» »

Call of duty multiplayer

Call of duty multiplayer

1 2
3
»

SisQ ::

Nisi me prav razumel.
Stvar je takšna, da normalno inštaliram igro in nato še patch 1.5, kateri se normalno inštalira. Nato pa pogledam v mapo, kjer sem inštaliral Cod in seveda patch 1.5 in vidim , da
ni kurč** mape PB. Zato sem nato še enkrat hotel inštalirat patch 1.5 vendar javi, da je že inštaliran in da to več ni potrebno.

Na novo pa sem inštaliral, ker sem se nekaj igral z registrom in mi je internet nekaj "štekal" tako, da sem pognal ghost 2003...5 min pa je sistem spet naložen. Zato se ravno ne sekiram, če kaj zrušim.
No tako je to....pizda.


hunter01 ::

omg chill out

Dej probaj zalaufat cod pa potem napisat /pb_webupdate

ali pa probaj si pomagati s tem linkom (shrani in zalaufaj IMHO)
najdeno pa je bilo na tej strani

Vzemi si cas pa malo preberi kaj pise. upma da bo koristlo

LP

kuglvinkl ::

Vse probleme se da opisat brez kletvic.
Your focus determines your reallity

SisQ ::

Vem, da se da opist brez kletvic, vendar kadar me j*** nekaj tako kot to, je pač tako.

HUNTER01...VSE IMAM. Cod, patch 1.5, PBweb...vse. PBweb pa moram zagnat iz PB mape kater u p**** m**** NIIIIIIIIII. Prej bi nov OS izumil kot tega hudiča v pogon spravil.
V mojih mislih je sadaj tole:****@@@@***xxxx****xx@@$$%%%;((


hunter01 ::

no dej probaj s tem linkom... samo zate sm uploadal eno pb mapo na server od siola.

ce ti pa sedaj ne uspe potem pa.........


LP

SisQ ::

Hej super, imam spet izhodiščnico. Inštaliram in javim...upanje obstaja.:)


SisQ ::

JIIIIHAAA, dela...:)) :P

HUNTER01, še eno pivo sem ti dolžen. Vsaka čast, res si ded na mestu, da si se tako potrudil. Hvala lepa. Če si z Mb te povabim na pir. Drugače pa...hvala in vsaka da ti dala. 8-)

Da si se tako potrudil...kapo dol...še je nekaj takšnih.

Resnično, HVALA.


hunter01 ::

Ni panike.... aja pa nisem iz maribora... :D ce bos se kaj rabu pa ves kje se oglasis... :D

SisQ ::

Absolutno...do naslednjič.


Graden ::

Men neki ne dela. K sm si inštaleru patch 5.1 se mi je začel to dogajat( prej ne):

Napiše mi 2 sound file(s) missing or in a bad format. Nobenga drucga moda nism dal, inštalirana je bla z originala in frendom iz istaga patcha dela(5.1)
Kaj morm nardit?

Če nism bil dovolj jasn prosm napište.
Uno temo k sm jo odpru admini pr8 zbrište

hunter01 ::

Najlazje je dat uninstall in se enkrat instalirat vse! (aja pa patch ni 5.1 ampak 1.5 ;) )
V skrajnem primeru ce nebo delalo lahko prekopiras celo mapo call of duty od kolega na svoj racunalnik.

pile ::

evo tut js po letu igranja se mi pojavi problem: na mađarskem serverju se mi je naložla mađarščina pa nimam pojma kaj nardit.
se da to rešit še kak drgač kot pa z reinstalom?



prekprokleti huni:D

hunter01 ::

ok zdej moras odpret mapo main in poiskat ta file s koncnico .pk3 kateri ti to dela. (ni tako lahko)

Tu mas moj main (ni kaj dosti dodatnih file-ov kot takoj po instalu). Ce po imenu sklepas da je mapa potem je ne rabis brisat, ime je skoraj 100% sestavljeno iz kaksnih stevilk (verzije). lahko pa naredis printscreen kot sem jaz in skupaj poizkusimo ugotovti kateri je tisti k ti dela cod madzarski.

PS: sam te huni pa res ne morej pustit serverjv taksnih kot so po defaultu!!!

hudick ::

Mene zanima, če si lahko kje kupiš samo cd-key, za špilat MP, a morš kupiti celo igro ??

hunter01 ::

Povprašaj tukaj... to je najcenejše kaj se da dobiti z računom. http://3d-svet.com/

Cenejše ti bo če dobiš koga k je nehal igrat pa ti proda svoj cd-key (cene bi morale biti od 2-5k)
Dej oglas da kupuješ v mali oglasi pa na bolho pa mogoče dobiš kaj.

kozmos ::

Mene pa zanima na katerih serverjih kej špilate?
Meni se zadnje čase dopade tale: 213.211.174.147:28960
Sam folk pride gor šele ob večernih urah, sicer je pa kar QL.

