» »

[TV] CRT oz. katodni televizorji

[TV] CRT oz. katodni televizorji

1
2
3 4 5

kar98k ::

si gdaj slisal za progressive scan, res mi se ne da razlagat
obstajajo navadni 100hz pa digitalni 100hz

Penderecki ::

Stepni Volk; progressive scan sem kak 1,5 mesec nazaj preveril pri Panasonicu.
Cena v Avstriji je ca. 1200 € (zame preveč).
Razlika se pozna, sam osebno ne mislim odkartat za crt več kot 150-160k.

Čas, ki ga prebijem pred tv zaslonom je razdeljen na ca. 50% kabelska + 50% DVD+DivX.
SlimFit me pri kabelski pač ne zadovolji in ne kupujem tv-ja sam za DVD.
Pri kabelski je razlika med SlimFit in Pixel Plus 2 vidna na prvi vid, v korist slednjega.

Sam sem na razpotju, kaj kupiti. Sam če imaš omejen budget (max. 160k), ne vidim druge alternative.
Zelo verjetno bo to moj zadnji crt, ki ga kupujem za dobo 3-5 let.

kar98k ::

glih to sm hotu povedat, da je pixel plus za kabelsko najboljša izbira, ker pri kabelski poveča resolucijo, pri tem mu noben tv ne pride blizu (za kabelsko). Za dvd in boljše vire signala je pa druga stvar.
Jst bom pocakal do konca leta ko pride 4:3 verzija slimfita. Potem se pa bom odlocal med tem in phillipsovim pixel plus (4:3 verzija). Zame bo to tudi zadnji crt, ki ga bom kupil v roku 5 let. Do 2010 bodo lcd tvji poceni in slika bo izpopolnjena, kot pri crt.

aja pa še to ta samsung ima progressive scan, vendar ne na kabelski, ampak ko ga priključmo na dvd (Offers True Compatibility with Progressive Scan DVD Players) in hdtv (HDTV built-in tuner, progressive scan). Tko pise v specifikacijah. Do zdaj ste ga vsi gledal ko je bil prikljucen na kabelsko, vendar ko ga damo na progressive scan dvd player, bo slika taka, da boste pozabl na phillipsovega, ker progressive scan je zakon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kar98k ()

Stepni Volk ::

Prosim...

ne mešajte stvari. Philips-ov Pixel Plus 2 tehnologija je namenjena digitalnemu in Pixel Plus analognemu televizijskemu signalu.
V obeh primerih samo služi boljšemu prikazovanju posameznih pikslov in sicer: kontrast, globino in ostrino (glej zgornji link).

Pri tem ne more povečati resolucije signala, saj je PAL signal velik 625 x 480. Če bi Pixel Plus "povečevel" resolucijo, bi bil zelo inteligenten sistem, saj bi na novo ustvarjal manjkajoče dele slik!!!

Zgodovina sprememb…

kar98k ::

a poj je to isto k pri samsungu DNIe engine, ki polepsa sliko (contrast, ostrino...)
Pol je brezveze tega kupovat, ce to ima slimfit in se progressive scan za dvd in hdtv(phillipsov nima), in se krajsi je za tretino
Sigurno bom uzel slimfit 4:3 model, ki pride do konca leta (sigurno bo okoli 150.000 in za ta denar najvec nudi)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kar98k ()

Valentin ::

>Pri tem ne more povečati resolucije signala, saj je PAL signal velik 625 x 480. Če bi Pixel Plus "povečevel" resolucijo, bi bil zelo inteligenten sistem, saj bi na novo ustvarjal manjkajoče dele slik!!!

Tako je Stepni, točno to zna naredit Pixel Plus.

Stepni Volk ::

"The extra lines create the impression of a higher definition picture, though to be strictly accurate, they contain no additional information."
Vir: Hi-Fi choice

Čemu je namenjen Pixel Plus je lepo zapisano na Philipsovi strani, povezava je v mojem prejšnjem sporočilu.
Kot rečeno, ne moreš iz osnovnega signala pridobiti za 1/3 večje slike!
To bi bilo možno le, če bi bil osnovni signal že v osnovi večji. Pa ni.

Zgodovina sprememb…

Valentin ::

Saj noben ni trdil, da Pixel Plus poveča resolucijo samemu osnovnemu signalu. Pa tudi se ve, da je to trik; dodatne linije so računalniško vrinjene, seveda...

