» »

Agloco - Oglaševalska mrzlica prihaja!

Agloco - Oglaševalska mrzlica prihaja!

«
1
2 3

nuclear ::

Zdravo :D

Prebiral sem komentarje po internetu in različne članke od različnih časnikov, različnih televizijskih mrež, pa od blogov itd itd..

Namreč v februarju se bo začela vrteti Oglaševalska kampanja podjetja Agloco. Kaj to je? Agloco bo plačeval sovjim uporabnikom, da bodo gledali oglase različnih podjetij AKA Microsoft, Youtube, Google.

Kaj bo potrebno narediti? Maksimalno pet ur na mesec bo potrebno pogledati oglase, in zaslužu boste lahko do kakih 5tisočakov na mesec. Zaslužek pa bo še večji če boste pripeljali svoje prijatelje.

Torej nekaj podobnega kot Google Adsense, le da v tem primeru morate vi gledati reklame.

Kaj pravijo podjetneži o Aglocu?

Bill Gates in Youtubeov predstavnik Chad Hurley:
klik

Bill Gates himself has been quoted saying "I like the idea behind Agloco, with there solid background and outstanding performance I believe that they will be the next big thing to hit the internet".

VIDEO intervju z lastniki kompanije
klik

Agloco je v beta fazi kot so bili podobni projekti Adsense, WinLive etc etc,.. Obratovat pa začne enkrat februarja..

Kaj imam od tega?
- Šanso da mesečno zaslužite 2500SIT oz 11€, če pa povabite prijatelje pa še več.. Pri adsensu pa pač morajo uporabniki ti klikati na oglase.

Kako deluje?
- Gledate reklame od znanih podjetij. Sicer je največ 5UR na mesec maksimalno, ampak če pripeljete prijatelje se vam sešteje tudi nekaj njihovih ur.

Kako bogati Agloco?
- Aglocu plačajo podjetja za oglaševanje, medtem ko mi gledamo te reklame. Podjetja dobijo nove uporabnike, agloco denar, 70% tega denarja gre nam uporabnikom, 15% gre za stroške, agloco pa je v profitu 15% ;)

Ne, to ni nobena piramida, ali kaj podobnega, ker je članstvo povsem zastonj. Lahko še pogooglate po spletu za agloco.

Trenutno so postavljene že spletne strani za slovenijo, bosno, nemčijo, portugalsko, hrvaško, srbijo etc etc,...

Malo linkov:
Agloco blog: http://blog.agloco.com/
slovenija: http://www.aglocoslovenija.com/
bosna: http://www.aglocoslovenija.com/

youtube: ALL-ADVANTAGE
če se še kdo spominja Alladvantage.com oglaševalske mreže pred 6 leti, bo že vedel da mu ne bo žal, če začne že povabljat prijatelje ;) Slej ko prej boste vsi to delali.

PRIJAVITE SE OVDE BA:
KLIK

PS: Stran je še v beta fazi zbiranja uporabnikov od novembra 2006,.. v internetni industriji delam 5 let, tako da Vam ponudbo izključno predstavljam, po profesionalnem pregledu, in stvar ni nobena piramida AKA surf, hyip.. Včlanite se na lastno odgovornost.


Za več info me pa lahko vprašate še kaj :D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown
  • spremenil: nuclear ()

blblb ::

whatever ::

In dnar mi pa pošljejo po pošti na dom al kaj?:D Nimam kreditne, pa tudi če bi jo imel, je ne bi uporabljal za take gluposti.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

jamiroq ::

Ne, to ni nobena piramida, ali kaj podobnega
Zaslužek pa bo še večji če boste pripeljali svoje prijatelje.

a da ne?
zakaj potem skrit referral?

zanimivo, da po vseh teh letih take neumnosti z gledanjem oglasov še laufajo... do sedaj sta še oba sistema, ki sem ju preizkusil, magično dvignila kvoto za izplačilo, ko bi mi končno morali poslati ček.

anyone interested in a wonderful bargain? no checks, please. cash and in small bills.
:)

nuclear ::

Zto d bi js tt meu kej od tega... sicer pa vidim kako eni prav hočejo, da le človek ne bi dobil nekaj od drugega, če prispeva informacijo..
in ne.. ni piramida, ker bi potem gmail tudi bil piramida, ki deluje brezplačno, in je v času svojo bete, le deloval na povabljanje prijateljev..