LP

n.EJ.c ::

SiSq:js meni se je zdej že 2x zgodilo, ko sem naredil novo inštalacijo, da mi ni naredilo PB mape. Naslednjič jo lahko posnameš od kakšenag kolega. Najenostavneje, če je recimo na MSN.

mikko ::

yo

mam en problem
ni samo v COD ampak v vseh igrcah.
še danes mi je delalo normalno, sedaj je pa slika taka.
updateal sm driverje, resetiral pc ... alles
edin če je brat kej ušpiču, pa mi noče priznat.
prav da ni nič naredu,da je samo movie gledal.
je možno,da je to kakšen virus/trojanc?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Xplicit ::

pregrevanje gr. kartice?

mikko ::

celo noč je biu PC ugasnen,zdele probam in je isto.
vsakič ko se mi pa winsi zaženejo,mi pa nod sporoči,da imam
trojanca v datotekah remon.sys in hpdriver.sys
tudi to ne vem kako do kraja zbrisat,ker ga dobim ob vsakem
ponovnem zagonu oz. včasih kar kot strela iz jasnega ;((

Goldee ::

Pojavlja se ponovno, ker je to virus, ki se nahaja v RAM-u. Poglej malo na net, poguglaj mal za tem remonom in bos dobil resitev.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

djgregec ::

Nebi reko da je za to kriv virus/trojanc. Kot je že Xplicit omeno je verjetno šla grafa rakom žvižgat. Poizkusi znižati ferkvenco ramov na grafi pa poročaj če bo kaj boljše.
Pred dvema tednoma sem imel tud sam probleme z grafo:

Žal je pomagal le nakup nove grafe:'(

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

mikko ::

RAM na grafični crkuje.
to je pa WinFast |O
Bom rekel naj mi dajo Gigabytovo notri, je baje bolj,ker je še v garanciji...
Kaj mislite? (GT 6600)

K1M1 ::

lej men je isto delal na 9800xt......
in problem je biu v tem de niso bli nben rami na grafi bad al pa kej,ampak
namreč iz preprostega razloga, ventilator na grafični je crknu in ko sm to zamenu je delal bp in še dons(seveda zdej mam ZALMANA gor :P)
p.s probi to, če se vent. sploh vrti mal počekiri
lp K1M1
For all the stupid questions you make >>> http://justfuckinggoogleit.com :P

mikko ::

se vrti...

urbecar ::

Sm se spravu po dolgem cajtu igrat CoD, zal pa sem pred tem formatiral disk, tako in tako ostal brez map. Zato me zanima ime ene fajne mapice.

Mapa je zelo majhna in na njej se da igrat samo TDM in DM. Je simetrična, greš pa lahko samo do polovice mape, kjer je nekšna nevidna pregrada, čez pa lahko streljaš. Seveda se vsaka ekipa pojavi na svoji polovici. Je bol ko ne plava in bojda nekakšni klon mape neke druge znane streljačine, nisem pa ziher.

urbnzy ::

Neke aim mape. Čist sem pozabu imena. Če boš dal aim na googla, boš sigurn najdu.

AngelOfDeath ::

Vsi ki maste te anomalije v igrah ste poskusili s starejšimi driverji ?

Namreč jaz sem mel isti problem sem mislil da je grafična šla v *** pa sem naložil starejše driverje pa dela bp pa še hitreje :D (leadtek 6600GT)

poluks ::

Zato me zanima ime ene fajne mapice.



--aimmuppeta
al pa-- cowmuppets
relaxaim

nekej takega

urbecar ::

Da prava je relaxedaim.

SLAVA VAM!

hunter01 ::

Predlagam se:

rl_blaoaim
rl_cowaim
rl_muppetaim
user_mp_Sniperarena

Nekatere so bile "skoraj" omenjene :D

mikko ::

Dobil novo grafuljo , Gigabyte 6600 GT SLI
Pa pohvalt moram uno lušno punco , ki dela na JAE Servisu u sprejemnici :)
Če jo kdo pozna, PM me :D

dajoker ::

Vsem ste pomagal... Tut jz mam 1 problem...