Vmesne linije oziroma točke izračunava interpolacijski algoritem glede na sosednje. Tako dobljene vrednosti seveda niso enake pravim, so pa vsekakor njihov zelo dober približek. In končni efekt je potem 833-linijska slika, ki verjetno ne odstopa prav dosti od tiste, ki bi jo dobili, če bi že osnovni signal sam imel 833 linij.

Torej, hočem reči, mene pravzaprav ne briga ali ima slika umetno povečano resolucijo, če je algoritem, ki to dela, tako dober, da tega sploh ne opazim...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

selicd ::

a in kaj svetujete od teh modelov?

- 32PW9588
- 32PW 9509
- 32PW9520

Enega od teh nameravam kupiti.

rs1975 ::

a je kdo do sedaj že kupil slimfit tv?
če je, kako je z njim zadovoljen?

Stepni Volk ::

Kupil 32S306T

Dve hudi napaki ima:
- napajalnik je tako glasen, da moti pri gledanju filma
- začel je kriviti sliko, zgornja vogala sta zavita navznoter, v spodnjem levem delu je "izboklina"

Paketu tudi niso priložena originalna navodila. Manjkajo tehnični podatki.

Skratka zadevo bom moral vrniti ;((

kar98k ::

@stepni volk
ker je pa ta model?
Slim fit WS 32 Z308

a si slimfit uzel, kdaj pa pr kermu prodajalcu?
kako da ni model isti kot na uradni strani intrade

sej si vedu da ima 16:9 slimfit probleme v "geometriji"! baje novejse serije nimajo teh problemov

jst cakam na 4:3 model, ki pride do konca leta, ta pa itak ne bo mel teh tezah ker ze nasploh 4:3 tvji majo manj problemov okoli slike, cena pa ugibam da ne bo prek 150.000, ker je ze 16:9 z enim tunerjem 180.000 (82 cm, 4:3 72cm!!!)

Stepni Volk ::

16:9 Slim Fit, kupljen v BB Rudnik.
Zadeva je težka malce čez 60kg, zato je nisem uspel sam vrniti v 8 dneh. Napajalnik namreč resnično nesramno ropota.
Če je film / oddaja dovolj zvočno aktivna nekako prekrije šum, povečini temu ni tako in zvok napajalnik povrzoča glavobole. Vsaj pri meni ;((

Slika je bila prva dva tedna čisto OK. Pred nekaj dnevi je pobezldala. Najprej levi in desni zgornji vogal pri 4:3, nato še "mehur" v spodnjem delu.
Čisti zbluz.

rs1975 ::

vceraj sem bil v merkurju in imajo philipsa 32 pw 9520 v akciji, in sicer za ceno 190.000 sit!! prodajalec mi je pokazal kar nekaj funkcij, ki jih ima in sva potem se primerjala ta televizor se z enim samsungom in sonyem, oba ekran 82 cm.
razlika v sliki pri teh je bila ocitna, in sicer v prid philipsa!!
cena je res trenutno najbolj ugodna pri nas, mislim da pride tak tv v big bendu 230.000 sit.

Wolverine ::

Nameravam kupiti Philips 32PW8620, dobim ga za okoli 126.000sit. Zanima me, če za to vrednost dobim kaj boljšega?
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

kar98k ::

v bigbangu in bofu so zaceli prodajat slimfit za 150.000 sit, v intrade so rekli da stane 180.000 z enim tunerjem, se pravi 30.000 cenej!? se pravi bo 4:3 (72cm, 16:9: je 82) max 130.000 kar je super, ker 16:9 mi ni usec

kar98k ::

SLIMFIT 4:3 je ze v prodaji v ameriki

4:3 72cm Samsung Slimfit



se pravi bo v sloveniji ze pred decembrom,
4:3 ne bo imel napak v geometriji kot 16:9 verzija!!! ker ne rabi pretvarjat slike v 4:3 nacin
4:3 slimfit bom sigurno kupil

Valentin ::

Pač otroške bolezni nove tehnologije.
Sicer ima pa lahko tudi 4:3 televizor napake v geometriji. Jaz v glavnem ne morem več videt tega formata. Da imaš potem pri vsakem filmu polovico ekrana črnega...

