» »

Vegetarijanstvo in ljubezen

Vegetarijanstvo in ljubezen

1
2
3 4

perci ::

nimajo vse ribe teskih kovin

IgorGrozni ::

perci, če ne bo ho'tla, ji pa k'r eno okoli kepe pritis'n.>:D , mesojeda surovina ti.

Tody ::

Nekateri očitno še niste živel sami oz v paru. No nevem res nimam kmetije ampak če bi pa toliko rad šparal bi si pa najdu eno kmetijo ker bi lahko delal in potem v zameno dobil zadevo. Samo tema sploh ni v začetku potekala v to smer. Kot je whatever reku stvar odločitve in dogovora. Če ona je pač svoje zelenjave ali si ti prilagodiš ali pa si kupuješ zadeve. Zdej če si staromoden pač boš moral delati kompromise. Ali upogneš žensko in kot pravi perci prisiliš da dela raznorazne stvari ali si sam kupuješ in pečeš zadeve ali pač najameš kuharco (tud lubica pride prov). Kakorkoli da je ona vegi nima niti najmanjše povezave z ljubeznijo.

BigWhale ::

> Ko bo noseca, jo bom pa tut meso prsilu jest, ker to pa ni
> šala.

V nosecnosti marsikatera vegetarianka dobi tak meat craving, da se vda in se preda mesenim uzitkom. ;)

cryptozaver ::

Eh, pa jej manj mesa. Pomoje hude skode ni, pa se zlo fensi bos (glede na dogajanje preteklih mesecev) ;) .

btree ::

V nosecnosti marsikatera vegetarianka dobi tak meat craving, da se vda in se preda mesenim uzitkom. ;)

To je res, poznam kar nekaj primerov, razlog je pa predvsem pritisk staršev in okolice, češ da vegetarijanstvo škodi nosečnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: btree ()

BigWhale ::

tomazzz:

Ne, vecinoma je razlog neustavljiva zelja in potreba po zauzitju mesa. Resnicno.

IgorGrozni ::

BigW ima prav.

Ko sem potoval po Indiji, sem v mestu Bangalore našel eno manjšo sekto, v kateri prakticirajo vegeterijanstvo.
Pri njih ženskam ob porodu preventivno odvzamejo otroke, prvih 14 dni po porodu pa jih imajo priklenjene z ovratnico in verigo na steno ˝porodnišnice˝, saj so zelo popadljive.
Sicer primitivno (kot tudi sekta..:\, večinoma neuke kmetice ..), a pravijo da so se v preteklosti že spopadle med sabo.....


Lp.IgorGrozni

btree ::

Zagotovo se niso spopadle zaradi vegetarijanstva, včasih so bili skoraj vsi indijci vegetarijanci, še zdaj jih je veliko, ne samo pripadniki omenjene sekte. Poznam tudi veliko mamic iz slovenije, ki so ostale vegetarijanke in nimajo nobenih problemov. Veliko je vegetarijancev zaradi mode, takšni slej ko prej preidejo nazaj na prejšni način prehranjevanja.

IgorGrozni ::

...>:D he, he, he, he, he:D ..... klik

Saladin ::

Torej se odgovor strne na dvoje:

-Če imaš dovolj časa in denarja za pripravo svoje hrane, ni problem
-Če si partnerja ne vsiljujeta svojih prepričanj (dokler ne pride do zdravstvenih težav oz. otroka), ni problem

Je to to?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

Tody ::

Ja to je to... moreš vedit da odraslemu človeku ni dosti hudega če se pač pravilno prehranjuje, recimor mleko in sir ter jugurti imajo isto beljakovine tako kot meso. Tako da se zadeva sigurno da izpeljat, vitamine pa itak imajo. Seveda lahko pri vsaki stvari pretiravaš ampak to je druga zgodba.

