» »

"24"

"24"

«
1
2 3

Tr0n ::



Serija, ki si definitivno zasluzi svojo temo. Si ravnokar ogledal obe sezoni in moram rect, WOW! :) Napeto ko struna, zanimivo, nikoli dolgocasno, dobra ideja,...

Vase mnenje?
  • zavaroval slike: Sergio ()

LoneWolf ::

Najboljsa serija ever, brez konkurence. Predvsem prva sezona je bila ubijalska.
Komaj cakam, da se zdajle jeseni zacne 3. sezona.

DavidJ ::

O čem se sploh gre?
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Tr0n ::

Sezona 1

Such a simple idea--yet so fiendishly complex in the execution. 24, as surely everyone knows by now, is a thriller that takes places over 24 hours, midnight to midnight, in 24 one-hour episodes (well, 45-minute episodes if you subtract the commercials). Everything takes place in real time, which means no flashbacks, no flash-forwards, no handy time-dissolves. Every strand of the plot has to be dovetailed and interlocked so things happen just when they should, in the right amount of time. Not that easy."

Creator Robert Cochran and his team of writers and directors have done an impressive job of putting the jigsaw together and keeping the tension ratcheted up high, as federal agent Jack Bauer (Kiefer Sutherland) runs around L.A. trying to stall an assassination attempt on an African American presidential candidate and rescue his wife and daughter from the clutches of the Balkan baddies.

Sezona 2

Jack Bauer is having another one of his "very bad days" in the second season of the groundbreaking real-time thriller 24. Once again the hours are ticking by with more guaranteed cliffhangers than a convention of mountain climbers. Holed up in a Los Angeles condo and estranged from his daughter, Jack is no longer on the government payroll; unfortunately for him, this small fact doesn't seem to matter to President David Palmer and the NSA, who call him back in to the CTU and give him 24 hours to infiltrate a terrorist organization that is planning to detonate a dirty bomb in the city of angels. All Jack wants is to get his daughter out of the city, unfortunately Kim's new employer, the abusive father of the child she is nannying, has other ideas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Aja, pa na SLO1 predvajajo prvo sezono vsako nedeljo ob 20:00. Vsekakor vam priporocam ogled. It rarely get's any better then this :).

Tr0n ::

David E. Kelley To Produce Next Season of "24"

Ce sta prvi dve sezoni trgali gate, bo tretja odklop :).

Sergio ::

Danes sem gledal prvih nekaj delov, in sem ostal brez besed. Uau.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

MaX ::

Gledal sem celo prvo sezono. Od začetka mi je bila zelo dobra, proti koncu so se mi pa zapleti in razpleti zdeli zelo podobni limonadam ala santa barbara. Glede na to da berem, da je 2. sezona ni tako dobra kot 1. jo najbrž sploh ne bom pogledal...

Jebiveter ::

Verjetno bom lahko cez kakih 7 ur gledal prvih 6 delov! :D Medtem pa, ko se bom z tem ukvarjal, pa mi bo na voljo naslednjih 6 delov! :D
What a wonderfull world!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

frudi ::

prva sezona je bila super, sploh dokler ne izveš, za kaj se v bistvu sploh gre (kdo dejansko stoji za ugrabitvami).






!POZOR možni SPOILERJI za tiste, ki še niste gledali prve sezone!

ko pa nato slišiš Dennisa Hopperja in njegov 'srbski' naglas, pa te res mora spravit v smeh :D. sploh se mi zdi, da so ga posrali z glavnim negativcem in njegovimi motivi (ne bi šel v podrobnosti, da komu kljub opozorilu o spoilerjih ne pokvarim gledanja). meni vsekakor niso delovali kot neka srbska mafija...

ampak vseeno, dobra in napeta serija ter izviren način snemanja, tako da te kar prilepi pred tv (ali monitor :D).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

Hmm, 24 in Santa Barbara. U kiddin yes? :)

NoUse4AName ::