Drugače se je pa na mojem starem Sony-ju dalo vse živo poštimat v servisnem meniju. Geometrija še najlaže.
Ali mogoče kdo ve, če ima kaj podobnega(servisni meni) tudi Philips 32PW9509 ?

ljmgd8 ::

Otroške bolezni ja. Jst sm se bl napalil na 308p,ma component out, pa 1080i. Pa sm mal po forumih bral, in nekateri so mel tezave z geometrijo,medtem ko drugi sploh ne. Sem v zivo videl 3 te slim fite, in noben ni mel tezav z geometrijo, kot so jo opisovali drugje. SM tud prešaltu na sky news, cnn, in podobno, ker se najbolj vidi ce je problem z geometrijo pri news tickerjih,moje oci niso zasledile da bi se kej krivila slika, oz,da bi ble ksne anomalije.Lohk pa tud povem,da nobena plasma,lcd, ne da take slike vn kot ta.Sem sprobal 1080i pioneerjev demo video, prek racunalnika na LCDju,plazmi in temu slimfitu. No sej kaksn je rezultat, pa ze veste.
Pa lep pozdrav8-O

kar98k ::

ja jst sm tudi bral o slimfitu in to na enem forumu okoli 400 postov samo o njem, in na konc je izpadlo to da so imele prve serije slimfitov napake v geometriji, potem je pa samsung zadevo popravil,
zaradi tega pa imamo v sloveniji 3 razlicne verzije istega slimfit 16:9 televizorja (drugacne oznake), poglejte v bof in bigbang, intrade trgovina, pa tistega ki je stepni volk kupil v eni drugi trgovini!

torej pred nakupom preverit zadevo, ker za ta denar 150.000 ni boljsega tvja trenutno na trgu!
jst grem jutri v big bang pogledat tega 16:9 za 150.000 in vam bom sporocu kako je blo

icemarik ::

Ja sporoči nam.

kaj tale Samsung WS32Z306TBXXEC res podpira HDTV ali so se zmešal. Prodaja se trenutno v Bofu in bigbangu
http://www.bof.si/product.cp2?guid=83EF...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icemarik ()

ljmgd8 ::

Si zamesu.Model,ki naj bi mel napako v geo. je 308p,ki podpira HD


306v -prodajajo v bofu
http://av.samsung.de/article.asp?artid=...
ne podpira hd,nima component out

316v
http://av.samsung.de/article.asp?artid=...
Nima hd, niti component out

308p
http://av.samsung.de/article.asp?artid=...

TV, ki se ga splaca kupiti,hd, component, pip...V lj,ga lahko vidis v hartlauerju(city park, majo vse 3 modele),sprobas, vidis da ni nobene pizdarije z geo. Cena:210000.

Tisti ameriski imajo vgrajen hdtv receiver in hdmi input(dvi) tko da. Upam da sm razjasnu mal.8-O

Torej v slo nimamo 3 iste tvje z drugimi oznakami,ampak 3 različne,sam 308p je prisel prvi ven(sredi maja),tko da so mel nekateri uporabniki tezave z geo. Ostala 2 mi nista sprejemljiva prav zaradi component out, in 1080i resolucije. 1x do novga leta pridejo hd divx,xvid,wmv playerji, pa hd disc ali blu ray, pa bomo lepo ripal z bolso resolucijo (720p in 1080i)seveda sele potem, ko bomo zakonito kupili ploscek:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ljmgd8 ()

icemarik ::

Ja na strani http://www.hifi-forum.de/viewthread-95-... sem prebral vse pripombe in kot pravijo je najboljše, da se ta televizija ne kupi. samsung je imel dobro idejo ampak je imel preveč problemov z temi modeli. Sem hotel kupiti WS-32Z308P ampak kot vidim v novi seriji so isti problemi (pravijo, da sploh ni razlkie iz 1 serije, nastavitve so samo drugačne). HD podpora v velikih primerih ne deluje in največji minus je to, da nima digitalnega vhoda. E pa se mi je tako povidel ko sem ga videl na netu sedaj pa to. ;(

Turboslav ::

@ Valentin:
Ja, tudi Philipsi imajo to finto. Do servisnega menija dostopaš tako, da pritisneš 062596 in nato i (info) tipko.
Ampak bodi previden:D
Sir je dober

Vanquish ::

ljmgd8 glede tistega v bof-u:
model ni 306v ampak 306t
http://www.bof.si/product.cp2?guid=83EF...

tukaj pravijo da ima HDTV podporo, se motijo?


mogoče ma kdo kake izkušnje s to televizijo?

