» »

[XP] sound

[XP] sound

'FireSTORM' ::

Hi,

na mašini ki ma nameščen XP sp2 imam probleme z soundom, kaj se je dogajalo z mašino ne vem ker ni moja.
Zadeva pa je taka, sound dela normalno:
-v predvajalnikih(winamp, windows media player,...)
-v igrah
-itd.
Zvoka pa ni v Windwsu nasploh, že ko se zažene je vse tiho, ni tistega "welcome tune", tudi pri logout ni, tudi ko se pojavi kak error ne zaigra nobenega sounda. Tudi na webu, FF ali IE ne dela zvok recimo, youtube, 24ur ali katera koli druga stran kjer ima filmčke za predvajanje.
Odstranil sem že gonilnike in jih na novo nameščal, zvočne ne morem odstranit ker je integrirana. Nebi rad spet winsov na novo snemal ker sem jih pred dvema tednoma, takrat je zvok delal normalno, potem nevem kaj je delal z to mašino da več ne dela.
Je mogoče da to povzroči WindowBlinds tema?
Those penguins.... They sure aint normal....

neres ::

Si preveril če je pod Control panel->Sounds and audio devices vse kot mora bit? Predvsem Audio tab. Pa poglej še pod System->Hardware->Device manager če so kake napake (klicaji).

'FireSTORM' ::

Kot pravim, sem ponovno namestil gonilnike, torej definitivno ni klicajev. :)
Tudi tja sem pogledal in je vse v najlepšem redu.
Those penguins.... They sure aint normal....

moowy123 ::

Je možno da povzroči tema ta problem o katerem govoriš. Preveri pod nastavitve zvoka v nadzorni plošči če imaš naštimano da vse špila kot mora.

ru7 ::

control panel -> sounds and audio devices -> sound -> iz NO sound, dej na privzeto. Verjetno je to.

neres ::

control panel -> sounds and audio devices -> sound -> iz NO sound, dej na privzeto. Verjetno je to.

tudi če je na 'no sound' bi mu moral delat zvok pri youtube ipd.

ru7 ::

Kar mu zgleda dela, če bi si vzel čas za prebrat 1 post..

LP

neres ::

Tudi na webu, FF ali IE ne dela zvok recimo, youtube, 24ur ali katera koli druga stran kjer ima filmčke za predvajanje.

drugič vzemi si čas ja...

'FireSTORM' ::

youtube in te stvari ne delajo, samo ko se predvaja zvok v predvajalniku ali kaki celozaslonski aplikaciji kot so recimo igre.

Edit:
Temo sem že poskusil odstranit in ni bilo efekta.
Tudi ta CursorFX za kazalčne teme sem odstranil, brez efekta.
Ima pa nameščen ta Trial BSPlayer in je zraven tisit spamware AdVantage, tega še pa nisem probal zbrisat.
Preletel sem tudi z ClamWin celoten računalnik in vse kar najde je ta AdVantage.
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG le5300 in Pc -ni zovka

Oddelek: Pomoč in nasveti
5817 (757) sebas4
»

Outlook beep

Oddelek: Pomoč in nasveti
6869 (834) Opkow
»

Win XP zvok

Oddelek: Programska oprema
51003 (809) Kezman91
»

ni zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
91111 (1031) marjana
»

Obstaja program za pregledovat pošte, ki ti piskne ko pride mail?

Oddelek: Omrežja in internet
212129 (1847) Sami

Več podobnih tem