» »

Netflix

Netflix

««
«
1 / 24
»»

Pesimist ::

Ali pozna kdo kaksen nacin kako iz evrope narocit netfix oz narediti pay account? V mislih imam predvsem kaksne posrednike, ce osbtajajo.
  • spremenil: bluefish ()

black ice ::

UK ali US VPN

Pesimist ::

Ja to ze. Problem nastane pri placilu sej ne sprejeme nasih kart.

vpn mam od strong vpn z nemskim in us accountom in hulu ter myvideotv delujeta super. Netfix pa negre mimo narocnine oz placila.

Hulu rox ker ma desktop player in mam na daljincu isto ko mediaportal za tv in lokal stuff.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

black ice ::

Imajo še kakšne druge možnosti plačila?
Kaj pa kakšna prepaid Visa (VCC)?

Hint: Googlaj Entropay

KoMar- ::

Verjetno misliš Netflix?

Pesimist ::

yes flix in bom probal entroplay.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

eh kaj ga te serjem. debitna visa od abanke je šla lepo skozi. Niti za streetaddresso ne vprasa flix.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

OmegaBlue ::

Ravno danes je netflix sprejel mojo viso electron iz abanke.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

kaj pa paypal
LPOK.d

Pesimist ::

paypal nebo delo ker netflix ve da je eu account. To sem probal mesec nazaj, zato tudi z mojo debit viso niti probo nisem. Heh v glavnem dela zaj super.

Kaj se pa VPNJa tiče. Trenutno mam Strong vpn 15+2 dollar paket. Ma kdo kaj cenejsega glede na to da bo netfix ceno dvigno.

V glavnem ta Abankino vizo dobi vsak tudi brez priliva, tak da ni panike.

Zaj se moram pogruntat ce gre Onlive z njo naročit in bevery hills addresso.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Je najso kdo kaj delujočega druga kot Boxee?
Mediaportal pluginije broken in se čaka na 2.0. windows media center ne pokaze niti netflixa, verjetno ker je SLO.
Boxee mi edino deluje zaenrkat zadovoljivo.
Pri boxee mam pac samo osnovne telepilot komande leve,desno,dol up select, back/menu kar je sicer dovol za gledanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

OmegaBlue ::

Gledam na boxee, ostalo mi ni preveč privlačno zaenkrat :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

d0rK ::

A je res za kej ta Netflix? Da se zanj da recimo 23$?

OmegaBlue ::

Ma za kake serije gledat super, pa kak film sem in tja, za tistih 7$ mesečno je dost ok. Filmov se nisem pretirano veliko pogledal.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

d0rK ::

Mas VPN samo za Netflix oziroma tuje servise? Kako je pa s hitrostjo podatkov? To se streama?

OmegaBlue ::

Se streama ja in imam VPN za nekaj servisov, ki jih nočejo nuditi izven USA. Nisem pa gledal koliko dejansko zadeva požre bandwidtha.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Pesimist ::

Kaj je zanimivo in unikatno pri netflixu je da lahko se povezes na slow free vpn. Startas videjo, diskonektas VPN in bo dalje stremalo neprekinjeno na default ISP liniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Kaj se pa boxxeja tice. A ti tudi opazas choopy video kot 20fps in da so filmi v brozeru po večrkat isti. In serije ni mogoce gledat ce so razprasene in zmesane. Torej envem kero je prvi in kero 24ti del.

EDIT: Za choppy video zgleda da je menjava DNSjev pomagala. Slika je zdaj lepsa in more smooth z avtomatsko regulacijo.


v Browzeru Shift+Alt+ levi klik in streammanager. Cim vec buffera, tem boljsa slika. default jo auto regulira in teoreticno tudi pride na dobro do zelo dobro.
Na max bufferu je slika tak lepa kot IPTV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

OmegaBlue ::

Trenutno se ukvarjam s tem zakaj zadeva noče v browserju delat na mašini.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

OK.d ::

-kateri VPN uporabljaš?
-nekaj sem gledam tunnelbear ampak mi zadeva ne potegne na compu
-kako pa je potem z prijavo naslova ali si ga lahko izmisliš, ker če grejo preverjat viso takoj vidijo iz kje si
LPOK.d

Pesimist ::

Trenutno uporablam StrongVPN. Naslova pa nerabis nikjer pisati pri netlfixu tak da se vsej ne zlažeš. :)

Poznam en free VPN ki garantirajo 1Mbit/512kbps up vendar imam podatke na drugem racunalniku, tak da lahko komaj v nedeljo objavim.
Je pa dovolj za starta film in prekinit, da gre bo tvojem ISPju dalje stream. Ce mas makro naret na telepilot tak ni blema.

OmegaBlue je izjavil:

Trenutno se ukvarjam s tem zakaj zadeva noče v browserju delat na mašini.