Na kratko LIVE AND LET LIVE


Aja kar se tiče časa in denarja... Maš danes že toliko pripravljenih jedi ki jih samo daš v mikrovalovno da časa ubistvu ne rabiš nobenega.Od raznih hamburgerjev do pogrej in pojej in mizic pogrnise in pečjakovih dobrot. Tm ene 600 sit na obrok pa si recimor sit, če nisi nek hud fizikalc. Lahko pa udariš tudi še bolj ekonomično varjanto in čez vikend skuaš cel pisker golaža/segedina/zrezkov/omak in zadevo zamrzneš in ko si lačen in zadevo daš v vročo vodo za 5 minut ali v mikrovalovno in maš domač obrok v hitrem času.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Saladin ::

Glede denarja:
Kvalitetne kupljene mesnine so drage in če bi segal po njih (ker si pač navajen dobro domačo hrano jest) bi se to znatno poznalo na proračunu.
In ja, videl sem porcije za 600SIT - to je meščanska porcija in ne za prave moške ;)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

bamfy ::

Mogoče ni umesno ampak vseen za vse vegi starše:
dejte otrokom meso jest tud če ga sami ne marate ker je meso za razvijajočega otroka NENADOMESTLJIVO
človek ni v evoluciji prišel kamor je ker bi zelenjavo jedu
možgani so se začel večat šele ko je začel jesti meso...
ko si pa odrasel pa le je verjetno bolš zate(če si bolj zeljegriz) ampak otroke pa ne prikrajšat(za mal tardečga)
wtf?

btree ::

dejte otrokom meso jest tud če ga sami ne marate ker je meso za razvijajočega otroka NENADOMESTLJIVO

To sploh ni res, meso za normalen otrokov razvoj ni potrebno.

delfinus ::

Imel sem celo dva ekstrema zensk. Ena je bila 100% mesojedka, zelenjave in salate sploh jedla ni in nato takoj za njo absoltno vegetarinko, s katero sem bil celo nekaj let dlje. Eden izmed razlogov zakaj ni slo je prav tisti lepi pregovor, da ljubezen res gre tudi cez zelodec. Pac uzivaje v hrani je ena od stvari in seveda sam pac ne morem brez kaksnega ramstejka, bifteka, prsuta, divjacine, kaksnega dobrega golaza ipd. To posledicno je povezano tudi z druzenjem s prijatelji, zahajanem v taksne place, goslitne, restavracije, izlete, s tvojimi prijatelji in socializacijo. Posledicno je pripeljalo tudi ta razlicnost do rapada veze. Sedaj pa uzivam v druzbi sebi enakih punc torej, vsejedke :D in so fajn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

WarpedGone ::

možgani so se začel večat šele ko je začel jesti meso...


Če sebe smatraš kot dokaz, si dokazal ravno nasprotno. Neumnost na kubik. Enaka neumnost je da je ravno rdeče meso nujno potrebno. Potrebna je le uravnotežena prehrana z vsemi potrebnimi hranil, minerali in vitamini.

Prekuhano oz. pečeno meso je večinoma bogato le z maščobo.
Zbogom in hvala za vse ribe

perci ::

Prekuhano oz. pečeno meso je večinoma bogato le z maščobo.

Ja, kje si pa to pobral? :\

Super Sonic ::

"To sploh ni res, meso za normalen otrokov razvoj ni potrebno."

jao, jao,...

Lahko rečem samo to, da tehle vegijev ne prenesem preveč dobro. Mogoče je pa zato kriva mama kolega (po poklicu zdravnica), ki vedno pravi kako hudo ji je delat s vegeterjanci. Njihovi otroci so ponavadi (skoraj v 99%) zelo "sherani" in bledolični, da naprej sploh ne bi raspredal .

Ob vsem tistem kar mi pravi me za trenutek prime, da bi vse "vegije" spravu iz obličja zemlje, ker ne gre tuki za nek pameten in razumen razvoj otroka, ampak ravno obratno.

Ravno tako sem nekaj dni nazaj bil na Žalah. Umrla je kolegica vegeterjanka. Stara 28 let, je v hudih bolečinah prišla do zdravnika. Ta jo je poslal naprej, kjer so ugotovili, da ima zastrupljen želodec in za povrh vsega še raka (nevemkerestopnje). Par tednov zatem sem šel po rožice v cvetličarno.

Ne vem, ampak nič bolj zdravo ni jest špricano zelenjavo v primerjavi z enim poštenim mastnim zrezkom.

Kar se pa tiče drugega spola in problema teme:
Verjetno si "smotan" vsaj tolk kot ona. Te stvari se pri meni razčiščujejo na začetku zveze (ja pa putke ubijajo, ne jih papat; itak da jih bom - še eno bom na mest tebe pojedu zdele) in ne potem po letih zveze na raznih forumih.

