» »

[MP3] predvajalniki s flash spominom

[MP3] predvajalniki s flash spominom

««
13 / 13
»
»»

kixs ::

Zelo priporocljiva rec je Sandisk Sansa e200 in dodatek Rockbox :D

Sansa e200

Zakaj Rockbox? :D

LP

Scherz0 ::

Če pa ni lepi! :D

Scherz0 ::

Očitno sta Philips in Sony brca v temo (noben o njih ne pove nič kaj lepega), tak da dejansko zaj razimšljam o nakupu ali Creative Zen V, Sansa e200 ali Sansa Express 2gb.
Ima kdo morda v lasti tega tamalega Expressa? Gre rockbox gor? Kak se prenašanjo mp3ji gor, samo drag drop?

lp
Koga te zanima kaki PC mam, samo da mi laufa... ;D

kixs ::

Sansa e200 ima moj bratec... namestil je se Rockbox in je zadovoljen FULL :D

A ta e200 ti ni vsec? Pojdi ga probat v Bigbang... v zivo je cisto cool.

lp

Scherz0 ::

Rada bi se izognila LCD ekranu ker je za moje potrebe čisto odveč. Tudi varianta direkt USB priključka mi je kul, sploh če je prenos datotek simpl pa brez pretvarjanja.
Pri Expressu me skrbi zvok, ki je bojda občutno slabši, pa tudi slušalke naj bi ble bolj boge.
Dilema dilema...
Koga te zanima kaki PC mam, samo da mi laufa... ;D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Scherz0 ()

kixs ::

Sam sicer uporabljam ze nekaj let starega Creative Muvo TX 1GB - je zelo mali, uporablja navadno AAA baterijo in se priklopi kot navaden USB kljuc.

Ce ne rabis vec, je to to.



Ima pa Creative tudi novejse modele.
http://si.europe.creative.com/products/welcome.asp?category=213

lp

Scherz0 ::

Hvala ti, you da man 0:)
Zaj že brskam gledam za T100 serijo, very nice, 2gb... zakaj nima OLED ekrančka ;(
Koga te zanima kaki PC mam, samo da mi laufa... ;D

batista ::

LP,
iščem MP3 player ki bi imel 4gb, možnost stereo snemanja radia in zvoka, pa da ima high speed usb priklop? Je možno dobit kaj takega?

gruntfürmich ::

jo
če bo kdo dobil Sony NW-ZS516, naj poroča, ker mi je na uč full uredu in specifikacije tudi, pa naj še potem uporabnik doda končno mnenje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Law_Enforcer ::

Batista:

Tale v popolnosti ustreza tvojim zahtevam.

NemecRok ::

Tudi sam nameravam v kratkem času nabaviti nov mp3 predvajalnik....do sedaj sem uporabljal i-pod 4gb (star je že okoli 3-4lete) s katerim sem sem zelo zadovoljen, saj je zelo enostaven za uporabo, vendar pa me pri njem ena stvar zeloo moti in sicer sama baterija, ki mi danes ne zdrži več kot dobrih 20min in zato stvar postaja neuporabna.

Sedaj ko se odločam za nov nakup sem na začetku imel v mislih samo nov i-pod nano, vendar ko sem začev malo primerjat med drugimi podobnimi modeli sem ugotovil, da ostali za isti denar ponujajo mnogo več kot i-pod, tako da sem sedaj v težki dilemi.

Po eni strani bi rad videl da bi ponovno imel predvajalnik, ki bi bil tako enostaven za uporabljat oz. iskanje komadov, kot je i-pod s svojim na dotik občutljivim kolescem. Sicer pa me moti pri njem to da nima FM sprejemnika, da nanj ne moreš shranjevati datotek in da lahko muzko prenašaš samo preko i-tunesa, ki mi je full bedn program, pa še kaj bi se našlo...

No trentno si ogledujem MP3 predvajalnik Meizu M6/črn 4GB, ki ima pravzaprav vse kar lahko ima, pa še opisan je kot predvajalnik, ki predvaja zelo kvaliteten zvok. Ima kdo že kaj izkušenj s tem modelom?

Sicer pa mi je pri nakupu pomembno tudi to kako dolgo zdrži baterija, saj me je na tem področju i-pod razočaral na polno. Imeti mora 4Gb polnilnika, čim več funkcij ter da je čim enostavnejši za uporabo.....zanj pa sem pripravljen odšteti okoli 130€

Upam da mi bote znali še vi kako svetovati, da se bom lažje odločil.
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

M.B. ::

Jaz tudi nameravam nabavit nov mp3 predvajalnik. Do zdaj sem uporabljal Cretive Muvo. Sem zelo zadovoljen z njim samo postal je premajhen. Novi mp3 player pa bi moral imeti:
- vsaj 8GB prostora
- predvajat mp3, lahko tudi OGG
- radio
- diktafon
- snemanje z radia
- da se predstavlja kot mass storage device (in lažje dela v Linuxu), in ni potrebno imeti posebnih programov za nalaganje skladb
- Da ima izmenljive baterije

Všeč mi je tudi Meizu M6, ki zadosti vsemu, le temu ne, da bi imel navadne AA baterije. Zgleda je kaj takega težko dobiti. Če pa ve kdo za kaj podobnega, bi pa proso za pomoč.

Pri Meizu sem kot slabost našel samo, da je tisti drsnik včasih nenatančen drugače, ga pa povsod hvalijo.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.
««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223951 (2992) zuzek
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343607 (2812) w3t80y
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222308 (1380) dragoonka
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282372 (1930) OSA
»

Mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61740 (1570) PARTyZAN

Več podobnih tem