Lp

icemarik ::

Ja to je isto. Verjetno, da so se zmešal. res bi bilo lepo če bi za 150.000 sit dobil CRT HDTV. kot zgleda se ne splača kupit. to many problems.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icemarik ()

Stepni Volk ::

Moj je bil kupljen v BigBangu. Ima probleme z geometrijo s 4:3 signalom (krivi zgornja robova), pri vklopljenem teletekstu nekako raztegne sliko nekje vmes med 18:9 in 4:3, kjer dodatno skrivi spodnji desni del slike.
Napajalnik je izredno moteče glasen.

Podpore za HD-TV ni. Navodila so le v slovenščini in ni priloženih NOBENIH TEHNIČNIH PODATKOV :(

ljmgd8 ::

Tuki so slike 308p,za popaceno geo. Jst tega na svoje oci nism vidu.



Grozn zgleda:) Nevem,pa kako je za hd resolucijo,ce piše da je kompatibilen z 1080i, pomen da vsak signal, ki je bolsi kot 480p, pretvor v 1080i.al se motim

Valentin ::

Hm, kar resne kritike, škoda. Tole bi moral Samsung, ki je zadnje čase postal ena izmed vodilnih firm na tem področju, v čim krajšem roku poštimat, če želi obdržat dobro ime...

Mogoče bi bilo res najbolje še malo počakat, na naslednjo generacijo slim-fit, ki bo imela odpravljene že omenjene pomanjkljivosti in napake...

ljmgd8 ::

Tole z geometrijo,jst sm gledu,in sm prešačtu na sky news,in ni blo nobene anomalije. Glede hd, pa nej tisti,ki spremlja nemške forume kej konkretnega pove

icemarik ::

308p ima !!!!nativno!!!! HDTV 1080 podporo, ampak nima digitalnega DVI(Digital Visual Interface) vhoda in HDM (High Definition multimedia interface) vhoda tudi nima. Ima samo YUV vhod torej analogni vhod. Na nemških forumih pišejo, da so priklapljali HD-DVD playerje in playerji niso pokazali slike (slika je ostala modra).
Problem pri tej televizije je trenutno v geometriji, glasnemu napajalniku in to da nima digitalnega vhoda. Torej če hočeš priklopiti na to televizijo HD-DVD player mora ta imeti YUV izhod (večina jih ima DVI ali HDMI). Isto je pri HD setopboxih moraš poiskati takšen setopbox ki ima takšen izhod. In še takrat je zelo velika možnost, da ti televizija nebo prikazala slike. V bistvu na forumu ni bilo nobenega, kateri bi spravil HD-DVD player do delovanja (na tej televiziji). Tako, da so se sami že spraševali ali je sploh zmožen prikazati HDTV. Torej televizija ni HD Ready je HDTV kompatibilna. Ne TO NI ISTO. HD READY pomeni, da je TV zmožna prikazati najman 1280 × 768 oziroma v najboljšem primeru 1920 × 1080 točk in da ima digitalni DVI ali HDMI priključek.
HDTV Kopatible pa pomeni, da ne doseže te ločjivosti ima pa digitalni DVI ali HDMI priključek. Oziroma da ima primerno resolucijo, nima pa primernega priključka (kot tale samsung). Torej ne kupujte televizij katere so HDTV kompatibile, kupite HD Ready TV. Samo TV z tem znakom zagotavlja 100% obvladanje HDTV.
Glede geometrijskih problemov je pa zadeva ta da ni obvezno da jih boš videl v trgovini, lahko se pojavijo tu za 2 tedna.

(((ljmgd8)) to ne pomeni, da vsak signal spremeni v 1080. Če je kvaliteta slike v 480p jo bo prikazal v ločljivosti 480p. če bo signal 1080i jo bo prikazal v 1080i. torej ne bo navadno televizijo spreminjal v HD. Tale samsung je zmožen vse prikazati razen 768p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icemarik ()

kar98k ::

mas skos neki govorite o hdtv, to se en lep cajt ne bo standard, blue ray in hd-dvd playerji bodo na zacetku tko dragi da vas bo glava bolela, ce mislite da boste lahko kupili blu ray ali hd dvd player za 30.000 sit se zelo motite, cene bodo na zacetku krepko cez 100.000 potem pa bodo pocasi ZELO pocasi padale, tko da v bistvu pred 2007 taki playerji ne bodo dostopni navadnemu cloveku,