Razen same ideje ena epizoda ena ura, se mi kaj veliko vec ni zdelo originalnega v nadaljevanki. Oh im a secret agent, my boss is out to get me, i cant trust anyone, i always think 3 steps ahead, i always fail because everyone around me is incompitent,...bruh.
Ok, sem mal prevec kriticen, sam po vseh filmih kar sem jih videl enostavno ne morem vec pozret tega recikliranega holywoodskega crapa.

zaj_tam ::

Z Maxom se RAHLO strinjam. Jaz spremljam serijo na TV (SLO1) in sem pri enih parih epizodah bil jezen, ko se je pletlo 44minut, pol pa se v parih sekundah rešlo. Tak se človek počuti opeharjenega, ker je razplet klišejsko enostaven in hiter. Se pač pozna da je nadaljevanka. Sodi pa, to ni dvoma, v vrh nehumurističnih serij (kar sem jih jaz gledal:).
Takole se mi zdi, da na nacionalnki rajši filajo sveže kvalitetne serije, kot pa filme, ki pridejo pozno in so ponavadi, milo rečeno, okus pokvarjajoči. Jaz jih zadnje čase podpiram(nacionalko). Sploh zato, ker zavrtijo nemalokrat tudi soliden film (beri: film v katerega se vživim in uživam ob gledanju), pa tudi klasike (botri).
Dobro to je blo offtopic, samo nisem mogel biti tiho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zaj_tam ()

Tr0n ::

Jaz sem obe sezoni pogledal v casu enega tedna. Zato morda malce drugace gledam na zadevo, ker sem bil vedno on the edge of the seat :).

Blue22 ::

jest sm pa sam par delu vidu, tist ob nedeljah, in se mi zdi ta princip razdeljevanja zaslona zlo huda zadeva:D :D :D
in tud story ni slab, saj do zdej, prešnih postu pa nism velik bral, ker se bojim da bom zvedu kaj bo naprej:D :D :D
kurc kne vem kaj bi napisu

BigWhale ::

Mene je vedno fasciniralo, kako v filmih ljudje prakticno nikoli ne cakajo na dvigalo (pustimo grozljivke, kadar glavni junak bezi) ali pa na kak avtobus.

Se pravi se to tukaj dogaja? Da glavni junak nekaj minut caka na lift? ;>

Blue22 ::

po moje ne, nisem siguren,zakaj je pa to sploh pomembno??
kurc kne vem kaj bi napisu

hatch ::

Ma to je spet en ameriski bullshit.. jaz sem gledu nekaj delov na zacetku (skoraj leto nazaj) pa je totalno zanic.

undefined ::

Bom samo ponovil za hatchom:

> Ma to je spet en ameriski bullshit.. jaz sem gledu nekaj delov na zacetku (skoraj leto nazaj) pa je totalno zanic.

Gledal sem pa pilota in sem skoraj umrl od dolgčasa in ameriškega kiča. :)

Tr0n ::

Kic, ampak zelo dober :).

Sergio ::

Se moram strinjat s Tronom... Se posebaj potem ko pogledas zadnji del prve sezone...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Samuel ::

dons sem gledal zadnjih 12ur, enostavno se mi ni dalo cakat se dvanjst tednov, da zvem kok se tole konca. :D

zanimivo, sele zdaj se zasne prav zapletat...

Tody ::

A ste tok dobri pa mi poveste na katerem kanalu ste gledal tok delov skupi ? >:D

undefined ::

> A ste tok dobri pa mi poveste na katerem kanalu ste gledal tok delov skupi ?

Jest sm si pilota dol potegnu s ftpja. Nadaljne serije pa me po ogledu tega niso več zanimale. :)

Tr0n ::

V bistvu se napetost stopnjuje z vsako epizodo, tak da pilot doesn't do it justice :).

undefined ::

> bistvu se napetost stopnjuje z vsako epizodo, tak da pilot doesn't do it justice :).