Nevem kaj rect druga kot ce to dela. http://www.iis.net/media/experiencesmoo...
bi tisto tudi moglo. Silverlight in Windows sta pac pogojena.
Samo se pri meni ze tu vidi da v fulls creen ne drzi 24fps konstantno. Toa Silverlight je totlani crap ker mam Guada 3Ghz z 8800GT in 8 Giga rama. LOL. Upajmo na htlm5 soon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

gendale ::

zakaj preprosto ne zloadaš torrenta namesto da se s tem zajebavaš

zakon kršiš v obeh primerih

Pesimist ::

gendale je izjavil:

zakaj preprosto ne zloadaš torrenta namesto da se s tem zajebavaš

zakon kršiš v obeh primerih


Zato ker se nerad ukvarjam z torenti, rari in iz pojsle kliknem kaj hocem.

OmegaBlue ::

Pesimist je izjavil:


Nevem kaj rect druga kot ce to dela. http://www.iis.net/media/experiencesmoo...
bi tisto tudi moglo. Silverlight in Windows sta pac pogojena.
Samo se pri meni ze tu vidi da v fulls creen ne drzi 24fps konstantno. Toa Silverlight je totlani crap ker mam Guada 3Ghz z 8800GT in 8 Giga rama. LOL. Upajmo na htlm5 soon.


Saj player se odpre, naloži do 98% in potem obstane in brez da bi sporočil napako.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Pesimist ::

Hm. Zaj sem razlicne brozwere sprobavo pa se mi zdi da Firefox najbolse spila, potem IE in sele nato Chrome. Chrome priblizno isto slabo kot Boxee.

Pesimist ::

Hm ce stisnes I pri mediaportalu ko rpedvaja movie in ni drugega OSDja na ekranu vidis fps ter link ki kaze kao flash od silverlight. Torej zgleda da zadeva predvaja orginalni strem z brozera v flash format al kak. V glavnem pri HD sliki in nastavitvi max video quality na netflix homepagu padajo fpsji od med 24-30 kar dosti. To povzroca nesmoothnes. Ce dam na good quality pa padajo samo od 27-30 kar je bolj smooth. V firefoxu pa sicer se enda preverit, vednar zgleda da nic ne dropa kaj vec kot maybe do 29-30.

Tak da zdaj studiram ce se da kak firefox remote controlirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

OmegaBlue ::

Pesimist je izjavil:

Hm. Zaj sem razlicne brozwere sprobavo pa se mi zdi da Firefox najbolse spila, potem IE in sele nato Chrome. Chrome priblizno isto slabo kot Boxee.


Za boxee uporabi raje app veliko lepše dela kot čez browser.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Pesimist ::

Ja sej pa je to app. Vseeno za en k performance.
Tista ikona ki je privzeto ze v boxeeju.

Probam se lahko samo windows media center enejblat vendar je nocna mora ker se samo na US verziji windowsev pojavi. Zdaj sem nabavo nove windowse da v virtual boxu sprobam ce se tam slucajno pojavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Zgleda da si bom XBMC nastavo za netflixe. Tisto odpre browszer in deluje smooth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Boxee , mediaportal, xbmc niso zadovoljivi playeri. Zadnadva predvsem zato ker jih ni mozno kontrolirat enkrat ko startata silverlight. Oz nej bi bilo z posebnimi skriptami in keyi. Boxee se zgleda najbol enostavni vendar je najbolj zbugan, sej niti serij nima ne razvrščenih po vrsti in ne 100 procent delujočih ter fps slowdowna zaradi extra layera. Nedvomni zmagovalec je kar windows 7 media center. Je pa pogojen z tem da windowse instaliras kot ameriške v vseh pogledih, gres takoj v mediacenter in izvedeš update. Ntflix se takoj pojavi. Nato vse območne in lokalne nestavitve nazaj na slovensko. Vse dela ko sneta sekira.

Pesimist ::

Aja btw. Onlive je tudi prijelo na Abankino z BH 90210 naslovom.

zee ::

Se meni samo zdi, ali je Netlixova online zbirka zelo majhna? Prakticno nobenega meni zanimivega filma si ne morem pogledati, saj je na voljo zgolj na DVD-jih.

A delam kaj narobe?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

OmegaBlue ::

Ne, je dokaj redka izbira, malo več serij mogoče.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

zee ::

Stekam. Grr. Hulu Plus pa hoce cistokrvno US kreditno kartico...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

OmegaBlue ::

Hulu je rahlo tečen s posiljevanjem oglasov na plus.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

St235 ::

Netflix je bolj za nadaljevanke, vsaj iz mojih izkušenj, bera filmov je bolj tako tako, tudi zaradi sporov z založniki okrog filmov. Pri nadaljevankah so precej manj tečni okol tega.

Pesimist ::

V kašnem smislu rabi čistokrvno karto? Si probal z kakšno fake addreso? Samo zato ker je okno za naslov še ne pomeni da nebo šlo z pravim vendar fake naslovom. Recimo Onlive vzeme mojo karto z Beverly Hills 90210 :) čisto lepo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

zee ::

Cistokrvno v smislu, da mora biti kartica izdana v ZDA.