glede hdtv bodo komaj drugo leto zaceli oddajat samo par programov v evropi, in to samo par ur na dan v hdtv kakovosti, tako da pred 2007 tudi hdtv ne bomo kaj veliko videli v evropi, ce mislite da to kar bo t2 ponujal bo hdtv se motite, to je navadni 480i

tko da sploh ne rabim hdtv ready tv, bom raj usparal 60.000 (razlika med slimfit z dhtv tunerjem in brez)
pa 16:9 mi je tut brezveze dokler ne bo hdtv standard pri nas, 4:3 je standard na navadni kabelski televiziji
in vec gledam kabelsko kot pa filme na dvd oz divx playerju zato je zame 4:3 slimfit prava izbira, mislim da napak v geometriji ne bo, ker je samsung ziher zadevo popravil za 4:3 model, ker je komaj ta mesec prisel v prodajo v ameriki

se vedno bom danes sel pogledat tega 16:9, ampak kot je ze nekdo rekel, napake v geometriji se lahko pozneje pojavijo pri teh 16:9 modelih!

preberte si to
HDTV in Europe
Euro1080 - Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kar98k ()

icemarik ::

kar98k je rekel: Samo par programov v evropi, in to samo par ur na dan v HDTV.


To ni res da bodo samo par ur na dan. Euro 1080 ima 3 HD kanale HD1 HD2 & HD5 ki delujejo 24/7. Premiere bo z novembrom začel oddajat 3 free to air HD kanale Premiere THEMA HD , Premiere SPORT HD, Premiere HD FILM HD 24/7. Oktobra bosta začela oddajat Sat 1 HD ter Pro7 HD 24/7 vHD. Leta 2006 bosta začela oddajat Canal+ HD in BSkyB's HD. Canal+ HD ima trenutno že Demo kanal. Discovery Channel HD bo začel oddajat novembra.
Ja res pa je da redno zaostajamo za drugimi državami. V Avstraliji bodo do konca leta 2006 vsi kanali v HD. Torej bodo prvi, ki bodo 100% na HD. japonska planira 2010 zaljučiti proces. HMMM. Evropa pa ????? ORF je na svojhi strani objavil, da bo komaj leta 2015 začel oddajat kanal v HD. Imajo premalo $.

Duke_Nuke ::

Zdravo!

Se torej splača iti v nakup tega Samsungovega modela 308(alternativa je tudi prihajajoči 4:3 model), ki ga velikipok ponuja za 150k. Cena je privlačna, morebitne ponovitve težav z geometrijo, ki so bile omenjene pa se lahko stestira s temeljito uporabo0:) (če se pojavijo, šele nekoliko kasneje) v roku tistih osmih dni, ko je še moneyback guarantee. A je potem ta tv (hdtv kompatibilen je ni pa hdtv ready) dejansko digitalni tv in bi bil primeren tudi za gledanje npr. tv preko t-2, brez potrebe po settopbox-u. Ali ima torej prave vtiče zadaj, da bi mu na podlagi tega tudi rekli digital tv?

Hvala za mnenja
:8)
Lp.
Experto Credite

kar98k ::

ce dobis tega slimfita brez geometrijskih napak se itak splaca, boljsga tvja za ta denar ne bos dobil
ta slimfit ima vse mozne prikljucke,( nekateri so brez dvi, poglej malo ko kupujes), in je vsekakor digitalni, poglej na samsungovi strani, downloadaj si users manual, in bos vidu celotno sliko zadnjega dela tvja z vsemi prikljucki, samo pazi ker v ameriki imajo hdtv tuner, pomoje so guni ki stanejo pri nas 150.000 brez hdtv tunerja, tisti iz intrade (sasmung slovenija) pa stane 210.000 i baje ta ma, kakorkoli ze, najprej uprasaj in poglej si stvar na lastne oci, v trgovini reci da bi videl zadnjo stran tvja, prosi prodajalca ce bi ga lahko prikljucu na dvd player in si kaksen film pogledal na kratko....