Če rečem, da sem Enterprise serijo gledal do zadnje epizode, 24 pa od pilota naprej niti ene več, boš razumel mojo odločitev in stališče? :D

P.S. Pomeni, da imam dokaj nizek prag tolerance, ampak 24 je pa celo pod tem. ;)

Tr0n ::

You're loss.

undefined ::

> You're loss.

Not really. ;)

Sergio ::

Se bom moral strinjat s Tr0nom, da je pilot zelo ZELO mlačen, glede na to, kar vidiš v prihodnjih 23 urah. Pusti se tokrat prepričat. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tr0n ::

Cez tocno 1 mesec se pricne tretja sezona.

24 Season 3 Preview

zile ::

Hmm, kaj naj rečem. Samo to, da sem čez vikend pogledal celo prvo sezono in da me še nobena serija ni tako "vlekla" čez vse dele.
Bogi tisti, ki morajo čakat vsak teden na novo epizodo :D

Tody ::

Tr0n ::

Vasi komentarji za S03E01, ce jo kdo ze gledal?

Tody ::

NIMAMO FOXA !!!!;((

Tr0n ::

Mas pa zato druge alternative :).

No, meni je bila zadeva kr vsec. Moti me to, da se vse skupaj dogaja cela 3 leta kasneje.

Bo se zanimivo :).

jRk0 ::

meni se smilijo igralci...

vse leto more isto zgledat:) v enem dnevu las na videz nic ne zraste, brada pa tudi ne prevec (odvisno od cloveka:))


kaj ce naprimer si igralec nardi kako rano? al pa naenkrat dobi mozolj naprimer:D
You fuck up once, you loose two teeth.

BaRtMaN ::

Make-up.

perci ::

Sm lih pogledu drugo sezono in ne mislim se tretje, me pa neki rajca ;). Kaj se zgodi s precednikom in njegovo roko?

Tr0n ::

Watch season 3 and see ;).

perci ::

Mah, nimam casa ;) - sem ga ze dost zabil s prvima sezonama ;) - sicer sem pa itak ze ugotovu, da zadeva ni bla lethal.

Tody ::

sej 3 je šele v predvajanju to lahko sprot spremljaš :D

perci ::

Ma ja, sam ne maram gledat teden za tednom, ker me zadeva prevec rajca, da bi tko gledal in rabm vsaj ene 5 delov v kosu pogledat ;), pa pol drug dan spet 5 :=).
Da bi pa en teden dal vmes med vsako epizodo - nope, mislim da ne ;).

Tr0n ::

Ja, veliko se izgubi na napetosti, ce se ne pogleda v enem kosu.

DoloresJane ::

Fantje - vaš travnik je kratek. In rožice nekoliko namigljive. Ne dajte mi odčutka, da serije NE spremljate po TV. Najnovejših delov, mislim.

Tody ::

OBčutek vara vasi imam 150 cm krožnike na strehi in najnovejše sprejemnike in kartice za sprejemanje FOX-a. Stirc iz amerike nabavu >:D

para! ::

Če spremljate sezono 3, ste gotovo navdušeni nad 16. episodo.

Danes pride 17.
Death before dishonor!

zile ::

True true... upam da bo od zdej naprej napeto do konca. Prve 2 tretjini dneva sta bili bolj tko tko...:D

Tody ::

Sezona 3 se končala ! Občutki, komentarji ? A je sploh kdo gledal 3 sezono že ? :D

Tr0n ::

Cool kot vedno :).

para! ::

Sezone 3 je konec. Saunders je mrtev, Jack pa doživel zlom, heh.

Zdaj se ukvarjam s prvo sezono. Do Januarja 2005, ko pride sezona 4.

lp
Death before dishonor!
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prison Break - nadaljevanka (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30645270 (1794) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337285 (5463) oo7
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126789858 (14467) Barakuda1
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91280521 (18756) weasel

Več podobnih tem