v tem primeru pa tudi ni piramida, ker daš not natanko 0€...
tako ali tako brezvze, ker slovenci samo za svoje riti skrbite, da le ne bi se en prijavil pod mene, pa frajerček da še direkt link.. svaka ti čast :D :\
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

@LOL ::

Spet en "frocko" ki misli kako bo magično fajn zaslužu s temi igrami. No, ne boš. Še nobeden ni.
Pa bolje da greš v soboto kam delat pa ti bo v dnevu padlo zihr okrog 5 jurjev:\ Pa še manj časa boš porabil kot s tole igrico, ter ko tele klikal na neke reklame jaoo...
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

koyotee ::

dej človek, kere pokaš... neveš, da so slovenci zelo nevoščljivi in torej niti ne pricakuj od kogarkoli, da se bo prijavil POD tebe... in ja, je piramidni sistem, kar ti že to pove, da ti zaslužiš nekaj na račun unih pod tabo! ti logika tukaj ne dela!???
lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

@LOL ::

nuclear: en predlog
Spiši neko zanimivo novico (pa ne o tej piramidi) ampak recimo kaj res zanimivga. Ter dej tam pod linke še kak skrit link do referrala:D seveda z drugim imenom linka
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

flipflop ::

Ne se hecat, 5 ur dela za 10€, kaj smo v albaniji al kaj. Pejt raje kaj poštenega delat ne pa lufta mešat, pa boš še res kaj v žepu mel.:\

nuclear ::

@LOL a si ti priseben? Ti veš s kom govoriš? "Frocko"..? dete daj lepo te prosim ne bit pameten.. ko boš gnal strani kot so www.queen-residence.com in www.codesign.ws se pa vrni...

Za vse ostale: www.google.com -> agloco ...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

mtosev ::

Jaz grem probat.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

Vclanil sem se kaj zdaj?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

koyotee ::

lol... pejt sneg kidat k sosedu, ti bo dal 5eur :P
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

@LOL ::

Vclanil sem se kaj zdaj?

Zdej počakaš da ti pošljejo ček0:) (lohk pa čakaš da bo sneg zametu pa greš sosedu sneg odkidat ja, tut to je ideja)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

mtosev ::

Sneg ni dobro kidat, ker te lahko kap zadene. Tak da si ne upam. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

koyotee ::

aja, naslov je pa tut tok NAPIHNJEN k da bo ledena doba jutr >:D
EDIT:
Slej ko prej boste vsi to delali.
-------> smeha polna skleda :P
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Shifty ::

Se vedno noben ni povedu kako ti oni dnar nakazejo:D
AMD X3 720 Black@3200
Sapphire 790GX

Matev ::

kok so eni naivni
kot otroci v peskovniku

res ne vem ali je na svetu vedno več ljudi s spranimi možgani ali kaj

kako sploh lahko kdo verjame in nasede taki bedalajščini

NIHČE NIHČE NIHČE še ni dobil denarja
NIHČE NIHČE
štekaš nuklear
nihče

zakaj bi potem ravno ti bil tisti ki dobi denar

ti boš dal svopj čas in svoj mozek ko boš kliku reklame
denar bo pa šel prišel ko boš 100€ ups 150€ ups ne 250€ prislužil
250€ ... ne dejmo rečt po tanovem 300€
a si že pri 300€ ... ja potem si pa guljufov in te bomo izključili iz verige

adijo

Ziga Dolhar ::

nuclear:

> PS: Stran je še v beta fazi zbiranja uporabnikov od novembra 2006,.. v internetni industriji delam 5 let, tako da Vam ponudbo izključno predstavljam, po profesionalnem pregledu, in stvar ni nobena piramida AKA surf, hyip.. Včlanite se na lastno odgovornost.

Precejšen dosežek za devetnajstletnika.

Respect!
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Mimogrede.

Odpravil sem se mal guglat tiste PR navedbe v nucelarjevem postu. Ful zanimivi zadetki >:D.