Sam izhajam iz dejstva, da smo se razvijali čez zgodovino s pomočjo mesa in tako bo tudi naprej. Žalostno pa je (pravzaprav ironično), da se vegiji imajo za bolj inteligente ljudi, a nikakor ne razumejo, da je današnji svet mesa biznis in ne krvoločno ubijanje živali. Ekonomija tudi tu vodi svojo pot in sploh ne razumem kako tega ne sprejmejo v svoje piskre.

Da o današnji kemiji v obliki zelenjave sploh ne bi!
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

ShowDown ::

Kolko vem meso je nadomestljivo. Sicer ne samo z Zelenjavo in sadjem, lahko pa ga nadomestimo z živalskimi izdelki v katerih so esencialne snovi. Samo zelenjava in sadje....no good tudi za odraslega, saj mu v 15 letih takega vegetarjanstva zmanjka enega pomembnega vitamina. Mislim da B12.

btree ::

uf, imam še eno leto življenja :)

btree ::

Super Sonic.
Na podlagi tvojega pisanja sklepam, da še nikoli v življenju nisi srečal vegetarijanca. Še posebej, kar se tiče otrok, ki NISO shirani in bledoločni, prosim da ne objavljaš napačnih informacij. Ali lahko navedeš ime zdravnice (mame tvojega prijatelja). Vsaj kar se tiče zdravnikov vem, da imajo različna mnenja glede vegetarijanstva, nekateri so tudi sami vegetarijanci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: btree ()

BigWhale ::

> dejte otrokom meso jest tud če ga sami ne marate ker je meso
> za razvijajočega otroka NENADOMESTLJIVO

> To sploh ni res, meso za normalen otrokov razvoj ni potrebno.

Dejte mir, oboji in zelenjadarji in mrhovinarji. Bemtis! :P Eni ste k teleta, drugi pa k hijene.

Meso ni NUJNO potrebno za razvoj, cesarkoli. Pika. Vendar pa! Je potem potrebno ustrezno poskrbeti za ustrezno nadomestilo vitamina B6 recimo.

Lahko se popolnoma uravnotezeno prehranjujes kot izkljucno vegetarijanec, verjetno tudi kot vegan, baje celo kot presno jedec, ampak o tem ze malo dvomim. Dejstvo pa je, da se kot izkljucno mesojedec ne mores prehranjevati

Dejstvo je tudi, da bo prislo do tezav prej pri tistem, katerega prehrana temelji pretezno na mesu, kot tistemu, ki je pretezno zelenjavo.

Je pa stvar precej odvisna od posameznika in od posameznikovega metabolizma.

Super Sonic ::

"Na podlagi tvojega pisanja sklepam, da še nikoli v življenju nisi srečal vegetarijanca"

Eeeeee - wrong.

"Še posebej, kar se tiče otrok, ki NISO shirani in bledoločni, prosim da ne objavljaš napačnih informacij."

Ok.

"Ali lahko navedeš ime zdravnice (mame tvojega prijatelja). "

Ne.

"Vsaj kar se tiče zdravnikov vem, da imajo različna mnenja glede vegetarijanstva, nekateri so tudi sami vegetarijanci."

Ok.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Super Sonic ::

"Meso ni NUJNO potrebno za razvoj, cesarkoli."

Sej mislm, da imaš doma dva primerka za stestirat. Pa lahko.

No lahko jim tud prašek daješ. Boš vidu kolk kul je.

"Je pa stvar precej odvisna od posameznika in od posameznikovega metabolizma."

Ja tako, da boste vedl!

:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

BigWhale ::

O zdravnikih, ki imajo toliko povedati cez vegetariance pa imam tudi precej za povedati.

Obstajajo 'vegetarianci' in vegetarianci. Prvi so tisti, ki jedo pohan sir in pijejo zraven kokakolo in so cool, ker so 'vegetarianci', drugi so pa taksni, ki dejansko vedo kaj jedo.

Jaz poznam precej vegetariancev in se enega nisem videl, ki bi bil shiran... :P

BigWhale ::

> "Meso ni NUJNO potrebno za razvoj, cesarkoli."
> Sej mislm, da imaš doma dva primerka za stestirat. Pa lahko.

Ena se se doji, drug pa je kar mu pac pase.