Zaženem igrco, loadam server... začne se povezvat, pred loadanjem mape pa napiše;

Couldn't load player animation script
mp/playeranim.script

to je to, ponudi ti opcijo EXIT, basta...

Help8-O
"Hacker" is a term of honour and respect. It is a term that describes
a skill, not an activity. K. Mitnick

hunter01 ::

Prvič slišim za tak error. Reinstall bi pa vseeno moral pomagati!

dajoker ::

reinstall ne pomaga! zmer je isti k :)
"Hacker" is a term of honour and respect. It is a term that describes
a skill, not an activity. K. Mitnick

hunter01 ::

Tukaj sem nekaj našel.. klik

Hooligan#1 ::

Dober dan! Jaz pa nevem nebeniga server-a za COD 1 pa bi se tako dar streljal...haha :D Em imam 1.5 patch samo servera ne (pa tudi nevem kako se doda server :D ).

Please Help! Ayde
No One Likes Us But We Dont Care
No One Likes A Hardcore Hooligan!

Goldee ::

Uporabi all seeing eye. Tukaj

Js pa bi mel eno drugo vprasanje. Preden je prisel COD2 ven je bilo ful slovenskih serverov, zdaj pa je le enih 5 ka jih je dobrih. :P Mogoce mam jaz slab filter v ASE? Pa se nekej me zanima - ce si postavu COD1 server ni lagalo cisto nic - ce pa postavis COD2 server pa laga (ko se sam konektam na svoj server mam 30 pinga). A mi lahk kdo pove zakaj tako laga COD2? In nimam slabe povezave (studentski dom).
Hvala za odgovore!
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

nobek ::

Lep pozdrav!
Prosim pomagajte .. igral sem call of duty2 .. vedno normalno delal, sedaj pa, ko se conenctam na server, ko pise Awaiting Conenction 1 2 3 4 5 .. se mi ne conencta, ampak te cifre kar naprej sesteva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... in se ne conncta. mislil sem, da je to napaka na serverju, ampak poskusil sem se 20 drugih serverjev, vendar na nobenem se mi ne conencta .. ce kdo ve resitev .. prosim msg me ;)

Kaličopko ::

se zgodi učasih ni panike---verjetn maš pirat igro8-O

nobek ::

mam pirat igro ja .. A pa bo to zacel delat cez nekj casa al je treba kj druzga nrdit ? thx

BY_JOVICH ::

Help me...

Preden sem formatiru, sem imel na seeing eye zelo veliko slovenskih in tujih serverjev, sedaj pa, ko sem na novo naložil pa nimam nobenga slovenskega, nobenega češkega.... kako pridobim serverje nazaj?

Hvala in Lp

ozone14 ::

amm... No js mam to težavo nažalost pred dvema dnevima mi je CoD4 MP delal zaj pa ne dela sm na serverju (ime serverja): (OGC) WAR SERVER 1.7 - Hardcore! - No GL! - NO CHEATING!!!! pa to pokaže Error Server connection timed out. ka naj nardim:|?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ozone14 ()

bajsibajsi ::

@ozone14 to je bla tema za prvotni COD, imamo tudi COD4. Samo sej nima veze, ker je ogromno problemov podobnih. OGC eden izmed redkih SLO COD4 HC serverjev. :) Error Server connection timed out ni nic drugega, kot motnja v tvoji povezavi do serverja oz. obratno. Obicajno se to zgodi, ko gostitelj serverja oddide, ali ugasne server. Ce se ti to pogosteje dogaja, je najbrz kriva tvoja internetna povezava. Enostavno v konzolo napises /reconnect. Ce pa se ti to pogosto dogaja in se ti ne da pisati /reconnect vsakic, ko te noce povezati na server oz. te mece dol, pa napisi /cl_connectionattempts 60, da povisas stevilo poskusov povezovanja na server. Po defoltu ma cod4 10 sekund, tako da napises 60, ceprav mislim da bi moralo 30 ali manj biti povsem dovolj. Ce se vedno ne deluje, potem preveri svojo povezavo.

MARKcar ::

LP ne bit taki no sej jst mam tut neki malga sm mam samo zato da lahko premagam drugega chiterja!!!:))

steev ::

Like 1 let?
:|
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35671904 (14670) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869586 (11491) oo7
»

COD-patch1.5

Oddelek: Igre
162365 (1616) PainDrinker
»

Call of duty: United offensive. kateri SLO serverji, ki so vredni?

Oddelek: Igre
91404 (1208) Blum
»

Call of duty server bo nocoj od 18.00 naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14110995 (6585) Groovy

Več podobnih tem