Recimo tole.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

Hehe. Se je avtor teme vprašal, od kod oglaševalcem denar za oglase? Ja od produktov, ki jih kupijo ljudje, ki te oglase gledajo:). Naj malo razmisli, kakšne posledice ima to.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Longinus ::

In spet si eni pametnjakoviči želijo polnit žepe na račun drugih ;((

Lp
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

@LOL ::

Sam že zdrava pamet te mora učit da iz te moke ne bo kruha:D
Se bo pa spet najdlo par naivnežev ki bodo verjetno klikali kot nori, tko par urc dela za kak evro. Res počakte da sneg zapade pol pa kakega starejšega soseda vprašajte če mu odkidate za recimo par EUR

ps: pejt te buče raje na jokerjev mnenjalnik prodajat, pomoje bo tam frocovje bolj dojemljivo za te zadeve
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

LuGi ::

Hehe nekatere zadeve delujejo sem dobil tudi po 300$ :)

Ni vse scam >:D

Ampak sem zakljucil stem (oz. stran je :\ )

nuclear ::

Matev in ostali pametnjakovici ki ste bili nategnjeni od pravih prevar, in ki nimate pojma o tem..


napisu sm da je se v fazi registriranja in privabljanja ljudi k tem programu. Tukaj nimate nič izgubit. Ko bo program prešel iz bete v celo, pa bote dobili mail... Ne plačate nič,.. probate lahko..

@LOL: ne šumataj no.. enkrat te scama, k si neiskusen pa pol jokas tule..

lp
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

Matev ::

ja nuclear no
pa kaj je s teboj

poglej: nekdo dobi nekaj tisoč ljudi ki klika po reklamah, ta nekdo dobi nekaj denarja od firm po katerih ljudje klikajo
ja!
ampak tega denarja zagotovo ne pošlje naprej tem svojim parim tisočim zombijem
denar zadrži zase - tako pač je
vedno je bilo in vedno bo

denar ki se ustvari ostane v rokah tistega ki ga dobi neposredno od firm (v našem primeru aglocolu)

tega denarja uporabniki/zombiji ne vidijo/dobijo

malo pogooglaj po zgodovini teh iger

Vikking ::

Tale Agloco hehe, nuclear... mal sem se poigral oz. prebrskal po spletu.

Ni nobenih podatkov (naslov, telefon...) kdo je to podjetje ki si lasti Agloco, preber si Privacy Policy boš prebral da tvoje podatke lahko uporabijo za druge stvari (do prodaje drugim, oglaševanja), hec tehle tvojih linkov kjer Bill Gates in Chad (youtube) govorijo in ne morjo prehvalit, je od strani Agloco na strani teh intervjuju prav tako ne prideš do nobenih informacij kdo je to... nadalje najvbolj sem se smejal, ko sem prišel do enega priimka (razvijalca tega Agloco), vržeš v googla in voila najde na tisoče teh Brian-ov z istim priimkom.. haha

da dol padeš, nuclear ti si car, me čudi da še nisi najdu one strani ko so pred kakim dobrim letom prodajal nek software k ti pospeši za 500% internetno linijo, če si se prijavišl pravi čas, si dobil program zastonj... pa so bli gor folk ala nuclear tipa ki so zagovarjal oh in sploh da to ni scam, bla bla.... kok so eni naivni.

Brilko ::

Jao... Nuklear. Če bi znal zadevo predstaviti kot jo bi naj v pravi luči, bi dobil pol pristašev pa pol nepristašev, ne pa same kontre. Kontra bi potem še bili le tisti, ki so pač slovenci in ko čujejo pir, sklepajo da je to piramida in ne pivo.

Če koga zanima prava predstavitev, naj me kontaktira prek PM.

Dodajam: sistem je izvrsten, koncept odličen, le razumeti ga morate in ne berite nuclearjeve razlage.

[Odstranjena vsebina --Omy]

Zgodovina sprememb…

Matev ::

evo nuklear si že zgubu posu

čestitam

Matek ::

Tudi tole nekaj pove.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Mati ::

Dodajam: sistem je izvrsten, koncept odličen, le razumeti ga morate in ne berite nuclearjeve razlage.


Bwahahaha, ali si je nuclear nov nick ubodu, ali pa je v naši prelepi deželi več zombijev, kot nam je vsem ljubo...:D

Matek ::

Ce gre za legitimen biznis, zakaj se greste potem neko privatno obvescanje. Mercator ma reklame zunaj, na TVjum v postnih nabiralnikih. Ce je ta Agloco tako dobra zadeva, zakaj jo je potem treba pretihotapiti do ljudi po nekih posrednikih po internetnih forumih??

[Odstranjen del vsebine --Omy]
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

ad Matek:

Zato k je še beta!!!

Kos ti naumn!
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

flipflop ::

Ja se ne sme kar tako po TV-ju obveščaat, potem bi preveč ljudi izvedelo za to finro in vsi bi bili bogati, kako bi pa to zgledalo. Brilko in nuclear sta naša odrešenika očitno, mi pa neumni ko jima ne zaupamo in ne klikamo po njunih oglasih.