Ti si pa en buhtl in o prehrani v bistvu res ne ves prav dosti. Sploh, ce mislis, da je meso nujno potrebno za prehrano.

(kot sem ze stokrat povedal, pri nas nismo vegetarianci... da ne bo kdo mislil... :P )

Super Sonic ::

"Ti si pa en buhtl in o prehrani v bistvu res ne ves prav dosti. Sploh, ce mislis, da je meso nujno potrebno za prehrano."

Vem toliko, da sem zdrav poba (star sicer 23 let, a že 12 let brez obiska zdravnika - tisti za službo in vozniškega ne šteje) vč ne rabim .Če pa ti misliš, da moram postat znanstvenik, da bom kej vedel o prehrani, je pa to tvoje osebno prepričanje. Zdej če meso telo rabi ali ne, naj presojajo drugi - ne midva. Je pa res, da jest pravim da za normalni razvoj (brez papice praškov in podobne svinjarije) ga.


Če pa kdo misli, da je dandanes zelenjava zdrava, pa tudi prav.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

gzibret ::

Je res štos, kako se nekateri prehranjujejo "zdravo" in jejo le zelenjavo, po drugi strani pa se bašejo z raznimi "naravnimi" vitamini in minerali. Vsako jutro 5 tabletk: vitamin B kompleksa, minerali, C vitamin, vitamini na splošno, algini vitamini.

To IMO ni "zdrava pamet".
Vse je za neki dobr!

btree ::

Danes ni zdrava ne zelenjava, ne meso. Vse je polno raznih strupov. Razen, če imaš biološko predelano. Jaz jo imam čez poletje, drugač pa jem vse po vrsti. Pri zdravniku nisem bil že ene 20 let. Če ti po pravici povem, se sploh ne spomnim kdaj sem bil nazadnje, kot vegetarijanec ziher ne. Ni samo prehrana tisto kar povzroča bolezni, tukaj je še stres in tisoče stvari, ki jih moderen način življenja prinaša.

dolfi ::

Poznam enga kolega, ko je prej bil vegeterjanc. V glavnem pri 16-ih letih so se začele težave, manjkali naj bi mu neki vitamini (točno nevem kateri) al nekej takega. Po bolehanju so ga doma "prisiili" jest vse vrste hrano(meso). Od tega je že osem let, zdj je zrav ko riba nč mu ne manjka, zdj je pa tk nor na meso kot pa prej na zelenjavo.

btree ::

verjetno je jedel samo krompir in solato. Čeprav poznam tudi nekaj presnojedcev (jedo samo surovo hrano, brez mesa), pravijo, da jim je bilo na začetku koma (vrtoglavice, pomanjkanje moči,...), kasneje in še zdaj pa stokrat boljše. Pravijo, da prihaja do slabega počutja.... zaradi čiščenja telesa, potem ko se telo prečisti, pa začne maksimalno izkoriščati hrano, ki jo dobi. Jaz tudi poznam enega, ki je imel pri 19-tih revmo, pa otečene prste,..., postal je presnojedec in ozdravel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: btree ()

podbevna ::

Že pri 19-h je imel prste? Še dobro, da so ga koreninice in orešči pozdravili!:D

To o dobrem počutju pa je tudi relativno. Meni se zagrizeni vegetarijanci zdijo nekoliko nervozni in včasih celo agresivni. Pravijo, da so polni energije, meni pa se zdi, da se obnašajo kot, da jim nekaj manjka. Je pa to le moj občutek. Takes all kinds bi rekli Angleži in vsak, ki zna poslušati lastno telo ve kaj mora jesti.

Bedni so pa vegetarijanci iz moralnih razlogov.

delfinus ::

Podbevna mogoce je res kaj na tem, lahko iz izkusenj isto pripomnim... tudi nikoli niso utrujeni po nedeljskem kosilu :D. Najvecji hec je, ko sem slisal informacijo kaj se nahaja v cokoladi Milka. Mnogi vegetarijanci jo namrec jedo. Raziskovalka z BF, ki se ukvarja z raziskavami na podrocju zivil mi je predstavila, da je v njej prisotna tudi goveja kri. Toliko o tem iti se vegija; preseneti te tam, ko sploh ne pricakujes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

btree ::

ni oporečna samo čokolada, tu so še bonboni, čigumiji, razni namazi, zobne paste,... Vsega vraga zmiksajo noter.