jst bom 4:3 slimfit zagotovo uzel, ker dokler ne bo hdtv pri nas, je 16:9 brezveze, ker (kot sm ze prej povedal) v povpreju gledam veliko vec kablsko kot pa divx oz dvdje

dodatek
t2 tv in siol adsl tv sta tudi v 4:3 nacinu kot navadna kablska, samo slika je kvalitetnejsa, ampak se vedno se ne more kosati z hdtv; da ne bo kdo slucajno kaksno drugo predstavo imel

duke_nuke v primeru t2 bos rabil settop box tut ce ma tv vse mozne prikljucke, ker tako njihova televizija deluje, nazalost, jst sm jih tut to spraseval (zakaj bi zgubljali znova na kvaliteti pri pretvarjanju iz digitalnega v analogni signal, zakaj ne morm takoj v tv prikljucit zadevo, ce ima tv vse potrebne prikljucke) ampak ta zadeva ne deluje tako kot bi mi hoteli

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kar98k ()

kar98k ::

dobu sm mail od intrade glede 4:3 slimfit
---------------------------------------
Pozdravljeni!

Zahvaljujem se Vam za povpraševanje za SAMSUNG SlimFit TV.
Dovolite, da se Vam opravičim za zakasnjen odgovor. Internetna stran je v obnovi, kakor tudi klepetalnica. Do konca oktobra bo vse urejeno in tudi klepetalnica bo na novo zaživela.

SlimFit v formatu 4:3 prihaja v Slovenijo. Pri nas (INTRADE d.o.o.) bodo na voljo od sredine novembra.
Imeli bomo dva modela, in sicer:
CW 29Z306 T CENA: 123.990,00 sit
CW 29Z306 V CENA: 116.990,00 sit

Hvala za potrplenje in povpraševanje!
Lep pozdrav
----------------------------------------

super ze pred decembrom ga bom mel :))

zdaj me pa zanima kaksna je razlika v modelih za tistih 7.000 tolarjev
jim bom mejl poslal

tisti ki vas zanimajo ali ma 16:9 model hdtv podporo (ker guni v bigbangu nimajo) in vprasanja glede prikljuckov upraste tu
Kontakt

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kar98k ()

Duke_Nuke ::

Pa je bilo z njihove strani že kaj povedanega ali ima ta model 16:9, hdmi in dvi vhode? Je bilo kaj rečeno, da bo imel model 4:3 podporo hdtv s temi vhodi, ker očitno obstaja več različnih modelov, za vse se pa oglašuje da so hdtv ready (kar vsaj za tistega v bigbangu ne velja). Kaj je res tako natančne specifikacije napisat?
Experto Credite

kar98k ::

dobu mejl

"Razlika med med 4:3 29" SlimFit televizorji je samo ena. TV z oznako 306T ima v
teletekstu 200 hitrih strani, TV z oznako 306V pa le 10 hitrih strani."
zarad tega 7000 razlike

glede dostave in postnine

"Stroške poštnine si lahko prihranite na tak način, da kupite televizor v
tehničnem Mercatorju Črnuče ali v BTCju v trgovini Hartlauer. Sedaj še ni
pri njih 29" SlimFitov. Kakor hitro bo pri nas bo tudi pri njih."

"Trudimo se postavit čim več Samsung kotičkov po vsej Sloveniji. Trenutno se nahajajo
skoraj vsi naši aparati v sledečih trgovinah: HARTLAUER, TVM MERCATOR
ČRNUČE, DEESIDE, in podobnih..."

povabil sm jih da pridejo na forum, ce je t2 tko naredil zakaj ne bi tudi intrade?! :D
in naj odgovorijo na vprasanja, ki jih mi potencialni kupci slimfita imamo

zgoraj vidite kje si lahko ogledate slimfite iz intrade-a, ni treba narocati preko trgovine ce vam tak nakup ni vsec
imajo tudi svoj forum, in sm jim reku da ce ne na slotechu vsaj na njihovem forumu odgovorijo na nasa vprasanja

torej zdaj je njihova odlocitev kaj bodo nardili

Duke_Nuke ::

Danes bil v Hartlauerju v BTC Cityju in je opazen mehur, potem sva s prodajalcem odpakirala še novega in je bil na tistem isti problem, mogoče za nianso manjši. Meni je moteče, za druge ne vem. Mi je pa padel v oči Toshibin Tv z 92 cm ekrana za slabih 50 tisoč tolarjev več(v znižanju) . Se to splača?
Experto Credite

kleo ::

Jaz ti toshibo odsvetujem, sem jo imela, pa nisem bla zadovolna. Malo denarja - malomuzike.;)
Ma pa kolega ta tankega slimfita - pa ni nobenih mehurjev - slika je čista. Tak da ti bol onga svetujem.
Uživaj življenje!