Daj še kak motivacijski post napiši, pa bo popolno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

@LOL ::

Zgleda da spet hočejo neke naivneže, pa nekateri spet mislijo kako bodo dobili kakega stotaka EUR na mesec>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

PaX_MaN ::


tako ali tako brezvze, ker slovenci samo za svoje riti skrbite, da le ne bi se en prijavil pod mene


Kaj misliš, da boš ti na moj račun služil?:\

Brilko ::

Pax_kekec al ka si že: tvoj šef bo služu na tvoj račun, ko te bo zaposlil. ;)

Matev ::

tvoj šef bo služu na tvoj račun, ko te bo zaposlil.


to je ena najbolj pogostih parol mrežnih marketingarjev

NE

šef služi na svoj račun
zaradi svoje sposobnosti
in ti, če si zaposlen služiš tudi na svoj račun

zastonj pač nihče ne želi delati

šef kot tak ima določene naloge in ti kot delavec imaš tudi določene naloge
oba sta pa plačana

če nekdo ni plačan je to goljufija ali nateg

in pri mrežnem marketingu je tega vsaj malce več kot pri običajnih službah

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

Brilko ::

AGLOCO ne obljublja nobenega denarja za 100%. Se pa poslavljam od te teme, ker se vam neda niti prisluhniti. Ne omenjam nikjer, da boste s tem služili. Ste kje to opazili?

Lep dan zeleni slovenci.

PaX_MaN ::


tvoj šef bo služu na tvoj račun, ko te bo zaposlil.


Seveda, kar procent mojih ur si bo k sebi štel.

jeti51 ::

Moje mnenje:

Tisti, ki ste najbolj glasni in kar na pamet govorite, da je nateg, si najprej raje bolj podrobno poglejte zadevo. Za razliko od piramidnih shem tukaj ne plačaš nič in tudi nič ti ni treba kupovadi (kot v Amwayu npr.). Torej? Za kaj konkretno vas bo nekdo nategnil? Za vas čas? In kaj bo imel on od tega?

Je pa res, na kar opozarjajo nekateri drugi - zadeva ne bo tako donosna, kot morda kdo naivno misli. 5-10$ na mesec + solastniški delež v podjetju in to je to. Zadeva bo namreč (vsaj na začetku) omejena na 5 ur surfanja na mesec. Po kalkulatorju na njihovi strani sklepam, da za vsakega referrala dobiš 25%. Če jih imaš pod sabo 10, je to 10x5 * 0,25 = 12,5 ur na mesec + tvojih 5 ur. Mesečno torej 17,5 ure. V časih AllAdvantage-a je bila ura okoli 50 centov, danes lahko rečemo, da je okoli 1$ (internet je bolj zanimiv medij za oglaševanje kot takrat)... ampak to je to. 20$ + delnice podjetja na mesec. Žepnina dijaka oziroma osnovnošolca. Je vredno? To naj presodi vsak sam.

Resnejše vsote lahko nekdo pridela samo tako, da si zgradi veliko mrežo. Seveda obstaja možnost, da sčasoma zanimanje oglaševalcev za celotno bazo uporabnikov upade, kar pomeni spet manj denarja za uporabnike. V tem primeru je lahko tudi malo večja mreža premalo donosna, da bi upravičila časovni vložek za njeno izgradnjo. Bolj kot v neizplačilih jaz vidim težavo v tem, da bodo izplačila lahko manjša, kot si ljudje obetajo. AllAdvantage (predhodnik AGLOCA) je imel 10 mio. uporabnikov in izplačal okoli 100 mio. $... skratka v povprečju 10$ na uporabnika, kar ni ravno veliko.

OmegaBlue ::

Fantje, če ne boste pridni bom ZELO debelo šibo v roke prijel in nekdo bo črn pod vzdevkom.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Poldy ::

Hm, pet ur dela za 11€ - to je res zelo malo. Vseeno nekaj moraš početi, pa če je to klikanje z miško. Pa vzameš spajkalnik v roke v eni drugi firmi in delaš precej podobne operacije pa imaš 3€ na uro.

Vedno se moraš vprašati, koliko je vredna tvoja ura. In z večjo izobrazbo je vredna več.

jeti51 ::

Teh 5 ur "dela" je tvoje dnevno brskanje po internetu, kamor sodi tudi slo-tech forum. Tako da to ni delo temveč zastonj denar.