keber ::

Meni niti ni jasno, zakaj bi človek hotel biti vegetarijanec. Če si vegetarijanec ali pa mesojedec, oba bosta v povprečju umrla enako stara (so pokazale raziskave). Da bi pa superiorni okus krvavo pečenega ramsteaka zamenjal za plastično zelenjavo iz trgovine samo zato, da bodo živali živele svobodno življenje pa zajčki skakljali po zeleni trati ...

ne ne ...

mare_ ::

hm, keber, kaj pa če nekomu krvavo pečeni ramsteak pač nima ravno superiornega okusa in so mu tiste travice in rožice s sosedove njive veliko ljubše, obenem mu je pa dokaj vseeno, kako končajo zajčki, ki po njih skakljajo? :)

keber ::

Potem naj jé travice in rožice. Pri tem pa naj ne govorijo, da je meso nevarno, nepotrebno in oh in sploh. Človek je po defaultu vsejedec. Vegetarijanstvo so se pač nekateri zmislili bogvedi kdaj in sedaj ga imamo. Da pa imajo živali iste življenjske pravice kot človek (kot je običajno trditev vegetarijancev, vsaj tistih bolj zagretih), to se mi zdi pa neumnost.

mare_ ::

S tem se čisto strinjam. Samo glede na to, da si napisal, da ti ni jasno, zakaj bi kdo sploh hotel postati vegetarijanec, sem samo želel povedati, da ravno tako, kot tebi morda zelenjava ni všeč, nekomu meso pač preprosto ni dobro.

username ::

Zakaj mora ona kuhat?
Točno. Glavno je, da potem posodo pomije, to je bolj važno. Pa srajce zlika.

Problem bi znal biti pomoje bolj, če kakšne druge sorte proteine nerada papca, ampak tle smo že v drugih temah... :D
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Mati ::

Smešno je, da vsejedci ponavadi sploh ne obrajtajo vegetarijancev, niti jim ničesar ne očitajo, medtem ko so vegetarijanci res ponavadi non stop napeti in nervozni, ter neprestano gledajo vsejedcem v krožnik, ter jim "dobroželjno" prigovarjajo, kako nevarno je meso.

Bullshit! Meso je najbogatejši vir beljakovin, ter vitamina B12. Kdor ne je mesa, pač jemlje tablete iz zelenih alg, da pridobi vitamin B12. Kdor pa še dodatno ne je jajc, masla, mleka,...se pa zelo resno igra s svojim zdravjem.
Da ne bo zdaj kdo pomislil, da pa 2 zrezka na dan je zelo zdravo...

BigWhale ::

No ja, vegetarianec se noben ni imel problemov s povisanim holesterolom...

cryptozaver ::

Dejstvo je, da clovek je meso ze od nekdaj. Njegov metabolizem je temu prilagojen. Zdej se pa najdejo eni vegetarijanci in bi to kar cez noc spremenili.

Nadomestki? Ne bi vedu od kdaj je meso kar tako preprosto nadomestljivo?

Vsega po mal, tut mascob saj so topilo za vitamin E in se kaj verjetno. To je to.

BigWhale ::

No, cloveski metabolizem je prirejen na vsejedstvo s tendenco k rastlinski prehrani. Hence, the zobovje in dolgo crevo.

;)

iggy ::

No, cloveski metabolizem je prirejen na vsejedstvo s tendenco k rastlinski prehrani. Hence, the zobovje in dolgo crevo.

Wrong again!

Človeški metabolizem je prirejen za vsejedstvo! Ne govorite mi kako je povišan holesterol če ješ meso. Treba si je ustvarit pravilno prehrambeno piramido. Saj veste veliko testenin in žitaric potem sadje in zelenjava in potem TUDI meso. Meso mora biti v prehranjevalni verigi človeka. Dovolj bi bilo 1 krat na teden pri odraslem človeku.
Hey, you're fat!

bajsibajsi ::