Poskusil sem se namrec prijaviti v Hulu Plus. Z naslovom in posto ni bilo tezav, ko pa sem natipkal stevilko slovenske kreditne kartice Mastercard, mi je javil, da ne more izvesti avtorizacije, ker kartica ni bila izdana v ZDA.

Side note:
Safari + Silverlight na OS X = sila nestabilno
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Pesimist ::

Aja. Visa bi verjetno šla ker je USA enabled. Bom verjetno probal next week ko mam dopust.

Windows+MediaCenter+ USA settings edina ok opcija na pcju z netflix. Vse ostalo bugasto do amena. I hate silverlight ker so praktično vsi movije opazni, da manjkajo sličice vmes torej ni smooth. Drugace sem za z library zadovoljen. Nemorem rečt da je ravno malo filmov in dosti neznanih. Vse hite sem pač že gledal, zdaj pa bolj neznane z visokim ratingom in recommended izbiram.

Kateri VPN servic pa uporabljas drugace?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

zee ::

USA-enabled Visa? Imam namrec tudi Viso.

StrongVPN. Zaenkrat dela.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Pesimist ::

Ah me čudi. Mogoče bom probal sam jutri.

Probal in ne radi. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Ko sem zadnic searcho za druge storitve sem se samo na amazoon naleto. Samo to tudi nebo slo ziher.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

nekdo bi mogo utorrent integrirat z enim torrent movie portalom. To bi blo se bolse kot netflix. Teoreticno bi slo ker ze prakticno vsi omogocajo igranje HD in .avi na zacetku.

zee ::

Za te namene si kanim nabaviti Mac Mini-ja in ga povezati s TV-jem.

V kombinaciji s Plex Media Server in uTorrent bo škatlica počela vse, kar se od nje pričakuje. Za upravljanje bom poskrbel kar z Applovim daljincem, ki ga imam že od prej. Zasilo bom Minija upravljal tudi preko Screen Sharinga (Applova implementacija VNC protokola).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Pesimist ::

Netflix pac nima teh zadnjih hitov, Ima pa tisoce drugih dobrih movijev ki jih nikdar nebi najso na torrentu ne v smislu da jih ni ampak da ni dobrega brozera z cem bi jih iskal tak kot v Mediacentru in netflix strani. Pa recommenda ti vedno nove glede na ocene. To je totalna zmaga in dokler ga lahko imam, torej gre karta skoz ga bom tudi obdrzal. Za netlfixa ensotavno ni zamenjave tudi ce bi zgoraj omenjeno delovalo na kaksen nacin.

Drugace pa bom probal vprasati te razne HOTCDkey.com strani kjer keje za igre narocujem ce se jim da mi Hulu plus narocnino zrihtat sej jo lahko giftas pravtako kot key teoreticno.

Plex ne poznam, imel sem mediaportal vecinoma za disk movije. Vbistvu sem imel in se imam mediaportal z StreamedMP skinom, ter utorrent povezan z BTN stranjo kjer imajo serije nerarano vse. Te pa sproti avtomatsko downloada, mediaportal pa poskrbi za library vse avtomatsko.
Problem je le da vcasih po 2x isti del downloada ker ga nabi reuploadajo ali zbrisejo in spet up. Vendar se da prezivet.
Filme pa sem na roko downloado ker sem takaltak samo te glavne hite vleko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

zee ::

Drugace pa bom probal vprasati te razne HOTCDkey.com strani kjer keje za igre narocujem ce se jim da mi Hulu plus narocnino zrihtat sej jo lahko giftas pravtako kot key teoreticno.


Sporoci, ce se ti uspe kaj zmenit, saj bi bil tudi jaz zelo zainteresiran.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Pesimist ::

hotcdkey nemorejo. Ce je reko what is hulu plus. To so tak neki kitajci pomoje.

Sem nekaj opazo da je VPN skoz ruter zelo weak, ce pa gre direkt skoz modem pa dovolj mocni za max kvaliteto.

techfreak :) ::

Kateri VPN ponudnik? Meni OverPlay do US ne gre preko 4 Mbps.

Pesimist ::

StronVPN mi pune nese sej imajo tudi rezervirane kapacitete na serverah medtem ko Hidemyass ni dovolj dober za Netflix, lahko IPje menjavas kdajkoli in kolikorkrat hoces, vendar zato tudi ni neke garantirane hitrosti tak da vec kot minimum kvaliteta negre skoz njega, tak da bom hidemy ass odvrgo oz nebom vec podalso. Strong sem pa takaltak vzel 3 mesecno takrat sicer za myvideo.de zato mam tudi delux paket, vendar bom tega downgrejdal na normalnega usa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Trenutno sem moj dleux paket spremenil v lite in dobil 6 mesecev za ceno delux treh. :)
««
«
1 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211147 (377) opeter
»

SkyShowtime (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
22028677 (1143) Gregor P
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131052 (2717) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14114862 (6393) Gregor P
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25593869 (70422) Tr0n

Več podobnih tem