssi ::

Sem pred nakupom LG 26LU5020 ( http://www.mimovrste.com/artikel/135016... )!
Imam kabelskega operaterja in edino kar me ovira od nakupa je to, da nisem zasledil da televizor vsebuje DVB-C! Mogoče se motim...

Prosim za pomoč! :)

egomez ::

Ko sem jaz izbiral 26", ki ima tudi TV tuner zraven, sem izbral Samsunga T260HD.

Ker ga 95% časa uporabljam kot monitor mi je bilo všeč, ker ima resolucijo 1920 x 1200, ta LG pa ima le 1920 X 1080. Če te bolj funkcija TV zanima, je to ok. Saj verjetno si to naštudiral, vendar le kot opozorilo za vsak slučaj.

Akssi ::

Hvala ti. Ja mene bolj kot TV zanima, resolucija mi je čisto v redu, po potrebi bi kdaj pa kdaj na prenosnik priklopil. Samo ta DVB-C me muči, a ga ima ali ne! Ali je dovolj MPEG4 za kabelskega operaterja, ali je to isto itd. Ne spoznam se preveč na te stvari. Pomagajte :))

http://www.mimovrste.com/artikel/135016...

lambda ::

Samo kratko obvestilo, za vse ki ste kupovali pri qsix, jih je v tej temi kar nekaj. Očitno so zaprli in je pametno, da tisti, ki lahko, naredite prenos garancije, več o tem tukaj in tukaj.

Akssi ::

Prejel sem LG 26LU5000 in sem IZJEMNO zadovoljen! Verjetno sem imel veliko srečo, saj ga ne prodaja več nobena spletna trgovina, pa tudi pošiljajo ga ne več v Slovenijo. Naročil sem ZADNJI model na mojedom.si :D

Če ga bo mogoče še kdaj naročiti, in če nameravate kupiti 26' TV, vam omenjen model (1920x1080, DVB-T/C MPEG 4, 300000:1) zelo priporočam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Akssi ()

icecube ::

Je trenutno sploh še kakšen pameten 26" monitor ki podpira resolucijo 1920x1200, pa nima ravno cene 1000EUR?

Steinkauz ::

Jah 16:10 je izumrl kot je izumrl 4:3.

16:9 je trenutno v modi, bojda zaradi filmov.

Men je še vedno najbolš 4:3
Je pa za proizvajalce to idealno, saj pride na isto površino večja diagonala.

icecube ::

Ja saj vem. Tudi sam bolj prisegam na 4:3 vendar bi počasi rad iz svojega 19" prešel na večji ekran.
24" je lažje najti v željeni ločljivosti, vendar je po višini tam tam z 19", medtem ko je 26" že nekaj drugega.

Danes sem bil v big bangu v city parku, kjer sem gledal "LG W2600H" (očitno še stara zaloga), a navkljub spliter vezavi je imel najslabšo sliko od vseh. Bela barva je bila katastrofalna!
Na internetu sem zasledil še "ASUS VW266H" in "Fujitsu Amilo SL 3260W", a noben ni videti najbolj prepričljiv ter glede na ceno zelo verjetno še slabša od omenjenega lg-ja.

Se počasi lahko za ločljivost 1920x1200 obrišemo pod nos?

nejko8 ::

Se počasi lahko za ločljivost 1920x1200 obrišemo pod nos?


Ah ne, samo v tujini ga boš moral naročiti: http://geizhals.at/eu/?cat=monlcd19wide...
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dell 2709w - zelena črta

Oddelek: Pomoč in nasveti
202386 (1229) Gregec
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614987 (9451) lambda
»

Dell 27" ali kaj drugega?

Oddelek: Kaj kupiti
182520 (1805) zile
»

LG 26" monitor

Oddelek: Kaj kupiti
394560 (3336) LordWorm

Več podobnih tem