Duke_Nuke ::

@kar98k: Danes sem presenečen zagledal 4:3 verzijo Samsunga Slimfit, zadaj na aparaturi je pisalo, da je model z oznako 306t ali v ne vem točno, je pa 29 inchni. Tisto kar je pa najbolj pomembno je pa to, da je težava z geometrijo ista kot pri znanem modelu 16:9. Očitno ima za to razloge globje narave, pomoje so se zakalkulirali s krajšo katodno cevjo, ker tudi štelanje v service menuju in uradni serviserji ne znajo ređiti tega problema (po prebiranju kilometrov forumov). Mene precej moti in mi je opazno za razliko od večine, ki menda še noben ni uveljavljal garancije. Tisti mehur v spodnjem delu zaslona in vse do skoraj sredine je zlasti opazen pri programih z bannerji (CNN) in seveda pri podnapisih, da ne govorim o vklopu funkcije zoom2, ki je imelo za posledico tako opazno parabolo, da bi tudi slepi opazili:D (pri modelu 4:3 se celo manj opazi, če se to sploh lahko reče:)) ).

Jz osebno sem oko vrgel na bodisi lcd-je Samsung zaradi visoke kontrastnosti bodisi na Panasonicove plasme zaradi res kakovostne slike. Se pa skoraj vsak model, ki je dražji od 200.000 dobi v tujini za od 50 pa vse do 120.000 sit cenej kot pri nas (vključeni stroški transporta in zavarovanja).

It is a buying process. No ja, vsak ima svoje hobije, moj je saj ekonomičen:D
Experto Credite

clip ::

Danes bil pri uradnem prodajalcu.Pozanimal sem se za Slimfit 4:3.
Skupaj sva pogledala in slika je bila popačena oz nepravilna geometrija.
Prav tako je priznal da je glasen napajalniki televizorja.
Škoda res.
Pozdrav od Clipa

Valentin ::

Točno pred enim letom sem nabavil Philips 32PW9509, pri nas je bil takrat v Big Bangu 349KSit, v Avstriji me je prišel okrog 260KSit.

Sedaj pa gledam reklamo, v Merkurju prodajajo njegovega naslednika 32 PW 9520 za samo 169KSit... ;(

Yossarian ::

Mogoče je že kdo postavil to vprašanje, pa vseeno: Če nimaš takšne televizije, ki bi podpirala HDTV, ali potem sploh ne bomo več mogli gledat TV ali pa bomo še vedno lahko gledali, le da s takšno kvaliteto, kot je sedaj? težko si predstavljam, da bi to pri nas bilo aktualno vsaj še kakšnih 10 let, glede na kupno moč prebivalstva.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

opo ::

Za HDTV se ne sekirat ,saj v SLO tega formata še dolgo ne bo.Zato sem se odločil ,da kupimPHILIPSA 29PT 2090/12. Slika na njem čudovita napram Samsungu slim fit.

BOŽIČEK SE IZKAZAL

LP. :))

opo ::

zmotil pri znamki tv philips 29PT 9020/12
LP :D

met ::

jaz sem se tudi odločil za nakup Philipsa 29pt 9020
zaenkrat zelo zadovoljen

Yossarian ::

Kupil bi CRT TV, ki bi imel diagonalo 82 cm. Pripravljen sem zanj dati cca.160.000 - 170.000 SIT. Kaj mi svetujete? Kaj imajo ti slimfiti še vedno to napako, ki je že zgoraj omenjena? Kaj pa ta Philips 32PW9509? Kaj mi svetujete?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Valentin ::

Poglej moj zadn post.

Yossarian ::

Valentin, o tem tudi jaz razmišljam.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Philips 32pw9551

Oddelek: Zvok in slika
81895 (1576) krho
»

Kateri CRT televizot?

Oddelek: Kaj kupiti
212103 (1804) billy
»

Kateri TV za 200k

Oddelek: Kaj kupiti
151648 (1395) planetparty
»

Kateri TV kupiti.

Oddelek: Kaj kupiti
112915 (2590) jELKO
»

Kateri TV 16:9, 100 Hz? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
569560 (8097) Valentin

Več podobnih tem