Kot delo je tu bolj mišljeno postavitev in vzdrževanje spletne strani/bloga /foruma ter čas in energija, ki ju vložiš za predstavljanje zadeve potencialnim novim referralom (skratka gradnja mreže).

Potem je tu še solastniški delež, ki bo po neki analizi (ob parih predpostavkah) vreden tam nekje 150$, ko bo šlo podjetje na borzo.

(kljub temu pa seveda to ni neko silno bogastvo...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jeti51 ()

Matev ::

se vam je kdaj posvetlilo da mogoče je pa pošiljanje petih evrov mal dargo početje za kogarkoli

verjetno boste moral do 50 ali 100 evrov priti

in lej ga zlomka
pri 80€ ali 80% boste deležni sporočila da vas ukinjajo ker ste spremenili navade brskanja

preberite si drobni tekst

jeti51 ::

In ti seveda že vnaprej veš, kako bo.>:D No, meja za izplačilo čeka bo verjetno res kakšnih 50$, kakor je ponavadi. Nihče ti namreč ne bo pošiljal čeka za nekaj dolarjev.

Sicer pa iz lastne izkušnje povem, da sem takrat pred leti tudi sam dobil ček v enem izmed teh oglaševalskih programov. Bilo je 50$ ali nekaj takega po štirih mesecih (pa nisem imel nikogar pod sabo), za enega mulca čisto v redu bonus zaslužek. Zadeva je namreč že delovala (ja, delovala, s konkretnimi čeki), vrata pa so zaprli zato, ker so imeli fiksne urne postavke. Ko je količina oglaševalskega denarja upadla, je zaradi fiksne (in ne relativne) postavke denarja zmanjkalo, so prenehali z vsem skupaj. Poleg tega so ljudje na veliko uporabljali autosurf in autoclick programe in tudi zato je bil oglas manj vreden, saj nihče pač noče, da njegove reklame gleda program, ki klika, in ne dejansko končni uporabnik.

Zato bom še enkrat rekel - ne govorite nekaj na pamet, če ste o vsem skupaj samo "nekje slišali" oziroma če stvar takoj primerjate s piramidami, kjer mora uporabnik vlagati svoj lasten denar. Enako seveda velja tudi za tiste, ki živijo v oblakih, stvar na veliko idealizirajo ter prijateljem obljubljajo stotine $$$ mesečno kar tako, samo da jih pripeljejo v mrežo. V tem primeru pa stvar je neke vrste nateg, saj ti nekdo obljubi več, kot pa potem dejansko dobiš.

Samo realni bodite. Stvar pač ni črno-bela. Ni nateg, hkrati pa tudi povprečen uporabnik ne bo ravno zaslužil bajnih denarjev.

Kenpachi ::

Ma isti ku*ac kot www.greenzap.com in miljavžnt podobnih. Hell še barvna shema je ista (zelena).
Zaraki Kenpachi.

Calligula ::

Jaz bi vam vsem samo toplo priporocal, da ne uporabljate svojih glavnih mail naslovov zato, ker ko vam bodo pred nosom izginili se preden bi vam kaj nakazali, boste sele zaceli dobivati reklame. In to v mailbox. In to take kjer ne bo nikjer za klikniti, da bi se lahko odjavil ipd..

In to bo vas lep spomin na vaso avanturo in ne Evri. Od kkje vam ideja, da to, da nic ne placate pomeni, d aje zastonj?
To, da se udelezite pomeni, da ste naivni, to pa pomeni, da ste nekomu dragoceni. Spammerjem.

Za njih so pa vasi mail naslovi denar. Oni dobijo denar za veljavne naslove ipd.. Samo vi ga ne

Brilko ::

Calligula, a ti sploh veš čemu služi odjavi link iz spam mailov? Jao...

Azrael ::

>čemu služi odjavi link iz spam mailov

V teoriji, zato da se odjaviš.

V praksi zato, da dobivš 10x toliko spama kot prej, saj imajo potrditev, da je ta mail naslov v uporabi.
Nekoč je bil Slo-tech.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Piramidni sistem ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15040011 (22298)          

Služiti denar na internetu?

Oddelek: Omrežja in internet
184672 (2907) Ziga Dolhar
»

me2everyone.com - analiza novega natega

Oddelek: Loža
112584 (1552) bluefish
»

"easy money" na spletnih straneh - mit ali resnica?

Oddelek: Omrežja in internet
91391 (1074) MK42
»

Spet internetno zaslužkarstvo. Nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608902 (3571) Zeberdee

Več podobnih tem