Joj, prov recem si, da v takih temah ne bom vec sodeloval... kr eni so res smeh.si :)
Kaksnih 9-11 let ne jem mesa in zivalskih dodatkov, umes bil nekaj casa vegan, ne pijem "cocacole" in ne jem vecine regeneriranih zivil, ki jih dandanes recimo dobimo v mercatorju.. Pa vendar ste imeli tisti, nekateri celo s slo-techa, priliko ko ste me spoznali videti da sem dokaj zajeten ( :) ) mozic..bla, bla... Ampak tistih, ki me (se) niste naj vas moj nick ne zavede; sem ze 1x v drugi temi povedal, da naj me ne ocenjujejo po nicku. Skratka ne jem mesa in imam cca. 102-105 kg in nisem debel... sport dela svoje, ko sem se redno obiskoval fitness, 4 leta cca. 6x tedensko, mi ob pravi izbiri in kombiniranju rastlinskih zivil nikoli ni zmanjkovalo zivljenske energije, ni se mi vrtelo..itd.. res da nisem nikoli treniral heavy body buildinga, kjer je resnicno potrebna velika koncentracija aminokislin. Pa ko sem (in se vedno kdaj) fural downhill in crosscountry je tudi slo in to ravno ob isti nezivalski prehrani... bla bla bla da koncam ta hvalospev o seb.
Skratka eni dajejo pametne argumente eni malo manj pametne, eni ... zanimivo je ocenjevat nekoga in njegovo pocetje zgolj z nekega distanciranega stalisca na podlagi kaj pravi mama, kaj zdravnica, kolega... Danes imamo celo vrsto literature, ki je vcasih ni bilo oz. je bila samo v tujih jezikih, na bilijone veggie receptov... Zakaj naj ne bi zagovornik enega stalisca probal ziveti na drugi strani in se nato opredelil... Sam sem bil na obeh bregovih. Odlocil sem se za enega in na njem ostajam.

p.s. ne pripadam nobeni instituciji in ne prilastuje se me nikakrsna religija.. zame je prehranjevanje s pozitivnostjo nabito hrano (in tudi drugim, ne zgolj po prehranjevanju, drugacnim zivljenjem) precej oseben rek, nikoli nikogar ne prepricujem pa vednar sem pripravljen nekomu "pomagati" ce me o cem resno vprasa... Iz 400l pitne vode 1kg mesnih beljakovin, iz 40l vode 2kg nemesnih beljakovin... pisem napamet, ne spomnim se vec pravih cifer... itak bomo ljudje slej ko prej s takim nacinom zivljenja unicli nas ljubi svet... ce je pri tem upravicujoce in potrebno, da trpijo zivali, naj presodi potihem vsak sam... zase...

iggy ::

itak bomo ljudje slej ko prej s takim nacinom zivljenja unicli nas ljubi svet... ce je pri tem upravicujoce in potrebno, da trpijo zivali, naj presodi potihem vsak sam... zase...

Ok SPET en vegi k govori kako živali trpijo itd.... Taki mi počasi že presedate. Si že slišal za zakon narave mogoče?

Life is a bitch!
Hey, you're fat!

Poldi112 ::

Spet en ki se spušča na nivo živali. Ok, če si evolucijsko na nivoju enega zabitega volk ki deluje striktno samo po nagonu, potem te razumem. Samo zakaj se potem opravičuješ. Volku se ni treba...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Super Sonic ::

"Zakaj naj ne bi zagovornik enega stalisca probal ziveti na drugi strani in se nato opredelil"

Zato ker ve, da bo prišel iz dreka na gnoj. Če pa bodo kdaj povedal, da dotična papica pomeni +10 let, potem bomo pa že mal razmišlal (oz. bodo to kar predpisal, ker dans te rabjo nekak čim dlje na tem svetu - maš velik davka za pokrit :)).
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

pia2001slo ::

Kaj tako komplicirate glede hrane...povsem se ji odpovejte in živite samo od vode, kot baje to delajo nekateri primerki pod Tibetom (pa verjetno še kje), pa ne boste imeli problemov (sicer je pa v človeškem telesu kar precej vode če se ne motim) ;)
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegetarijanci in "umetno" meso (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
44457146 (1985) m0LN4r
»

Vegeterjanski nasveti-recepti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313145 (3878) c3p0
»

V Belgiji uvedli en dan v tednu izključno vegeterjansko hrano (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1348944 (6105) BigWhale
»

[prestavljeno] Živina bogatih žre kruh revnih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17611504 (9217) mchaber
»

Hrana za Homo Sapiensa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
19711736 (9839) Thomas

Več podobnih tem